Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nézik le és szólják meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le és szólják meg hátuk mögött azokat a nőket akiket eltart a férjük, és semmi dolguk?

Figyelt kérdés

Irigyek?

Minden nő erre vágyik!



2015. jan. 12. 10:17
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
96%

"Azok a családok, ahol mindkét fél azonos szinten űzi karrierjét a családi légkör távolságtartóbb, hidegebb a gyermek-szülő kapcsolat is sokszor a bizalmatlanságba, gyermeklázadásba torkolló."


LOL.

2015. jan. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

"ki nem örülne, ha a feneke alá tennének egy Audit?"


Aki pénzért van egy pasassal, az egy házi-prosti.


Tudom, hogy biztosan "szereted, meg imádod" a pasast.

Kivéve, ha nem lenne egy vasas sem...

2015. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
84%

Én akkor szólom le őket, ha azt mondják, jobban szeretik a családjukat, ha otthon vannak. Aki nincs otthon, az biztos rossz anya.


Nem magamat védem, nem vagyok szülő. De az anyukám mindenben a toppon volt, a munkájában is elismert, és olyan finomakat főzött, hogy a barátnőm azóta emlegeti. (Teszem hozzá, pont ennek a barátnőmnek mindig otthon volt az anyukája, de soha nem főzött.)


Inkább pont azok irigyek, akik nem tudják a kettőt együtt megcsinálni. Olyankor jönnek az olyan nagy kijelentések, hogy "ez lehetetlen", és a biztonság kedvéért hozzáteszik, "aki mást mond, hazudik". (Ami kb. ilyen stipi-stopi szinten van.) Ezzel azt mondják, ha NEKEM nem megy, azt mondom, senkinek, így nem tűnök bénának.

2015. jan. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
84%
Nem kéne az Audi. Ha kapnék egyet, eladnam, vennék egy bakancsot, és elutaznek Peruba, Chilébe, esetleg Észak Amerikába :-)
2015. jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem csak azokat szólják le, akik kérkednek vele.

Olyan dologra büszkék, amit nem ők értek el. Esetleg le is nézik, aki dolgozik vagy szerényebb körülmények közt él. Pedig azon kívül,h jó helyre házasodott ő semmit se tett az életszínvonaláért.

Ha nem kérkedik vele, akkor szerintem senkit se zavar.

2015. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
90%

Azert mert irigyek ( is..)

En pl nem vagyok erre.. hogy miert? mert nm birnam ki hogy csak itthon legyek,ne csinaljak semmit ne menjek sehova ( szorakozni) es hogy kitartott legyek....

Ha jelenleg nincs munkam akkor oke,ha a paromnak nincs en "tartom" el.. ez a normal nem?.........en nem birnam ki hogy csak otthon fozzek sussek vagy esetleg bejarno no.. AAA.. megbolondulnek... es azert nezik le mert valaki dolgozik,gyereket nevel,foz,takarit,bevasarol szoval raszakad majdnem minden. a ferj pedig rosszabb esetben csak dolgozik es nem csinal semmit,csak haza megy a tisztaba a joba,jobb esetben a ferj is segit gyereket nevelni,vasarolni,es dolgozik is...

2015. jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
72%

Azért mert az élősködőket nem sokan szeretik. Én inkább megdolgozom a pénzemért, mintsem másét költsem. Akik pénzért vannak a kapcsolatban, azok meg házi prostik valóban.


Volt időszak amikor állás nélkül voltam, munkát kerestem. Ez eltartott egy ideig. Akkor se unatkoztam 1 percet sem. Én vittem a háztartást, a kertben dolgoztam, állatokat intéztem.

Olyan szempontból jobb volt, hogy többet tudtam a hobbimmal foglalkozni, és olvasni is, valamint sorozatot nézni kaja idő alatt.

Szóval voltak jó részei, de akkor sem vágyom rá hogy otthon legyek. Inkább megdolgozom a megélhetésért. Nem jó függeni valakitől anyagilag. Igaz, a férjem soha nem mondott volna olyat, hogy nekem így kuss a nevem, és bármikor elmondhattam a véleményemet, mert megkérdezett, ettől függetlenül nagyon kiszolgáltatott helyzet. Szóval nem is értem mit lehetne irigyelni rajta. Nem minden férj áll úgy hozzá, hogy nem használja ki a helyzetét ilyen esetben.


Amúgy nekem nem kell Audi, jogsim sincs, és soha életemben nem akartam vezetni. Inkább sok könyvet akarok:)

2015. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
90%
Ha én egyszer oda jutok, hogy eltartsak egy nőt (nem hinném, mert nem túl szimpi dolog) inkább besegítek neki, mint most itthon, akkor egy nagy balhé során nem bírnám ki, hogy ne szúrjam neki oda az "élősködésről" való gondolataimat. :D
2015. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
93%
Én nő vagyok és nem erre vágyom, és audinak se örülnék. Amennyit utazok azt meg tudom tenni busszal, és nincs bajom a tömegközlekedéssel, se a munkával, közben tanulok is, és a házimunkára is van időm. Nem vagyunk milliomosok, de harmóniában élünk. Volt olyan amikor hosszabb ideig nem volt munkahelyem, sajnos hónapokig, és akkor éreztem magam rosszul, hogy nem tudok mit csinálni, nem vagyok emberek között, stb...
2015. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
28%

"Minden nő erre vágyik"

Én speciel szeközt köpném a tükörbe magamat, ha a férjemnek kellene a seggemet eltartania.

Persze nagyon sok olyan nőt ismerek, akik mást nem tettek a kapcsolatukba csak a pin@jukat.

2015. jan. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!