Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ma összevesztünk a férjemmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma összevesztünk a férjemmel. Ti mit tettetek volna? Kiálltok az igazatokért, vagy engedtek a békesség kedvéért?

Figyelt kérdés

Kaptam a férjemtől karácsonyra egy vásárlási utalványt könyvesboltba. Nagyon örültem neki, ma el is mentünk hogy vegyek belőle valamit.


Nagyban keresgélek amikor odajön egy gyerekkönyvvel, hogy ez a lányunk kedvence, vegyük ezt az utalványból. Mondtam hogy kapott elég ajándékot, könyvet is, magamnak szeretnék venni valamit inkább.

Erre azt mondta, hogy milyen önző vagyok, anyaként a lányunkra kéne inkább költeném és nem magamra.


Végül nem vettünk semmit, majd inkább elmegyek egyedül.


Ti mit tettetek volna/tennétek ezután?


2015. jan. 10. 15:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
99%
Kérdező, tökéletesen igazad volt, persze megvehettétek volna a gyerekkönyvet is ha épp telik rá, de nem abból a keretből, amit ajándékba kaptál.
2015. jan. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
99%
Biztos, hogy magamnak vennék könyvet, mert ÉN kaptam az utalványt. Ennyi erővel a férjed megvehette volna neked karácsonyra a Kis vakondot is. :) Már bocs...
2015. jan. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
99%
Nem engednék a békesség kedvéért és magamnak vennék könyvet.
2015. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
99%
Neee! A legközelebbi alkalommal csináld meg vele ugyanezt!
2015. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
99%
ja, és természetesen magadnak vegyél könyvet!
2015. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
98%
Magadnak vegyél könyvet, azt az utalványt te kaptad. A férjed így két legyet ütne egy csapásra, mert ugye megajándékoz téged először, majd abból gyereket is.
2015. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
41%
Vettétek volna meg mindkettőt, aztán cső. 2 ezer forinton nem dől össze a világ.
2015. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
98%

Ha olyan rosszul állnánk anyagilag, hogy választani kéne, hogy ki kap ajándékot, mi, szülők vagy a gyerekünk, akkor természetes, hogy a gyerek kapna. De mivel írtad, hogy a gyerek kapott ajándékot, ez az utalvány pedig a te karácsonyi ajándékod volt, így kiálltam volna magamért és megvettem volna magamnak a könyvet, hisz az a te ajándékod volt.

Nem vagy önző. Nem lehet mindig feláldozni az embernek magát azért, mert gyereke van. Nyilván ha olyan az anyagi helyzet, akkor első a gyerek, de ez nem jelenti azt, hogy a felnőttnek, a szülőnek ne lehetne szüksége vagy igénye bármire. És ha az ember megengedheti magának, akkor miért ne kapcsolódhasson ki ő maga is?

2015. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Az utalvány 5000, a gyerekkönyv 4000 lett volna.
2015. jan. 10. 16:19
 10/29 anonim ***** válasza:
99%

Kiállnék az igazamért. Nagy hü.lyeség amit a férjed mondott. Azért mert van gyerek, még nem kell..sőt, NEM szabad lemondani a saját vágyairól egyetlen egy nőnek sem!!! Mindegy, hogy egy könyvről..vagy bármi másról van szó.

Legközelebb majd a férjed szülinapjára vegyél egy ki szoknyát a lányotoknak. Mondván:

"inkább a lányunkra költöttem a születésnapi ajándék pénzed drágám!"

2015. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!