Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Amikor egy házasságba belép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy házasságba belép egy harmadik, miért mindig a szeretőt utálják?

Figyelt kérdés

A kérdés részemről csak kíváncsiság, nem vagyok és soha nem is voltam szerető. De mindig úgy gondoltam, ha mondjuk a páromnak egyszer akad egy másik nője mellettem, akkor nem azt a másikat szidnám és utálnám, mert bár erkölcstelenségnek tartom és úgy vélem, lehetne ennél okosabb is, nem neki kell hűségesnek lenni, ő a maga módján a saját boldogságát igyekszik összehozni. Nem beszélve arról, hogy aki félre akar lépni, az félre fog, akkor is, ha vannak erkölcsös emberek, akik visszautasítják. És ha a férj (vagy feleség) félrelép, akkor szerintem ott nem a szerető az, aki tönkretesz egy boldog és tökéletesen működő családot, ahhoz neki tulajdonképpen semmi köze, a család tagjainak kell okosnak és felnőttnek lennie, és helyes döntést hoznia. De ha nem hozza, akkor van emberileg van vele gond, vagy a családi élet mégsem olyan tökéletes.


Akkor tehát mégis, miért mindig a szeretőket szidják, hogy milyen gonoszak, tönkreteszik a családi idillt?


Nem provokatívnak szánom a kérdést, az alapvető gondolkodást szeretném megérteni a témában, mert nagyon kevés olyan emberrel találkoztam, aki hozzám hasonlóan gondolja. Tényleg én vagyok a buta, hogy úgy érzem, a kapcsolat tényleg két emberen múlik, és még ha meg is jelenik egy harmadik, a kapcsolatot továbbra is csak a benne lévő két ember tudja tönkretenni?


2015. jan. 22. 09:14
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Utolsó, olvasd el a válaszomat (20-as) jó eséllyel ez történne ha a felesége rájönne. Ott a feleség 2 éves titkos viszonyt és egy "zabigyereket" is benyelt. Mindenki a szeretőt hibáztatta, még a férfi is!! hogy rámászott s felcsináltatta magát, így most tisztára magát hazugságokkal a felesége előtt aki pedig "el akarta" hinni mindezt. Gondold meg, mert még nagyon sok időt elvesztegethetsz... ha azt mondja nem akar válni, akkor burkoltan közli veled, hogy csak kihasznállak. Akár milyen kedves veled amikor éppen van némi ideje rád akkor sem ér fabatkát sem!
2015. jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hát sok erőt kívánok neked a szakításhoz. Mindenképp érdemes meglépni, mert tényleg csak az idődet pocsékolod. Nem tudom hány éves vagy, de ha te saját családot akarsz, akkor nem jó ötlet éveket pazarolni olyanra, akinél mindig csak második leszel.
2015. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

Mr King köszönöm!

Egyébként mindketten jóval 40 felettiek vagyunk. Nekem egy kamasz gyerek, neki is kettő, kicsit nagyobbak. Én egyedül élek, elváltam.

Minden jót mindenkinek!

26-os voltam

2015. jan. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
37%

Mert sokszor a szerető elcsábította őt!

De azokat soha nem tudnám hibáztatni akik azt hitték hogy a párom szingli.

2015. jan. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
43%

Persze utolsó, és meg is erőszakolta.

Ellen lehet állni, gerinc kérdése.

2015. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
38%
Nincs olyan, hogy elcsábították a férjet/feleséget. Annak a férjnek/feleségnek volt választása. Elfogadta másvalaki közeledését. Ez nem elcsábítás, pusztán gerinctelenség.
2015. jan. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 xeniah ***** válasza:
100%
Én úgy látom, hogy mindig a megcsaló fél a hibás egy házasságban. A házasság tönkremehet mindkét fél hibájából, de megcsalásra nem ad okot. Normál esetben a felek megpróbálnak megtenni mindent azért, hogy működjön, és az is lehet, hogy csak átmeneti hullámvölgyről van szó. Tökmindegy, hogy a társam hogy viselkedik, semmi nem indokolja azt, hogy megcsaljam. Még a válás is tisztességesebb, ha nincs más megoldás, mint megcsalni a másikat. A szerető is nyilván hibás, de a főbűnös a megcsaló fél. Ha lenne gerince, bárhogy legyeskednének körülötte a potenciális szerető-jelöltek, nem jutnának sokra. Én ismerek ilyen férfit, aki éveken keresztül ápolta az ágyhoz kötött feleségét, közben a munkahelyén próbálta egy hölgyemény elcsábítani, de teljesen sikertelenül. Szóval vannak még gerinces emberek ma is, csak úgy tűnik, egyre kevesebb ;)
2015. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert az emberek hajlamosak többet gondolni magukról, mint amennyit érnek / amilyenek.


Ha az ember megcsalja vki, akkor ha nem a szeretőt kezdi el hibáztatni, mert ugye "miatta esett szét a család blablablabla", akkor szembe kell néznie az alábbi dolgokkal:

- vagy rosszul választott magának társat

- vagy tudja pontosan, hogy ő mit tett rosszul, ami miatt a másik félredugott


De kényelmesebb azt gondolni, hogy az a szerető démon és meghipnotizálta a párját, meg "jaj, a Józsi/Kati nem olyan ám, de hát melyik ffi/nő állna ellen annak, ha egy ilyen retek folyton körülötte lebzsel"... mert akkor nem kell szembenézni a saját hibáinkkal meg annak az embernek a hibáival, akit szeretünk.

2016. okt. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Mekkora szemet dolog akkor tamadni ha sulyed a hajo ( hazassag epp krixisben van) mikor mindket fel serulekeny

Ezert szemet a szereto

2016. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
0%
39-es, a szerető honnan tudja, hogy krízis van-e? Sőt, nem minden megcsaló akkor támad, ha krízis van... van olyan is, aki nem tudja a gatyájában tartani a farkát vagy punciját... plusz ha akkor is támad, azért akiben van gerinc, az nem fogja magát hagyni.
2016. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!