Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg vigyáznom kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vigyáznom kellene néha a gyerekekre?

Figyelt kérdés

3 gyerekünk van, én dolgozom, a feleségem van otthol velük. Feleségem folyton azért nyüstöl hogy vigyázzak a gyerekekre pár órát, mert ő ki akar kapcsolodni. Más nincsen aki tudna vigyázni rájuk csak én. Ő forászhoz kozmetikushoz akar menni. Valami idegomlás szerü dolgot produkált tegnap amikor ivott pár pohárral hogy 3 éve nem volt fodrásznál és menni akar. Oké belátom tényleg ráférne. Nem értem gyerekekkel mért nem megy. Azt mondja úgy fárasztó. Egész nap a házba van, néha megy csak át a 10 pecre lévő boltba.

A lényeg hogy ha én vigyáznék a gyerekekre akkor pihenőt kéne kivennem ugyanis én úgy dolgozom hogy délután 2kor elmegyek otthonrol és hajnal 6kor érek haza és ez inden nap.


2015. jan. 1. 22:07
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/127 A kérdező kommentje:
Mért nem válaszoltam rá? Olvass vissza kicsit!
2015. jan. 6. 13:57
 112/127 anonim ***** válasza:
58%
Igen, írtad, hogy az összes többi kollégád bena, ezért csinálsz mindent te. De akkor dupla fizetést is kapsz? Akarsz a helyzeten változtatni (más munkahely, más szakma, uram bocsa kiallni magadért, és normál munkarendben dolgozni) , vagy jó így neked, hogy az egész életed (!) abban peksegben éled le? Mert te gyakorlatilag abban a peksegben élsz, ez mostmar örökre így lesz?
2015. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/127 A kérdező kommentje:
Akarok de a mai válágba nem fogok változtatni mert a 3 gyereket el kell tartani. Van másodállásom is, igy keresek havi 400 ezret. És ez pont elég. Ennél kevesebb nem lehet mert akkor lesz gáz, pedig nem élünk nagy lábon mert az asszony spórol mindenen.
2015. jan. 6. 14:03
 114/127 anonim ***** válasza:
68%
tök őszintén ti mi a jóistennek vállaltatok 3 gyereket?
2015. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/127 anonim ***** válasza:
62%
114-essel maximálisan egyet értve, én lehet, hogy azt csinálnám, hogy asszony helyében keresnék vmi munkát, akár feketén vállalnék takarítást, vasalast, vagy vmi adminisztratív munkát a helyi hivatalban. És akkor te legalább a masodallast feladhatnad. Asszony pénzt kereshetne, a gyerekeken kívül csinálna vmi hasznosat, pénzt keresne, jobb lenne a kedve. Te pedig töltenel időt a gyerekeiddel. Csak a munkaidőt kell össze egyeztetni. Asszonynak még egy takarító munka is pihentető lenne ahhoz képest, amikor három gyerek lóg az ember nyakán, te meg nem biztos, hogy jobban járnál, de legalább meglatnad, milyen az élet három kisgyerekkel.
2015. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/127 anonim ***** válasza:
62%
Már ugye, ha a te hozzá allasod nem olyan, hogy jaj inkább még egy masodallas, csak a gyerekekkel ne kelljen lenni! És feltéve, hogy felesegednek lenne kedve vmi egyebet dolgozni.
2015. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/127 A kérdező kommentje:
De ha ő elmegy dolozni én meg feladom a másodállást egy percel többet nem tudok otthol lenni mert a buszok nem igazodnak hozzám akkor is hajnalba érnék haza és ugyanakkor indulnák.
2015. jan. 6. 14:23
 118/127 piroska és a farkas ***** válasza:
81%
havi 400 ezerbe hogy a búbánatba nem fér bele legalább havonta egy napra egy bébiszitter?? egyébként hacsak nincs nagyonsok hiteletek, szerintem ez az összeg igeni szinte már a " nagylábon élés" kategoria, legalábbis olyan összeg, hogy egész biutosan jutna rendes étel, és minden szükséges dologra, ha pl 380ezer lenne, és a kiesett munkaorát otthon tltenéd. Őszintén nem értem, hogy ha a dolog már odáig fajult, h a feleséged a pszichiátriát is megjárta, akkor nem az lenne az elsődleges, és a legsürgösebben megoldando szempont, hogy erre a helyzetre megoldást találjatok, ha kell, lemondásokkal ( anyagi) ?
2015. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/127 A kérdező kommentje:

De nem lennék otthol többet hát nem érted? Akkoris ez a buszmenetrend lenne!!!!


És de beleférne csakhogy az asszony nem meri idegenre hagyni a gyerkeket! De ne kelljen már mindent 41x leirnom

2015. jan. 6. 15:36
 120/127 anonim ***** válasza:
73%
Nagyszülők, unokatestvér, testvér, keresztszülő? Senki?
2015. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!