Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem mérgében betörte az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem mérgében betörte az ajtót. Szerintetek engem is fog bántani egyszer?

Figyelt kérdés

A főnöke beígért valami kis több pénzt a hónapra, mert elvállalt pár plusz munkát. De mégse kapta meg, és mérgében mikor haza jött ököllel hatalmasat ütött az ajtóra, az meg átszakadt!


Kellene félnem? Egy ilyen ember egyszer képes neki menni a saját feleségének is?



2015. jan. 20. 12:11
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
90%
Igen, akkor rettegj tőle. Most az ilyenre mit lehet mondani? Képzelj be dolgokat és tedd tönkre a házasságodat, az nagyon jó taktika ha boldog életet szeretnél.
2015. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
90%

10-es, Te nem látod egyes kommentelők feje fölött a glóriát és a szárnyaikat?:-)


Én sem!!!

2015. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
80%
Van aki a telefonjat vagja falhoz, van aki a butort pufoli. Ez nem jelenti azt, hogy felned kellene. Gondolom voltak mar koztetek veszekedesek, ha felned kellene tole, arrol mar tudnal szerintem.
2015. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
76%
Na, mármost ha jól értem ez nem mindennapos, egyszer előfordult... Túlságosan felfújod a dolgot, nem fog neked menni.
2015. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
75%
Annak idején apám, ha dühösen jött haza munkából, nem az ajtón kezdte, hanem rajtam... Örülj neki, hogy nálatok ez nem így történik.
2015. jan. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
27%

Ugyan már. Van, aki tárgyakon vezeti le a feszültséget. A párom egyszer a munkahelyén vert szét egy bútort, amit a nyakába akartak varrni a leltáron - teljesen illegálisan. De sem embert, sem más élőlényt nem bánt. (Na jó, a szúnyogot lecsapja...)

Még anno a kapcsolatunk elején elmesélte, nem büszke rá, de ez van. Amúgy minden konfliktust meg lehet vele oldani csendesen beszélgetve, őszinteséggel, velem szemben még a hangját se emelte fel soha. Nem vagyok hajlandó félni tőle emiatt.


Egy bántalmazó kapcsolat nem ilyen. Sokkal gyakoribb, hogy épp túlzott ragaszkodással, féltékenykedéssel indul, ami eleinte átveri az embert, mert "nagy szerelemnek" látszik.


Kérdező!


Megértem, hogy megdöbbentél, vagy hogy sokkolt a dolog. Mondd meg a férjednek őszintén, hogy megijeszt ezzel, kérd meg, hogy máskor próbálja máshogy kezelni, de teljesen megérted, hogy elszakadt a cérna.

2015. jan. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
74%
Én nő vagyok, és megmondom őszintén, ha ideges vagyok, be-becsapom erősen az ajtót. Férjem ettől hülyét kap, de én mindig azt mondom, inkább bevagom magam után az ajtót, minthogy a gyerekre csapnak, mikor nem bírom cérnával. Mondjuk egy olyan erős ütés, ami már atszakitja az ajtót, nem kis feszültségre utal.. Én inkább azon aggodnek, mitől ennyire feszült szegény férjed.
2015. jan. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
80%
Ja és ha valamitől félnék, az nem a férjem, hanem hogy ilyen sz.r az ajtónk...
2015. jan. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
61%
Tanulópénz. Nem agresszió volt ez tulajdonképpen, hanem a kudarcnak és a csalódásnak egyfajta levezetése. Ha agresszió lett volna az az ütés a főnökre irányult volna. Hagyjátok egy ideig azt az ajtót úgy ahogy van. Senki nem lejt örömtáncot akit épp átvertek, de tudni kell kezelni az indulatainkat. Ne félj, inkább próbáld megérteni. Elmúlik a haragja, nem lesz semmi baj. Te a párja vagy, akkor is ha most épp nem jó neki. Maradj nyugodt, és ne tégy neki szemrehányást.Legjobbakat nektek!
2015. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
79%
20 éve élek a férjemmel és soha egyetlen egyszer nem emelt kezet rám,sőt még a hangját sem emelte fel sem velem sem a gyerekeinkkel szemben,pedig táncoltunk az idegein néha rendesen!Viszont a munkahelyén betört egy ajtót mérgében és kétszer a 20 év alatt itthon is tárgyak bánták a haragját! Az életemet merném rá bízni,sose féltem tőle! Mondom ezt úgy,hogy az előző párom,aki a munkatársai szerint egy áldott jó,szent ember volt bizony rendszeresen bántalmazott itthon!
2015. jan. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!