Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hajnalban a férjem telefonjára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajnalban a férjem telefonjára jött egy sms amiben a kedvese megköszöni valakinek az együtt töltött 2 évet, te elhinnéd, hogy félrement az sms?

Figyelt kérdés

A férjem neve volt a megszólítás becézett formában.

Ő félálomban volt mikor mondtam neki, hogy majd én megnézem milyen üzenet érkezik ilyenkor, azt hittem a sógornőm küldött sms- t arról, hogy éjszaka megszült.

Már évek óta hárítja a férjem az együttléteket mondván én mindig csak ezzel foglalkozom és vannak az életben fontosabb dolgok is.

Szép karácsony...


2014. dec. 24. 07:09
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
33%
2014. dec. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs hogyan tovább, a férjem esküdözik, hogy mi kellünk és kér tegyük rendbe a dolgainkat.

A barátnőm azóta ezerszer telefonált, a férjem nem veszi fel a telefonját.

Tegnap végigszínészkedtem anyósomék előtt a napot, nagyon nehéz volt.

Nem így terveztem az ünnepet.

2014. dec. 26. 09:12
 53/57 anonim ***** válasza:
82%
Én nem maradnék vele. Sosem tudnék ezen túllépni és nem bírnám elviselni hogy ezek után akár csak hozzám érjen, akármilyen szépen sír is. Persze nem vagyunk egyformák, neked kell döntened... Viszont úgy gondolom hogy aki igazán szereti és becsüli a párját, az előbb gondolkodik, nem utólag. Ilyenkor csak próbálják menteni a menthetőt a gyávák. Nem hiszek a tündérmesékben.
2014. dec. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
95%
Ja, még annyit, hogy könnyen kéri hogy tegyétek rendbe a dolgokat, miután két évig hazudott, elhanyagolt, megalázott és kidugta magát máshol, miközben tőled megfosztott ettől... Nem vett téged emberszámba, ezt vedd figyelembe.
2014. dec. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
62%
Vele nem kell gerincesnek lenni. Fogadd vissza, dugasd magad vele de kozben keress normalis pasit es ha megtalaltad dobd ki. Ha kiderul h az uj pasi megsem normalis sirasd vissza magad es dugasd mig ujjat nem talalsz. A minta a szabalyok adottak, o mar lefektette...
2014. dec. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 Költőnő? ***** válasza:
100%
Hát lássuk be, h itt nem egyszeri véletlen félrekufirc volt. Igazából a kapcsolaton való munkát elkezdhette volna azelőtt is h félredugott...
2014. dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
85%
Kerdezo,mi van veletek azota?
2016. máj. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!