Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Amikor egy házasságba belép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy házasságba belép egy harmadik, miért mindig a szeretőt utálják?

Figyelt kérdés

A kérdés részemről csak kíváncsiság, nem vagyok és soha nem is voltam szerető. De mindig úgy gondoltam, ha mondjuk a páromnak egyszer akad egy másik nője mellettem, akkor nem azt a másikat szidnám és utálnám, mert bár erkölcstelenségnek tartom és úgy vélem, lehetne ennél okosabb is, nem neki kell hűségesnek lenni, ő a maga módján a saját boldogságát igyekszik összehozni. Nem beszélve arról, hogy aki félre akar lépni, az félre fog, akkor is, ha vannak erkölcsös emberek, akik visszautasítják. És ha a férj (vagy feleség) félrelép, akkor szerintem ott nem a szerető az, aki tönkretesz egy boldog és tökéletesen működő családot, ahhoz neki tulajdonképpen semmi köze, a család tagjainak kell okosnak és felnőttnek lennie, és helyes döntést hoznia. De ha nem hozza, akkor van emberileg van vele gond, vagy a családi élet mégsem olyan tökéletes.


Akkor tehát mégis, miért mindig a szeretőket szidják, hogy milyen gonoszak, tönkreteszik a családi idillt?


Nem provokatívnak szánom a kérdést, az alapvető gondolkodást szeretném megérteni a témában, mert nagyon kevés olyan emberrel találkoztam, aki hozzám hasonlóan gondolja. Tényleg én vagyok a buta, hogy úgy érzem, a kapcsolat tényleg két emberen múlik, és még ha meg is jelenik egy harmadik, a kapcsolatot továbbra is csak a benne lévő két ember tudja tönkretenni?


2015. jan. 22. 09:14
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy a szerető szó hallatán rögtön mindenki nőre asszociál.


Egyébként az én meglátásom, hogy a nő hibás. Mindig. Mármint nem ezt gondolom, hanem azt vettem észre, hogy mások ezt gondolják.


Megcsalt feleség: biztos nem szopott, nem volt elég szép, stb.

Csaló feleség: büdös qrva.

Szerető (nő): büdös qrva.


Megcsalt férj: szegény pára, hát ez történik a normális pasikkal, örüljön, hogy megszabadult tőle.

Csaló férj: nyilvánvalóan nem kapott meg mindent otthon (értsd: a feleség a hibás)

Szerető (férfi): kihasználta az alkalmat, hülye, aki kihagyja.


Nem a szeretőkkel van baja a többségnek, hanem a nőkkel, és a nők szexualitásával.

2015. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ott a pont :-)
2015. jan. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
72%

Én úgy gondolom, hogy 2 ember kapcsolatába/házasságába nem beférkőzik egy harmadik, hanem valamelyik fél oda engedi.

Ha a feleség és a férj és hűséges, akkor a 3. személy fejen is állhat, akkor se áll közéjük.


Én szimplán csak szánalmasnak tartom, sajnálom azt aki foglalt emberre akar rámenni, mert ez olyan kétségbeesett hatást kelt, hogy már mindegy kicsoda, csak legyen valakije...


Számomra nyilvánvaló, hogy az a fél a hibás aki belemegy egy ilyen 1 éjszakás kalandba/viszonyba, annak ellenére, hogy házastársa van. Mert ugye ha már nem a párját szereti az illető, le is lehet zárni tisztességgel a kapcsolatot, megcsalás nélkül. Utána pedig ahhoz megy akihez akar.

2015. jan. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

21-es jogos...Volt itt egyszer egy kérdés,hogy azon szenvedett egy férj,hogy meghízott a felesége és így már nem kivánja.Mindenki elkzdet szidni az asszonyt,hogy igen,milyen már,hogy elhanagolja magát,ha szeretné a férjét mindent megtenne,hogy lefogyjon,igénytelen jól teszed,ha megcsaod/otthagyod stb...


Aztán hozzászólt valaki,hogy neki is ez a gondja,csak az volt a különbség,hogy itt nő volt a kérdező és arról panaszkodott,hogy a férje hízott 20kg-ot sörhasat,eresztett,és neki nagyon nem jön be a "tökörtojás".És láss csodát:Itt is a nő lett a hibás azonnal!.Milyen felszines feleség,így is szeretni kell,ha 500kg-ra hízik akkor is,mert jóban-roszzban,stb,stb...

Na ennyit az egyenjogúságról...

2015. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%

De,hogy a kérdésre is válaszoljak.

Szerintem is a megcsaló a legnagyobb hunyó,utánna a házastársa(ha esteleg tényleg elhanyagolja,stb mert azért van ilyen valljuk be),és a legutolsó sorban talán a szerető.

Szerintem,ha valaki szereti és még szexuálisan is(!!!)vonzódik a házastársához,akkor a harmadik a feje tetjére állhat akkor se tud mit csinálni akárhogy is nyomul.Le kell finoman(ha az nem elég akár durvábban) állítani is kész.


A másik az,hogy ugye a "tisztességes szeretőjelöltekről" nem szerez tudomást az ember,mert ugyan ki meséli el,hogy ráhajtottam XY-ra de az elküldött a búsba...Aki meg "meg akarja" csalni a párját,az előbb-utóbb úgyis megteszi,ha 4-en lekoptatják,akkor majd az 5.-ik el fogja...Láttam erre a környeztemeben pár plédát...:/

Direkt nem hegyeztem ki férfi/nő különbségre a dolgot :)

2015. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
25%

Nos, megleptek a válaszok...hogy nem midenki a szeretőt tartja hibásnak.

Mindig attól függ, ki és hogy teszi fel a kérdést. Én is már tettem fel szerető-kapcsolatról kérdést, kivétel szinte kivétel nélkül a szerető volt hibáztatva.

Nos, én szerető vagyok. Bár nem szeretem ezt a szót. Nem csak arról szól a kapcsolatunk, hogy ágyba bújjunk, mi szeretjük egymást. Több mint egy éve. Úgy jár haza hozzám, mintha hazajárna. Ő a párom, a mindenem. Imádom. Számíthatok rá, itt van velem ha kell. De sok minden összeköti a feleségével, soha nem akarja elhagyni. Néha elgondolkodom, mi lenne, ha kiderülne, ha megtudná? Egy év érzelmi,szerelmi kapcsolatot meg lehet-e bocsájtani? Mert egy éjszakát talán igen, de ez sokkal több annál. És nem érzem magam hibásnak. Ha nagyon jól élnének, ha nagyon szeretné a feleségét, én úgy gondolom, szóba sem jöhettem volna....

2015. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

26


Elárulod nekem mi értelme ennek a kapcsolatnak? Te mit látsz ebben? Mi lesz a jövője a kapcsolatnak, ha a "párod" sose hagyja el a feleségét?


Ha szeretné a feleségét szóba se jöhettél volna? Lehet.

De ha téged igazán szeretne, otthagyná a feleségét érted.

2015. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
Mr King, én még azon is gondolkozom, hogy ilyesmit egy feleség hogy nem vesz észre? Mit lehet egy egész éven át hazudni? Mi olyan sokat vagyunk együtt a férjemmel, ha meg elmegy vhova nélkülem, akkor is általában a közös barátainkkal megy (túrázni pl és mutatja a fotókat), hogy el nem tudom képzelni, h egy éven át át tudna verni a palankon.
2015. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lényeg, hogy egy feleség mit vesz észre és mit nem. Hanem az a lényeg, hogy egy ember ne legyen már annyira igénytelen, hogy egy éppen használt emberrel, egy foglalt emberrel kezd kapcsolatot. Annyi egyedülálló van a világon...


Milyen jövője van egy olyan viszonynak ahol a férj nem hagyja el a feleségét, de a szeretővel is megmarad a kapcsolat? Mit mond egy ilyen ember a családjának? Szülők, testvérek, nagyszülők, rokonok biztos büszkék lennének, hogy a gyerekük egy házas emberrel kezdett....egy ilyen kapcsolatnak csak akkor van valami jövője, ha a házas fél elválik, és a szeretővel kezd új életet, házasság, gyerek stb....

És ha ez be is következne, mégis mi a garancia arra, hogy a szeretőből lett hivatalos párt nem fogja megcsalni az, aki már előtte az első feleségét is lazán megcsalta?

2015. jan. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
0%

Mr King...nem tudom neked én sem megmondani, mi értelme ennek a kapcsolatnak. Érzem én is, hogy nem vezet sehova. Kétszer megpróbáltam szakítani, de egyikünk sem bírta.

Ő nem egy csajozós típus, közel 20 éves házassága alatt sosem lépett félre, amikor összejöttünk komoly lelkiismeret furdalása volt...meg van most is.

Eszemmel tudom, ennek nncs értelme, szívemmel meg mást érzek. Egyelőre az erőt gyűjtöm, hogy le tudjam zárni...most még nem megy.

2015. jan. 23. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!