Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hajnalban a férjem telefonjára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajnalban a férjem telefonjára jött egy sms amiben a kedvese megköszöni valakinek az együtt töltött 2 évet, te elhinnéd, hogy félrement az sms?

Figyelt kérdés

A férjem neve volt a megszólítás becézett formában.

Ő félálomban volt mikor mondtam neki, hogy majd én megnézem milyen üzenet érkezik ilyenkor, azt hittem a sógornőm küldött sms- t arról, hogy éjszaka megszült.

Már évek óta hárítja a férjem az együttléteket mondván én mindig csak ezzel foglalkozom és vannak az életben fontosabb dolgok is.

Szép karácsony...


2014. dec. 24. 07:09
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ez sajnos egyértelmű :(

Vannak gyerekeitek? Ha igen, akkor a dolog tisztázását lehet, hogy későbbre halasztanám miattuk. De az sms küldőt azért felhívnám, "boldog karácsonyt" kívánnék én is neki, és "köszönetet" mondanék. Ájj, nagyon sajnálom, sok gerinctelen ember van :(

2014. dec. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem meg egyértelműen ROSSZ SZÁNDÉKÚ SMS.

Karácsony reggel!

Néven szólítva!

Semmi titkolózás!


Persze akinek nincs semmi ÖNBIZALMA..........

2014. dec. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
75%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Gyerekek, kamu az egesz, valaki szorakozik, szeritnem ezt a kerdest is ez a kerdezo irta ki! ne doljetek be!

2014. dec. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
70%
Fel kellett volna hvnod azt a számot rögtön miután az sms ment .Simán kivittem volna a telót a fürdöbe ,onnan felhivtam volna a számot ...sok minden kiderült volna hallva ,hogy a másik fél hogyan veszi fela telefont
2014. dec. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
67%
Ha megköszönte, akkor biztos vége van. Örülj a népszerűségének.
2014. dec. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
46%
aki szerint kamu az tulajdonképpen minek is olvassa?
2014. dec. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
51%
26-os (kérdező) megkaptad?
2014. dec. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
15%

a 26-os nem kérdező hanem válaszoló.

mellesleg én.

amugy mi az hogy SMS?

2014. dec. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
75%

"amugy mi az hogy SMS?"


????????????????????????

2014. dec. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
19%
!!!!!
2014. dec. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!