Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nézik le és szólják meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le és szólják meg hátuk mögött azokat a nőket akiket eltart a férjük, és semmi dolguk?

Figyelt kérdés

Irigyek?

Minden nő erre vágyik!



2015. jan. 12. 10:17
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
23%

"Persze nagyon sok olyan nőt ismerek, akik mást nem tettek a kapcsolatukba csak a pin@jukat."


...és már azon is akkora lyuk volt, hogy na...

2015. jan. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
96%

Óóóóó ezek olyan nagyon árnyalt dolgok, és nem lehet összemosni egy kategóriába.


Van egy ismerős család. Anyuka nem dolgozik, mert a gyerek beteg, fejlesztésekre, kezelésekre járnak vele, speciális iskolába jár. Elmehetne dolgozni, de csak fél állásba, mert a gyereket hozni vinni kell időpontokra. Maga a férj mondta, nem szeretné, ha dolgozna, mert max 10 e ft-tal kapna többet, mint így, és a gyerekre sem lenne annyi ideje az otthoni fejlesztésekben, amik viszont fontosak, hogy felnőtt korában esetleg(!) önálló életet tudjon élni. Ez élősködés? Mondaná erre bárki? NEM. (Vagy ha igen, szégyellje magát!)


Ott van a barátnőm. Fősuli alatt jött össze interneten egy sráccal. A srác beközölte, hogy szép és jó szereti, de költözik külföldre munka miatt. Ez kb fél év után lehetett vagy annyi se. Mondta barátnőmnek menjen ő is vele. Épp még hátra volt neki a diploma, így 3 hónap távkapcsolat után költözött ki. Ennek már 3 éve, vagy több. Azóta nem dolgozik a barátnőm. Megtanulta az adott ország nyelvét a nulláról, és most fősulira készül kint. Ez élősködés? Hááát lehet, hogy valakinek igen. Ő is mondta, elmehetett volna takarítani, de annak a férje nem örült volna. Nyilván van ebben egy kis sznobizmus, hogy nem akarta azt mondani, a feleségem takarítónő. Mindegy ez az ő dolguk maximálisan. Nekik így jó és meg is engedhetik maguknak. Gondolom a következő diplomája után már a barátnőm is dolgozni fog. Vagy ha nem hát nem, mert nekik így a jó.


De! Egyáltalán nem vágyik minden nő erre. Több szempontból sem. Mi van ha a férj meghal? Nekem mindig ez jut eszembe. A feleség munkatapasztalat nélkül még ha végzettsége van is... hát nem tudom. Necces :/ Oké, ez multimilleréknél nem lehet gond, de azért az meg tényleg kevés, hogy valaki annyira gazdag legyen, hogy halála esetén is biztosítva van a család jövője.

2015. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
91%

egyetértek az előzővel.

Nem mindegy hogy mik a részletek... és valószínűleg az a lány azért nem akart elmenni takarítani, mert a legapróbb pénzt kapta volna érte, ha pedig a párjának van, akkor miért dolgozzon tizedannyiért 10x annyit...

2015. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
hát én rosszul érezném magam ha csak a párom keresne én meg csak "lógatnám a lábam" ( jó főznék mosnék takaritanék meg mittudomén de ezt munka mellett is mindenki csinálja) az meg a mésik hogy akármilyen boztos a kapcsolat nem jó ennyire kiszolgáltatottnak lenni...
2015. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Kiszolgáltatott helyzet, és nem irigylésre méltó.

Más a helyzet, ha valaki erre kényszerül (ápolásra szoruló beteg hozzátartozó, tartós betegség, ami mellett orvos állapította meg, hogy nem dolgozhat pl.).

Más a helyzet, ha időszakos a dolog (GYED, GYES, munkanélküliség, tanulás, időszakos betegség, baleset gyógyulási idő...).

És megint más, aki dolgozhatna, de kifogott egy gazdag fószert, és nem akar.

Kiszolgáltaott helyzet, mert:

- a férjjel is történhet tragédia (baleset, rokkantság, halál)

- megromolhat a kapcsolat

- harc van a munkáért, nulla tapasztalattal csak fillérekért vesznek fel bárhova is

- még egy részmunkaidős munka vagy távmunka, esetleg saját házi vállalkozás (varrás pl.) is jobb a teljes kiszolgáltatottságnál, ha valakit nem a helyzet kényszerít rá, hogy otthon legyen

2015. ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
25%

Én még kitartó nőt nem láttam,csak kitartottat.

Persze csodák előfordulhatnak.

2015. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Akadnak olyan emberek,akikből tényleg az irigység beszél.

Az emberek másik fele viszont tényleg nem látja jónak ezt az életformát..


Én nem szeretnék kitartott nő lenni.. Egyfelől azért,mert számomra sokat jelent az anyagi biztonság,maga a tudat,hogy én teremtem elő a saját pénzem,én dolgozom meg érte.

Másrészt pedig.. Nem tudnám elképzelni az életemet így.. Egész nap csak otthon ülni,végezni a házimunkát..

Egy idő után unalmasnak érezném..

2015. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!