Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem mérgében betörte az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem mérgében betörte az ajtót. Szerintetek engem is fog bántani egyszer?

Figyelt kérdés

A főnöke beígért valami kis több pénzt a hónapra, mert elvállalt pár plusz munkát. De mégse kapta meg, és mérgében mikor haza jött ököllel hatalmasat ütött az ajtóra, az meg átszakadt!


Kellene félnem? Egy ilyen ember egyszer képes neki menni a saját feleségének is?



2015. jan. 20. 12:11
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
96%

Magamból kiindulva állítom,hogy NEM KELL FÉLNED! Pusztán azért,mert mérgében beverte az ajtót...nem jelent semmit! Semmiféle következtetést ebből levonni nem lehet, hogy akkor majd egyszer téged is jól pofánver! Nem!

Ha olyan ideg vagyok...én is bever a szekrényajtót, vagy az ajtót vagy valami...de soha nem emeltem kezet senkire sem!

Szóval egy ajtó miatt fosni tőle....értelmetlen. Ha pl. az lenne, hogy részegen a kocsmában összeverekedne rendszeresen...nah az már más...ott embereknek menne neki...foshatnál te is. De így...én még sértőnek is érzem a kérdésedet. Ha a párod lennék és olvasnám...sértve érezném magam.....hogy egyáltalán ilyen megfordul a fejedben.

2015. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:

Képzeljétek NEM SZOKTAM BECSAPNI AZ AJTÓT bármilyen dühös is vagyok! Miről tehet az az ajtó? És mire lenne jó? Hogy betörjön az üveg? Mit old az meg, hogy a telefonomat amiért hónapokat dolgoztam a falhoz csapjam?


Most ezzel mit oldott meg a férjem, hogy tönkre tett egy ép ajtót? Nem vagyunk olyan anyagi helyzetben, hogy minden héten össze törhessen mindent!

2015. jan. 20. 14:10
 43/53 anonim ***** válasza:
95%

"Annyit lovagolsz azon a hülye ajtón, igen, nem tehet róla, de látom te mindenképp azt akarod bebizonyítani hogy a férjed maga az ördög."


"Nem vagyunk olyan anyagi helyzetben, hogy minden héten össze törhessen mindent!"

Azért az egy ökölcsapás az ajtóra és a "minden héten mindent" között baromi nagy különbség van.


De akkor balhézz, veszekedj, válj el, csinálj amit akarsz.

2015. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
97%

"Most ezzel mit oldott meg a férjem,"


levezette a feszültségét.

2015. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező, túlreagálod! Gondolom szerencsétlen férjedet is azóta ezzel cseszteted, nemhogy megölelgetnéd, szólnál pár keresetlen szót te is a főnökéről, majd megfőznéd neki a kedvenc kajáját, és kicsit elterelnéd a figyelmét (kacsint-kacsint) a munkahelyi zűrökről. Ez segítség lenne.

Visszakérdezek: ezzel te most mit oldasz meg, hogy sopánkodsz, és még tovább idegesíted az egyébként is frusztrált férjedet?

Annyi eszed van, mint egy döglött hintalónak...

Amikor mi kicsik voltunk anyu egyszer szétvert egy fakanalat a kiságyon, mert nem akart minket bántani, viszont már nagyon-nagyon túlmentünk minden határon a bosszantásában. Ettől még később nem rettegtünk tőle...

2015. jan. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
97%
A kettőnek nincs köze egymáshoz. Én is vágtam már földhöz könyveket mérgemben, volt hogy még jól meg is tapostam őket, de még soha senkit nem ütöttem meg- leszámítva a gyerekkori tesós-unokatesós bunyókat.
2015. jan. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
89%

Vigyázz, mert a férjed maga a tekszaszi láncfűrészes gyilkos!

De lehet, hogy az azeri baltás. Te jobban ismered.

2015. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
96%

Nem hiszem.


Ha dühös vagyok, én is csapkodok, belerúgok ebbe-abba, De, előfordult, hogy megkértem a páromat, "verekedjünk". Ez szokott a leghatásosabb lenni, nekiugrok ezerrel (persze vigyázva rá), még dühösen - ő kb.. fél másodperc alatt lebirkóz, és amíg próbálok szabadulni a feszültséget is kiadom magamból. Plusz jót nevetünk, hogy mit szenvedek.


A párom is max a fotelt, ajtót gyepálja.


25L

2015. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
90%

Tudod mit, kérdező? Többet használnál magadnak és az egész emberiségnek, ha néha bevágnál egy ajtót vagy földhöz csapnál egy tányért, mint hogy itt nyomod nekünk a passzív-agresszívat.

Most komolyan, minek teszel fel kérdést, ha már úgyis eldöntötted, hogy 4 felvonásos népszínművet csinálsz abból, ami nem az?

Tessék, akkor akadj ki, add be a válást, hiszen annyira tudod, mi a jó neked.


Tudod, szerintem megbocsáthatatlan dolog, ha egy férfi bántja a családját. Erre nincs mentség. De itt erről szó sincs.


Amúgy meg: áldott jó ember lehet a te férjed, ha még nem vert agyon...

2015. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
93%
49-es, csak a vak nem látja hogy kérdező KAMU-zik!
2015. jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!