Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem mérgében betörte az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem mérgében betörte az ajtót. Szerintetek engem is fog bántani egyszer?

Figyelt kérdés

A főnöke beígért valami kis több pénzt a hónapra, mert elvállalt pár plusz munkát. De mégse kapta meg, és mérgében mikor haza jött ököllel hatalmasat ütött az ajtóra, az meg átszakadt!


Kellene félnem? Egy ilyen ember egyszer képes neki menni a saját feleségének is?



2015. jan. 20. 12:11
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is volt hasonló pillanatom.

Aznap valahogy semmi sem jött össze. Tudjátok, az a rémálomszerű Murphy hétfő.

A csúcspontja az volt, hogy fahasítás közben eltört a baltanyél. Pedig fát apritani is azért mentem ki, hogy levezessem a frusztrációm.

Hát lett belőle egy fél órás karomkodos, baltanyéllel fát csapkodós, sírós bekattanás.

De én nő vagyok, így nyilván más. Vagy nem.

2015. jan. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
95%
Ha te nem érzed a különbséget az ártatlan ajtó és az ártatlan ember között akkor baj van. Te még sosem csaptál rá az asztalra? Minek kell ott is a problémát keresni, ahol nincs?
2015. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
97%
okE akkor le fog gyilkolni, na igy jo??????????
2015. jan. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
88%

Az én vőlegényem egyszer a cipősszekrény ajtajába rúgott bele úgy, h leszakadt az egész. Amúgy is rossz napja volt, az ajtó meg csak nem akart becsukódni 5x-re sem (amúgy is rossz volt), aztán jött a káromkodás és a rúgás.

Hogy félek-e tőle? Nem, abszolút nem. Egyébként a légynem sem árt, de akkor épp így jött ki neki a feszültség. Eszembe sem jut, hogy legközelebb engem fog lepofozni. Szerintem egy ajtó, tányér, pohár csapkodás/törést nem lehet összehasonlítani a családon belüli erőszakkal. Ha mélyen magunkba nézünk, szerintem mindenkivel előfordult, hogy erőteljesebben csukta be az ajtót maga után, vagy eltört egy tányért, belerúgott a kanapéba stb. Most akkor a gyerek aki hiszti közben eldobja a poharát, vagy csapkod valamit akkor ő pszichopata lesz felnőttként, esetleg gyerekként halálos félelemeben tartja majd a szülőket??? Ugyan már.. kérdező, kicsit eltúlzod ezt.

2015. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
4%
Pont azt csinálja, mint jelenleg az afrikai muszlimok. Tönkreteszi a saját otthonát, csak mert egy kicsit bepipult. Mennyire civilizált viselkedés ez, már nem azért? Nem kellett volna felnőttkorára elsajátítania valamilyen más dühkezelési stratégiát? Ez maximum egy négyéves gyerektől elfogadható, de még őt is megdorgálják, ha tönkreteszi egy játékát.
2015. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
82%
Nem gáz amugy is sar ajtó volt ha ilyen könyen be szakadt:D
2015. jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:

Nem rossz az ajtó, hanem egy vékony lemez ajtó!

De semmiről nem tehetett az ajtó! Nem hogy plussz fizetést nem kapott, hanem most vehetünk új ajtót!

2015. jan. 20. 13:03
 28/53 A kérdező kommentje:
falemez ajtó!
2015. jan. 20. 13:03
 29/53 anonim ***** válasza:
86%
És legalább megnyugodott tőle? Akkor a terápia sikeres volt.
2015. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
63%
KAMU!!!
2015. jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!