Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sajnos sok anyukától halottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos sok anyukától halottam, hogy a lányát úgy neveli, hogy csak gazdag-pénzes pasival jöjjön össze házasodjon! Milyen undorít* szülő az ilyen?!

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 10:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez a szegény, rossz körülmények között élő, tanulatlan családodra jellemző általában. Ott a lányok a kitörés lehetőségét egy férfiban látják, sokszor még az anyuka biztatása sem kell hozzá. Viszont ismerek olyan fiút, aki szintén rossz körülmények között él, és az anyukája arra biztatja, hogy olyan nőt válasszon, aki majd eltartja :)
2015. jan. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

*családokra

elírtam :D

2015. jan. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Én nem csak olyanoktól halottam ezt akik rossz körülmények között vannak.
2015. jan. 22. 11:02
 4/24 anonim ***** válasza:
39%

az undorítót, miért csillagoztad ki?


Egyébként igen!

Van a környezetünkbe egy nő ( nem nevezném szülőnek), aki a kislányát úgy neveli, hogy minden férfi egy barom és hogy a fiúkban nem lehet megbízni!


Jó, oké van alapja ennek az állításnak, de egy 12 éves gyereket pl. ennyire az apja ellen uszítani nem fer. Egyrészt azért, mert olyan apakomplexusa lesz szerencsétlennek, hogy egy Freud-díjas pszichiáter sem tudja belőle kiverni, másrészt mert hogy fog majd így a későbbiekben normális kapcsolatot kialakítani?


Na igen, szóval kicsit eltértem a tárgytól.

Na é ez a nő, zt mondogatja a kislányának, hogy csak és kizárólag pénzes fiúval jöjjön össze. Nem baj ha megcsalja, vagy megalázza, de a szerelem elmúlik a pénz viszont megmarad. Erre neveli!


A kiscsaj már így is elképesztően felszínes. Mi lesz ha gimibe kerül? Mi lesz ha (neadjisten-bár a képességei nem ütik meg azt a szintet) egyetemre? Én nem értem az ilyen szülőket és soha nem is fogom megérteni. Eleve maga a gondolat, hogy anyagi javakkal válasszon...


Az ilyen szülő a gyerekén éli ki azt, ami neki nem adatott meg. És csak sajnálni tudom mindkettőt.

2015. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
30%

első válaszoló:

Én pl. egy olyat sem ismerek, aki rossz körülmények között él, és így akarna felkapaszkodni! :) A szegényebbek inkább önerőből próbálkoznak és aki megakarja lépni, az meglépi!

De nem tudom, lehet és ismerek "másmilyen" szegényeket!

2015. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
41%
A szülők a legjobb körülményeket akarják gyereküknek, hogy majd ne nélkülözzenek (nyilván saját rossz tapasztalat),természetes, hogy nem arra nevelik a gyereküket, hogy menj hozzá egy csóróhoz!
2015. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
hát nem tudom nálunk soha nem neveltek úgy minket (2F 2L), hogy pénz alapján válasszunk...aki szerintem erre biztatja a gyerekét annak rossz tapasztalata van, vagy nagyon pénzéhes...
2015. jan. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%

Senki többet, harmadszor! Kalapács.


Csak sajnálni tudom ezeket az embereket.

2015. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, a kérdésed picit diszkrimintív, természetesen a fiús anyucik között is vannak ilyen "jó parti"-mániás borzalmak, ott van elsőre mindjárt a saját anyám... banyek már 12 évesen is azt hallgattam, hogy "olyan lánnyal kell, akinek nem hogy a kenyeret, de a kalácsot van mibe aprítani" - nem véletlen, hogy mire 14 lettem, már határozott véleményem volt - az anyámról.
2015. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

A környezetemben nem jut eszembe ilyen.

Engem arra neveltek, hogy okos vagyok, ügyes vagyok, jussak saját erőből minél előrébb. Sikerült is.

A lányom még csecsemő, így a képességeiről nem tudok egyelőre nyilatkozni, de jómagam is azt tervezem, hogy saját maga legyen a legfőbb erőforrás.

Ennek érdekében azt tudom tenni, hogy biztatom, a tanulásban pedig idővel, tudással és pénzzel támogatom majd.


De ez még messze van, egyelőre azt tanítom neki, hogy lehetőleg ne egye meg a távirányítót :)

2015. jan. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!