Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ma összevesztünk a férjemmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma összevesztünk a férjemmel. Ti mit tettetek volna? Kiálltok az igazatokért, vagy engedtek a békesség kedvéért?

Figyelt kérdés

Kaptam a férjemtől karácsonyra egy vásárlási utalványt könyvesboltba. Nagyon örültem neki, ma el is mentünk hogy vegyek belőle valamit.


Nagyban keresgélek amikor odajön egy gyerekkönyvvel, hogy ez a lányunk kedvence, vegyük ezt az utalványból. Mondtam hogy kapott elég ajándékot, könyvet is, magamnak szeretnék venni valamit inkább.

Erre azt mondta, hogy milyen önző vagyok, anyaként a lányunkra kéne inkább költeném és nem magamra.


Végül nem vettünk semmit, majd inkább elmegyek egyedül.


Ti mit tettetek volna/tennétek ezután?


2015. jan. 10. 15:51
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
97%
Odaadtam volna a férjnek az utalványt, hogy költse el belátása szerint, én pedig odaálltam volna a pénztárhoz a könyvvel és megveszem magamnak bankkártyával, vagy készpénzzel. Legközelebb pedig én is a gyereknek vennék ajándékot, amikor a férjnek van szülinapja/névnapja. Egyébként otthon meg is beszéltem volna vele a dolgot, hogy ezt mégis hogy gondolta, és minek vesz nekem ajándékot, ha nem jó szívvel teszi, és inkább a gyerekünknek adná... Ha valami olyat válaszolna, ami nekem nem szimpatikus, illetve a nézőpontja később sem változna és úgy gondolná, mindenemet a gyereknek kell adnom, és nekem nincs jogom egy könyv elolvasásához, amit ajándékba kapok úgymond, akkor komolyan elgondolkodnék a kapcsolatunkon.
2015. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
97%

Nem szokásom a békesség kedvéért engedni. Ha a férjem bocsánatot kér (ami a minimum ezek után), akkor szóba állnék vele, és rákérdeznék, hogy most akkor nekem adta az utalványt ajándékba, vagy a gyereknek...


Csak mert valakinek gyereke van, még nem kell feladnia mindent. Pláne nem ilyen banális dolgot, mint egy jó könyv:) Nyugodtan vegyél magadnak könyvet, ettől még nem vagy önző. Majd máskor veszel a gyereknek is.


Szerintem nincs igaza a férjednek.

2015. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
94%

Mutasd meg neki , nyugodtan a valaszokat!

Ezt en sem neznem el, de ahogy latod senki mas sem.

Meg, hogy te vagy onzo...

2015. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Tudom milyen jó érzés meglátni valamit amiről biztos tudjuk hogy a gyerekünk nagyon örülne neki. Gondolom ez az érzés írt felül benne néhány dolgot. Mivel ilyen ajándékot adott neked, tudja hogy szereted a könyveket. Ezért nem volt szép megakadályozni téged a megfelelő könyv megtalálásában. Különben olyan ez az egész mint a mese ahol a lány "hozott is ajándékot és nem is..."
2015. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
A szülinapomra én is ezt kaptam a férjemtől. A könyvesboltban válogattam, találtam egy mesekönyvet a lányomnak. Mondta a férjem, hogy nem ez most az én ünnepem, megvehetjük a lányunknak, de nem abból a pénzből, azt kizárólag magamra költsem.
2015. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
10%
Amúgy most attól függetlenül, hogy kinek van igaza, jó nagy marhák vagytok mindketten, hogy ezen vesztetek össze.
2015. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

A saját ajándékodat magadra költenéd, hát hogy képzeled?


A férjednek meg könnyű más...verni...

felhúzott, fúj

2015. jan. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Tényleg nem akarok a harcos feminista szerepében tetszelegni, mert én is voltam már olyan helyzetben amikor megbántottak és mégsem adtam hangot ennek és nem álltam ki magamért.Valószínűleg azok a válaszadók is voltak már ilyen helyzetben, hogy nem úgy cselekedtek ahogy a szívük diktálta volna akik a legvérmesebben írják, hogy ezt...meg azt...csináltak volna ilyen helyzetben. Csak hát nem mindig csináljuk. De azt mondom Neked is meg magamnak is meg a többi Hozzászólónak is, hogy ne csak mondjuk, ne csak osszuk egymásnak az észt, hanem tényleg éljünk úgy, hogy békességben legyünk magunkkal. Mert ilyenkor ha behódolunk akkor magunkat okoljuk. (Milyen gyenge vagyok). Ha belemegyünk a vitába, elsárkányosodunk (megint magunkat a másikat, a világot okoljuk, hogy ide jutottam). Szóval ki tudja, hogy mi a jó megoldás. Az a jó megoldás, ha a konfliktust úgy oldjuk meg hogy nem marad utána rossz érzésünk. Ugye milyen jól osztom az észt én is???? :-D
2015. jan. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett veletek és a könyvvel kérdező?
2015. jan. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!