Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hajnalban a férjem telefonjára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajnalban a férjem telefonjára jött egy sms amiben a kedvese megköszöni valakinek az együtt töltött 2 évet, te elhinnéd, hogy félrement az sms?

Figyelt kérdés

A férjem neve volt a megszólítás becézett formában.

Ő félálomban volt mikor mondtam neki, hogy majd én megnézem milyen üzenet érkezik ilyenkor, azt hittem a sógornőm küldött sms- t arról, hogy éjszaka megszült.

Már évek óta hárítja a férjem az együttléteket mondván én mindig csak ezzel foglalkozom és vannak az életben fontosabb dolgok is.

Szép karácsony...


2014. dec. 24. 07:09
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
88%

Hát ez jó -

Aki az üzenetet írta, az sem komplett teljesen

2014. dec. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
82%
Lehet direkt volt, hogy téged fölidegesítsenek
2014. dec. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
78%

nem mindenkinek való ez az telefon nézegetés.

volt nőm aki munkatársamra éjjel 1-kor rácsörgött, mert benne volt a neve a hiváslistában.

másik nő meg jelenelett rendezett egy szerelmes sms miatt ami a piszkozat mappában volt, és neki lett volna elküldve ha nem zavarnak meg...


igaz az ilyen nőktől meg kell szabadulni.


ebben az esetben viszont...

ha 2 éve nincs szex


elég valószinű, hogy azért nincs, mert mással van...

2014. dec. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudjátok megbeszélni ?
2014. dec. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
27%

Mondjuk találgatni hülyeség

Ha nem ismerős a nő, akkor fura

2014. dec. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
63%
nem lehet hogy munkatárs, vagy is kollégák és esetleg a csaj felmondott a munkahelyén vagy kirugták és azt köszöni meg? Konkrétan kiérződik belőle hogy szerelmes viszonyról szól?
2014. dec. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
83%

Hajnalba egy kollėga nem hiszem hogy smst-t küld, föleg nem egy csalàdos fėrjnek.

Kėrd szàmon a fėrjedet, ha hàritja a dolgot hogy nem tudom ki lehet az, stb bla bla bla.

Akkor hivjatok fel közösen a telegon szamot amiröl ėrkezett az sms, ha a fėrjed ez ellen is van akkor ez egyenelo azzal hogy tudja ki irta es hogy van titkos kapcslata. Ha nincs mitöl fėlnie akkor biztosan megnyugtat az felol hogy tėvesen ment az sms es nem problėma ha felhivjuk.

ezt ne hagyd annyiba jogodban àll megtudni az igazsàgot.

Màr eleve egy indok van, mivel a hàzasàgotokban nincs sex, eg egeszseges hàzassagban is kellene ėlni hàzas ėletet.fėrfi nõnek egyarant szukseges olyan nincs hogy nem kivanom ennyire a s3xet hogy akàr ėvekig ne kivànjam meg a felesegemet. Valo szinu hogy màshol "ėli ki magat". Bàr ne legyen igazam.

es eljött az idõ de màr lehet kėsoi is hogy, megbeszėljetek ezt a problemat,is!

Remelem jora fordul a hàzasàgotok, es valoban csak egy fėre ment smsm rol beszelunk, bàr nem ezt *gondolom* !


BOLDOG KARACSONYT kedves kėrdezõ!

2014. dec. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
32%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Figyelmébe ajánlom, minden "OKOSKÁNAK"!

2014. dec. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
60%
haaaaat en nem nagyon hinnem el, hogy felrement, biztos gyanakodnek... ha megis szereto, akkor enkem ez szakitas utani uzenetnek tunik, olyan kepet latok magamelott, hogy egy no(a szereto), otthon kialvatlanul, napok ota hanykolodik, nem alszik, depis, jon a karacsony ami csaladi unnep, megint egyedul tolti...es csak ugy kicsit bosszubol is rair a szerett ferfira epp azzal a celzattal, hatha a feleseg elolvassa.... DE AZ EN FANTAZIAM nagy, lehet, hogy tenyleg felrement....
2014. dec. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
75%
Azért ha a férj két éve titkos viszonyt tart fenn, valószínűleg nem tudná a feleség csak úgy "olvasgatni" a telefont, én úgy gondolom. Főleg nem annak tudatában, hogy a telefonszámát a másik fél is ismeri.
2014. dec. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!