Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nézik le és szólják meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le és szólják meg hátuk mögött azokat a nőket akiket eltart a férjük, és semmi dolguk?

Figyelt kérdés

Irigyek?

Minden nő erre vágyik!



2015. jan. 12. 10:17
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg pont szinte egy nő sem vágyik erre. Nekem még 3-4 gyereket nevelő barátnőim is szívesen dolgoznának vmit, ha lenne lehetőség, meg családdal össze egyeztethető munka. Csak nincs. :-( normális embernek van igénye, hogy tevekenykedjen. Ha engem veszünk példának, az én férjem sem bánná, ha itthon lennék, de én például a házimunkát utálom, a szakmámat viszont szeretem. Így nekem nem lenne nagy üzlet, ha itthon egyedül vezetnem a háztartást, hogy ne dolgozzák. Inkább segítsen a férjem, és én is dolgozok..
2015. jan. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
88%
Én nem nézem le, és nem szólom meg az ilyen nőket. Tőlem mindenki úgy él, ahogyan akar, amíg nem tőlem tarhál pénzt. Mert akkor elhajtom a francba a kis mocskot.
2015. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
95%

en azokat nezem le akik eloskodnek es sirnak hogy nincs eleg penz, de dolgozni nem mennenek el.

Ha ket ember ugy dont hogy az egyik otthon marad, ellatja a haztartast, es ez mindkettejuknek megfelel, akkor hajra:)

Es nem, nem minden no vagyik az eltartottsagra, en sem birnek otthon lenni huzamosabb ideig ugy, hogy kozben dolgozhatnek is. Nyilvan aki babaval van otthon, az mas teszta.

2015. jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
78%

Nem lenézik őket, csak nem értik sokan miért jó ennyire kiszolgáltatott állapotba kerülni. Mondhat bármit az eltartott nő, hogy egyenlő fél, náluk nem lehet soha probléma stb., de neki akkor is olyan dolgokat is elkell tűrnie, amit egy anyagilag független nőnek nem. Akinek nincs saját jövedelme, az nem pattoghat, nem léphet ki egy rosszul működő kapcsolatból sem olyan könnyen.

Megtapasztaltam én is, hogy mennyire jó és kényelmes munka és gyerek nélkül otthon lenni, mindenre volt időm. De én ezt úgy élhettem meg, hogy nem más pénzét költöttem.

Nagyon szívesen maradnék én is itthon, de nem úgy hogy mástól függök.

2015. jan. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Jó, lehet nem minden nőnek ez az életcélja, de mondjátok, ki nem örülne, ha a feneke alá tennének egy Audit?
2015. jan. 12. 11:20
 16/37 anonim ***** válasza:
94%
15: Ennek meg nem sok köze van az eltartottsághoz, amit írtál. Ha saját magadnak veszel egy új autót (és még csak nem is kell, hogy Audi legyen) akkor is sokan fognak irigyelni. :)
2015. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
53%

Pl. nekem nem kellene egy Audi :) Tudatosan nincs autónk.

Mások a céljaink.

2015. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
74%

Nem minden nő vágyik erre!

És nem mindenkire irigyek!

pl. egy plázatúrázó, semmi dolga emberre lennék irigy, ha érdekelne annyira.

De pl. van egy barátnőm, akinek minden mondata azzal kezdődik, hogy: a férjem szerint...a férjem azt mondta, hogy... férjem így...a férjem úgy...

Még bugyit is a férje engedélyével és jóváhagyásával vesz.

szóval ő a nem irigylendő kategória!

De ha ő így boldog, nekem édes mindegy! Viszont soha, de soha nem tudnék ennyire mástól függeni!

2015. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
90%

nem egy kocsira vágyok a popsim alatt, mert azt a kocsit ugyanazzal a mozdulattal is el vihetik alólam, ha a másik úgy gondolja.

de nem is a kocsi a lényeg.

sok nőnek nem elég a háztartás, és lássuk be a legtöbb nő aki otthon van nem azért van, mert 3-4-5 gyerek, vagy tanulás vagy akármi, csak a kocsi a popsi alá, meg pláza


igen lennék én is otthon. de nem akarok kiszolgáltatott lenni, és a munka ad egy megbecsülést.

2015. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
25%

ja és ált. ezek a nők nézik le a dolgozó nőket, hogy naluk sosincs rend, rendes étel sincs az asztalon, a férjük meg nincs kielégítve


csak fáj nekik, hogy van aki ezeket mind össze tudja egyeztetni

2015. jan. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!