Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem mérgében betörte az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem mérgében betörte az ajtót. Szerintetek engem is fog bántani egyszer?

Figyelt kérdés

A főnöke beígért valami kis több pénzt a hónapra, mert elvállalt pár plusz munkát. De mégse kapta meg, és mérgében mikor haza jött ököllel hatalmasat ütött az ajtóra, az meg átszakadt!


Kellene félnem? Egy ilyen ember egyszer képes neki menni a saját feleségének is?



2015. jan. 20. 12:11
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen retardált gondolkodású nő NINCS!!!
2015. jan. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, kettőtök közül téged kéne kezeltetni...
2015. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
100%

"Aki egy ártatlan ajtót átszakít, az szerintem lehet legközelebb egy ártatlan embert fog eltalálni!"


szemlátomást eldöntötted a kérdést, felesleges volt feltenni. Én mindenesetre nem vonnék ilyen merész párhuzamot.

2015. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
100%
32-es, dehogynem létezik ilyen gondolkodású nő! Itt a családi témakörben nagyon megy egymás győzködése arról, hogy a férfiak milyen rosszak, aljasak, gonoszak, rossz szülők, ostobák, erőszakosak, stb. (A szexben meg pont fordítva, ott inkább férfiak a nők ellen.) Annyi olyan kérdés van, ahol mindenáron meg akarják győzni a relatíve normális kapcsolatban élő nőket, hogy ők most tulajdonképpen meg vannak csalva pl.
2015. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
97%
Ne hülyéskedjünk már, azért,mert valaki behúz egyet az ajtónak, még nem fog embert is bántani! Az első férjem egyszer szintén csinált egy kis "folytonossági hiányt" az ajtón,mert halálosan dühös volt (rám). Mégsem ütött meg soha egyetlen alkalommal sem, és a jelenlegi feleségét sem veri tudomásom szerint. Pedig tudna ütni szép nagyot, ezer éve karatézik. De tavalyelőtt mikor edzésen összefutottunk, engem sem vert agyon, sőt! Van olyan, hogy az ember dühös, valamin levezeti a mérgét. Ha egy nő dühében földhöz csap egy tányért, senki sem tart attól, hogy a férjét fogja bántalmazni, max. azt mondják rá, hogy hisztis. Szerintem ebből ne csinálj ügyet!
2015. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
97%

Miért? Jobb lett volna, ha a főnököt veri pofán?


Az én férjem is ilyen, hogy néha az ajtót veri be ököllel, egyszer meg a 2 hetes telefonját vágta a falhoz izomból. De bennem sosem merül fel ilyen, hogy bántana. Mert sosem tenne ilyet. Tárgyakon levezeti hirtelen a feszültséget, de rajtam és a gyerekünkön nem tenné soha!


De te ismered, ezt neked kell tudnod!

2015. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
97%
Igazad van 35-ös! Minden tábor erősíteni akarja magát. Az elváltak a rendezett párkapcsolatban élőket próbálják szétszakítani, ezáltal sokasodnának:-)))
2015. jan. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hülyeségeket beképzelni egyetlen ideges rongálásba...


Az emberek 90%-át ki lehet akasztani úgy, hogy törjön zúzzon, vagy minimum ordítson. Én is biztos ideges lennék, ha ingyen dolgoztatnak.


De alapvetően meg nem ismerjük a férjed. Ha tudod hogy agresszív akkor felesleges a kérdés, ha meg alapvetően nem az, akkor csak nagyon felhúzták. Azért egyszeri esetből nem lehet nagy következtetéseket levonni.


Ráadásul egy ököl ütés, valószínűleg ő sem mérlegelte a dolgot, csak le kellett vezetni a teljesen jogos dühét.

2015. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
95%
én meg amikor felidegesítenek játékban rácsapok az asztalra, vagy az egeret csapom az asztalhoz, de a barátnőmet soha nem ütném meg...szóval ez alapján szerintem hülyeség elkönyvelni...
2015. jan. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ha amúgy minden rendben a férjeddel, és nem napi rendszerességgel vannak dühkitörései nincs mitől félned. Feszült volt, levezette.
2015. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!