Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hajnalban a férjem telefonjára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajnalban a férjem telefonjára jött egy sms amiben a kedvese megköszöni valakinek az együtt töltött 2 évet, te elhinnéd, hogy félrement az sms?

Figyelt kérdés

A férjem neve volt a megszólítás becézett formában.

Ő félálomban volt mikor mondtam neki, hogy majd én megnézem milyen üzenet érkezik ilyenkor, azt hittem a sógornőm küldött sms- t arról, hogy éjszaka megszült.

Már évek óta hárítja a férjem az együttléteket mondván én mindig csak ezzel foglalkozom és vannak az életben fontosabb dolgok is.

Szép karácsony...


2014. dec. 24. 07:09
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
88%

"Már évek óta hárítja a férjem az együttléteket mondván én mindig csak ezzel foglalkozom és vannak az életben fontosabb dolgok is."


Ha a férjem évek óta nem vágyna arra, hogy szeretkezzünk (és nem valami egészségügyi problém állna ennek a hátterében), akkor tudnám, hogy nagyon komoly gond van a kapcsolatunkkal.


Nem évek után, egy ilyen "félrement" vagy nem félrement SMS után kezdenék ezzel foglalkozni, hanem jóval korábban, és ha nem tudnák újra közelebb kerülni egymáshoz érzelmileg és testileg, akkor helyesebbnek érezném a szakítást.

2014. dec. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
76%

Akkor lehet tényleg kamu -

Valaki utakozik

2014. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
70%
jav. unatkozik
2014. dec. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
86%

Álltolag a hosszu házasság titka hogy nem kutakodunk a párunk telefonjába - férfíakra és nokre egyaránt érvényes !



A hosszú házasság titka az, hogy élj hazugságban?

2014. dec. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
33%
mondtam, hogy kamu :) de ma en is inditottam egy kamu kerdest :)
2014. dec. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:

Sajnos nem kamu, ennyi volt a 15 évünk.

A férjem hosszas győzködésemre elmondta, hogy már régóta tart a viszony a legjobb barátnőmmel.

2014. dec. 24. 16:23
 37/57 anonim ***** válasza:
37%
Nem ismerted fel a legjobb baràtnőd telefonszàmàt? 2 évig nem vetted észre? Ilyen nincs :-)
2014. dec. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
37%

Sajnálom Kérdező :(

15 év után, ráadásul Karácsonykor derült ki, ez nem lehet könnyű Neked. Ráadásul a legjobb barátnőd.


Megkérdezhetem milyen előjelei voltak ennek? Miből érezted, hogy valami nincs rendben?

Amikor szembesítetted a férjed, hogyan viselkedett, milyenek voltak a reakciói?


Szörnyű lehet ez az egész. És hogy így kellett kiderülnie. De én azért örülnék, hogy kiderült és legalább ilyenkor meg lehet tudni az igazat

2014. dec. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:
Azért nem ismertem fel, mert nem tudom fejből be van írva a telefonomba a neve és úgy szoktam hívni, a férjemnél nem irt ki nevet csak számot, az később derült csak ki, hogy kié a szám.
2014. dec. 24. 20:47
 40/57 A kérdező kommentje:
Előjelei... én azt hittem eljárt felettünk az idő a férjem is már 43 én 40, beletörődtem, hogy hiába próbáltam meg mindent nincs szex, de jó apa ezzel vigasztaltam magam. Sokat emésztettem magam amiatt, hogy már nem tekintenek rám nőként.
2014. dec. 24. 20:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!