Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hajnalban a férjem telefonjára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajnalban a férjem telefonjára jött egy sms amiben a kedvese megköszöni valakinek az együtt töltött 2 évet, te elhinnéd, hogy félrement az sms?

Figyelt kérdés

A férjem neve volt a megszólítás becézett formában.

Ő félálomban volt mikor mondtam neki, hogy majd én megnézem milyen üzenet érkezik ilyenkor, azt hittem a sógornőm küldött sms- t arról, hogy éjszaka megszült.

Már évek óta hárítja a férjem az együttléteket mondván én mindig csak ezzel foglalkozom és vannak az életben fontosabb dolgok is.

Szép karácsony...


2014. dec. 24. 07:09
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
71%

De miért köszönte meg az együtt töltött 2 évet? Szakítottak?Te nem vetted észre, hogy van köztük valami? Sokat volt nálatok?

A "barátnőddel" beszéltél már?


Ha nem kamu, nagyon sajnálom.


Érdekes, az én férjem is pont 43 volt, mikor félrelépett...:((

2014. dec. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
93%
hahh a hires baratnok! Mocskos disznaja remelem visszakapja meg az elettol!
2014. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
42%

Valószínű nem szakítottak, csak lehet most volt a 2 éves évfordulójuk,és ezért köszöni az elmúlt 2 évet.

És azért hajnalban, hogy szándékosan lebuktassa a pasit. Mert részéről valószínű ennyi volt a türelmi idő, amit meg is értek. Úgy gondolja, hogy akármilyen irányba is, végre történjen valami.

Mi egy éve vagyunk együtt, páromnak felesége van, valószínű én is így fogok tenni, legalábbis ez a tervem. Annyi, hogy én nem időzíteném karácsonyra.

2014. dec. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:

Állítólag a férjem már régóta szakítani akart egyedülálló barátnőmmel, de ő ragaszkodott a viszony fenntartásához.

Éjszaka többször telefonált férjemnek öngyilkossággal fenyegetőzve.

Fogalmam sincs mit tegyek, férjem nagyon emészti magát és mindent ígér.

Most vált érthetővé az elmúlt időszakban miért viselkedett úgy ahogy.

A barátnőm a nagyobb gyerekünknek még a facebookon is írt, hogy mondja csak meg nekem úgyis őt szereti a férjem.

2014. dec. 25. 08:21
 45/57 Költőnő? ***** válasza:
71%

Csak nem bírom ki h ne szóljak hozzá...

Nem volt köztetek intimitás nagyon hosszú ideje. Nem gondoltál bele hamarabb h ez így nagyon nem normális?!

2014. dec. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:

Dehogynem, folyamatosan próbáltam megbeszélni, változtatni a helyzetén, de a másik részről ellenállást tapasztaltam mindvégig, szexmániásnak lettem beállítva, mert azt szerettem volna ha legalább hetente, kéthetente együtt legyünk.

Hosszú idő kellett ahhoz, hogy kiöljék belőlem a javítani akarást, én részemről nyitott voltam erre mindvégig... de gondolom máshol járt a férjem gondolatban...

2014. dec. 25. 09:36
 47/57 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, ne áltasd magad. Férjed ha akart volna, már rég szakított volna azzal a nővel. Gondolom nem fogott senki pisztolyt a fejéhez, amikor vele volt. Arról nem beszélve, hogy ez nem egyszeri férelépés...ez egyhosszú, 2 éves viszony. Amit nem tart fent,ha nincs benne érzelem. De ennyi idő után bizony már az is van benne.

Anyi gerinc legyen már benne, hogy beismeri, téged semmibe vesz, és a másik fontos neki. Ne azzal védekezzen, hogyő már rég szakítani akart volna...

Mondom ezt úgy, hogy jelenleg a másik oldalon állok...

43-as voltam

2014. dec. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
14%
Ti tényleg ilyen gyenge képességűek vagytok, vagy csak etetitek TROLL KIRÁLYNŐT?
2014. dec. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
Bárcsak trollkodás lenne :(
2014. dec. 25. 11:52
 50/57 anonim ***** válasza:
87%
S akkor most hogyan tovább ? A "kedves barátnőd" ,tudja hogy lebuktatta a férjed ... Én kérdező ,biztos felkeresném a helyedben .. lenne hozzá egy két szavam ,, Ok ,hogy semmit nem ér el vele az ember ,de akkor is ... ez most más , itt nem egy vadidegen a 3 .fél ,hanem az állítólagos legjobb barátnőd ,emellett nem lehet elmenni szó nélkül. Na és a férjed ... Mi lesz a továbbiakban ????
2014. dec. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!