Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem nem ért velem együtt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem ért velem együtt. Mivel győzhetném őt meg?

Figyelt kérdés
Én későnérő típus vagyok. Kitartó és szorgalmas. Középfokú végzettségem van, de feltétlenül el szeretném végezni a jogász szakot estin. A férjem fizetése nem rossz, és én pénzügyi munkaterületen részmunkaidőben dolgozom. De semmi örömet nem okoz. Nagyon régi álmom az egyetem, de a gyerekek miatt nem jöhetett eddig szóba. Mi a véleményetek erről? Önző dolog tőlem, hogy a továbbtanulást meg akarom próbálni. Úgy érzem, életem végéig szemrehányást tennék magamnak, ha nem kísérelném ezt meg. 40 felett vagyok. Túl öreg lennék ehhez? Én szellemileg és testileg is jó formában vagyok. Ismerőseim szerint 10 évet letagadhatnék a koromból...

2015. jan. 5. 12:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
tul oreg vagy hozza. mire elvegzed es gyakorlatot is szerzel joval 50 felett leszel, egyaltalan nem fognak kapkodni utanad. idopocsekolas, de ha neked cask az a fontos hogy ebben legyen diplomad nem zavar ha nem talalsz benne majd munkat akkor csinald a magad oromere.
2015. szept. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem, életem végéig szemrehányást tennék magamnak, ha nem kísérelném ezt meg."


Ez engem már meggyőzött. Mit tud ezen vitatkozni a férjed?

2015. szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is vágj bele!
2015. szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Hogy döntöttél végül?

2015. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!