Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megígértem hogy beszélek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megígértem hogy beszélek velük, tanács, hogy mégis hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

A szituáció az,hogy az egyik barátnőm és a párja házasodni szeretnének,de sem a lány szülei,sem a barátaink többsége nem helyeslik a dolgot,mivel a lány 18,a fiú pedig 19 éves.5 éve kezdtek találkozgatni és tavaly jegyezték el egymást.

Nagyon szeretném ha boldogok lehetnének együtt,ezért megígértem a barátnőmnek,hogy beszélek a szüleivel,csakhogy fogalmam sincs hol kezdjem,mert a szülei hallani sem akarnak az egészről.

Tanácsokat kérnék,hogy tudnám megpuhítani őket-egyébként a szülők mintha a nevelőszüleim lennének,de ebben a témában tényleg nem tudok velük mit kezdeni.

l/20



2014. dec. 27. 00:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

de mivel jóban vagy a szüleivel, nem lenne gáz ha beszélnél velük.

de csak akkor, ha te is a lány pártján állsz.

2014. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor házasodjanak, ha ki tudják fizetni maguknak az esküvőt. Ha ezzel nincs gond, akkor házasodjanak. El fognak menni a szülők. De az nem elvárható, hogy egy általuk nem támogatott dologra bedobjanak úgy 500-800ezret fejenként.
2014. dec. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Szerintem pár kommentelő félreértett,nem vagyok kíváncsi a véleményekre,hogy miért ne kellene összeházasodniuk,hanem tanácsot kértem.

A fiú már dolgozik,egy céget örökölt meg a nagyapjától,a leányzó idén végez.A pénz nem gond,az esküvőt ki tudjak fizetni,házuk van,családalapításra,babára lenne pénzük.

Ha a további kommentet is arról szeretnétek írni mekkora felelőtlenség és ti nem helyeslitek,akkor nem kérek több kommentet.

köszönöm

2014. dec. 29. 23:46
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa nekem, hogy az összes ilyenről kiderül utólag, hogy országot örökolt, vagy tizenéves kora óta(vagy annak ellenére) céget vezet. Legyen így, ettől még én kimaradnék belőle és pláne nem ígérnék olyat amiről aztán fogalmam sincs, hogyan teljesítsem, viszont ha nem érdekel a véleményünk, az a legegyszerűbb ha nem kérdezed. ;)
2014. dec. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!