Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ma összevesztünk a férjemmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma összevesztünk a férjemmel. Ti mit tettetek volna? Kiálltok az igazatokért, vagy engedtek a békesség kedvéért?

Figyelt kérdés

Kaptam a férjemtől karácsonyra egy vásárlási utalványt könyvesboltba. Nagyon örültem neki, ma el is mentünk hogy vegyek belőle valamit.


Nagyban keresgélek amikor odajön egy gyerekkönyvvel, hogy ez a lányunk kedvence, vegyük ezt az utalványból. Mondtam hogy kapott elég ajándékot, könyvet is, magamnak szeretnék venni valamit inkább.

Erre azt mondta, hogy milyen önző vagyok, anyaként a lányunkra kéne inkább költeném és nem magamra.


Végül nem vettünk semmit, majd inkább elmegyek egyedül.


Ti mit tettetek volna/tennétek ezután?


2015. jan. 10. 15:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
98%
Váááá, de durva! Persze, hogy igazad van, állj ki magadért! Vegyél magadnak könyvet!
2015. jan. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
98%
Megvettem volna magamnak a könyvet. Na ne már!
2015. jan. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
7%
Férjednek van igaza a gyerek az első!
2015. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
99%
Legközelebb vegyél a férjed születésnapjára gyurmát, névnapjára babát, évfordulótokra vidd el a lányotokat cukrászdába.
2015. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
98%
Nem attól lesz valak ijó anya, mert soha nem költ magára, csak a gyerekre. Nincs igaza a férjednek, pláne nem kéne megmondania, mire költsd az ajándékod. Vagy választhattatok volna valami olcsóbb gyerekkönyvet a te könyvet mellé.
2015. jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
93%

Mindenképpen leülnék vele beszélgetni, hogy ezt miként gondolta? Elmondanám neki , hogy legközelebb mielőtt önzőnek kiált ki gondolja végig az egészet , és ebben az esetben pontosan az ő hozzáállása volt az önző.Ugyanis ha önzetlenül adta volna neked az utalványt akkor még álmában sem jutna ilyen eszébe, hogy a lányodnak vegyetek rajta könyvet. Elképzelhető , hogy ő erre azt válaszolná, hogy miért lenne ő önző, hiszen nem saját magának szánta hanem a lányotoknak. Erre én azt válaszolnám, hogy a másik "számlájára" (utalványára) "jótékonykodni" , eléggé önző dolog.Ha annyira önzetlen lenne akkor eszébe nem jutna ilyen , hanem a saját pénzén megveszi.Kifejezném azt , hogy ez a megnyilvánulása kimondottan sértő a számomra, mert ez olyan mintha én egyáltalán nem is számítanék neki az ajándékozás terén.

Tetszett amit a "2"-es írt a "Kis vakondos" .:))

2015. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem. És nem, nem a gyerek az első a házasságban. A gyerek egy döntés volt, attól ti még megmaradtok férfinak és nőnek, illetve párnak is. És elsősorban te sem anya vagy, hanem nő. Ezt sokan elfelejti, aztán csodálkoznak hogy már szülőként tekintenek egymásra is..,
2015. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
98%
Neked van igazad!
2015. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
85%
Döbbenetes a férjed hozzáállása.. hogy fordult meg ez a fejében? A mesekönyvet megvehettétek volna, ha telik rá, de nem az utalványból! De feldobhatod neki, hogy ezentúl a hétvégi söre vagy reggeli kávéja árát félretehetnétek a gyereknek ajándékra, és milyen önző, ha mégis magára költi.
2015. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
91%

Nem csodálom, hogy rosszul esett neked, amit történt. A férjednek nem volt igaza, és legfőképpen semmi joga nem volt önzőnek nevezni téged azért, amiért a tőle kapott utalványból magadnak szerettél volna valamit választani.


Ha velem történt volna ilyen, biztosan nem engedtem volna a békesség kedvéért, de őszintén szólva engem annyira megbántott volna azzal, hogy önzőnek nevez, hogy - minden veszekedés vagy szemrehányás nélkül - ott a könyvesboltban odaadtam volna a kezébe a tőle kapott ajándékutalványt, és mondtam volna, hogy még egyszer köszönöm, hogy nekem ajándékozta karácsonykor, mert szeretett volna nekem örömet szerezni, de ha időközben átértékelte magában a dolgot, akkor egész nyugodtan költse el a saját legjobb belátása szerint, mert a történtek után nekem már úgysem nem tudna vele örömet szerezni, mert ha bármit vennék belőle, nem tudnék neki tiszta szívből örülni, mert mindig arra emélkeztetne, amit mondott.


A férjed egyébként utólag sem kért bocsánatot tőled azért, amit igazságtalanul a fejedhez vágott?

2015. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!