Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg vigyáznom kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vigyáznom kellene néha a gyerekekre?

Figyelt kérdés

3 gyerekünk van, én dolgozom, a feleségem van otthol velük. Feleségem folyton azért nyüstöl hogy vigyázzak a gyerekekre pár órát, mert ő ki akar kapcsolodni. Más nincsen aki tudna vigyázni rájuk csak én. Ő forászhoz kozmetikushoz akar menni. Valami idegomlás szerü dolgot produkált tegnap amikor ivott pár pohárral hogy 3 éve nem volt fodrásznál és menni akar. Oké belátom tényleg ráférne. Nem értem gyerekekkel mért nem megy. Azt mondja úgy fárasztó. Egész nap a házba van, néha megy csak át a 10 pecre lévő boltba.

A lényeg hogy ha én vigyáznék a gyerekekre akkor pihenőt kéne kivennem ugyanis én úgy dolgozom hogy délután 2kor elmegyek otthonrol és hajnal 6kor érek haza és ez inden nap.


2015. jan. 1. 22:07
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/127 anonim ***** válasza:
11%

Az igényes és a gondolkodó nõk fel fogják ésszel,hogy a férj,apa értük dolgozik.


Miért nem ismerkedik a feleség, nincs bezárva 4 fal közé,nekem is van 2 gyermekem és a férjem egyetemre járt, szinte egyedül vittem véghez mindent!Nem az volt a fontos,hogy mükörmöshöz vagy fodrászhoz járok vagy nem, hanem mint feleség és anya tettem a dolgomat!Tudtam,hogy lesz majd jobb is!

2015. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/127 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ha nem trollkodni jársz ide, akkor megprobalom elmagyarazni, mi a baj itt. Azon gondolkozom, hogy minket mi tesz csaladda. Mi az, ami örömet okoz. Anélkül, hogy önmagunkat piedesztalra emelném, pl amíg a kislányommal befekudtem kórházba, addig apa kivett szabit, és itthon volt a fiunkkal. Kérdező szinte nem ismeri a gyerekeit, hogy oldja meg? Míg apa bejott látogatni, nagyi volt a fiunkkal. Itt nincs nagyi. Esténként tarsasozunk, összebujunk, barátokat hívunk. Itt nincs közös este. És ez nem átmeneti, mert a férfi nem úgy tűnik, mintha bármin változtatni szeretne. Neked ez a heti kb 7*14 óra munka havi egy pihenő nappal nem sántít amúgy? Normális ez, mert sokmindent hallottam már, de ilyet még nem. A feleségnek nincs társa, nincs férje, ezért depis.
2015. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/127 anonim ***** válasza:
100%
101-es, én nem reklámoznám, hogy ilyen férjem van.
2015. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/127 anonim ***** válasza:
26%
akkor gyerekek bölcsibe, oviba. anyuka mehet melózni és kész.
2015. jan. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/127 anonim ***** válasza:
19%
és az asszonyka dolgozott valaha egy napot is vagy csak potyogtat és most nem tetszik a szitu?
2015. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/127 anonim ***** válasza:
80%
Még mindig nem hiszem el, hogy nem értik egyesek, mi itt a baj. Anyuka elmehet dolgozni, de akkor is EGYEDUL lesz, férj nélkül! És férj nélkül, aki SOHA nem vállalja, hogy elvigye a gyerkőcöket oviba, aki SOHA nem marad velük otthon tappenzen, ha betegek, aki SOHA nem tanul vagy foglalkozik velük, aki SOHA semmiben nem segít, mert sosincs otthon. Utolsó, te adnál ilyen nőnek munkát, ha lenne egy céged? Olyan nőnek, akinek merő rohanás az élete, sosem tud tulorazni, mert mindig rohanni kell a gyerekert az oviba, aki kiesik a munkából, mert a gyerek beteg, aki sosem kipihent, mert SENKIRE sem tamaszkodhat? Nem? Hát más sem, senki sem! Egyvalamiben egyet értek : ilyen körülmények közé, ilyen férfinek minek gyereket szülni, azt nem értem.
2015. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/127 anonim ***** válasza:
58%

106 ja igaz, de azért az első gyereknél kiütközik a dolog, akkor minek szült még kettőt? gondolom dolgozni nem akart.

de ugye megint a gyerekeknek szívnak!

2015. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/127 anonim ***** válasza:
58%
107,na ebben egyet értek. Itt a gyerekek a legnagyobb vesztesek. Egy pszichésen sérült anyuka, egy soha otthon nem lévő apával :-(
2015. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/127 anonim ***** válasza:
73%

ja majd jön a vita

- anyád egy őrűlt piii!

- apád sosincs itthon!

- értetek gürizek!

- cseszd meg....

- látod anyátok bolond

- látod apád nem szeret mert nincs itthon sose

....

2015. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/127 anonim ***** válasza:
75%
Igen, és kérdező arra nem válaszol, hogy milyen munkahely már ez, ahol rabszolgaként tartják, és szereti ezt így, vagy nincs más választása? Elhiszem, hogy vidéken nehéz munkát találni, és azt is tudom, hogy sok helyen a napi nyolc óra munka inkább 12-t jelent, ez sajnos így van. De utolsó olvastad azt, hogy a férfinek havi 1 (!) pihenő napot adnak?!? A törvény szerint járó kb 25 szabadnap + munka rendtol fuggoen heti kettő nap helyett? Ilyen nincs, sokféle munkahely vissza elest, tulorat láttam még, de ilyet még nem. Azon gondolkozom, ez vmi családi vállalkozás, és a férfinek van vmi erdekeltsege, azért csinálja, vagy gyakorlatilag bekoltozott a munkahelyere, annyira nincs kedve hszamenni. És lehet a nőt szidni, hogy más nő (pl elvaltak) is kibirjak, de én erre azt mondom, hogy más férfi is keres pénzt, mégis rá tud nézni a gyerekeire... A nő nem arra kérte a pasit, hogy mosson, hanem hogy legyen kicsit a gyerekekkel, és ez nem megy, szegény gyerekek...
2015. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!