Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sajnos sok anyukától halottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos sok anyukától halottam, hogy a lányát úgy neveli, hogy csak gazdag-pénzes pasival jöjjön össze házasodjon! Milyen undorít* szülő az ilyen?!

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 10:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

elozo

en ugyanerre tanitottam a lanyaimat

lehet valaki meg csoro diak de legyen jovokepe legyen szorgalmas.

Egy no ne tartson el egy heret a ket szep szemeert csak azert mert lusta.

2015. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
52%

Tegyük fel hogy a lányod oda megy hozzàd mondván,

Anyu/apu van két udvarlòm: mindkettő jò kèpű,kedves,udvarias, ès mindkettő szeret..Az egyik egy 3 műszakban güriző gyári munkás akinek van egy biciklije ès egy bérelt panelja, a másik egy menő ügyvéd saját egzisztenciàval mindennel..

Te mit mondanál a gyerekednek? Kit vàlasszon?


Vàlasz 1.;

-kicsim vàlaszd a gyári munkást, te ùgy is ehhez szoktál hozzá,láthatod a férjed minden 3. Hèten mint ahogy apàdat szoktuk, gürizz tisztessègesen ahogy èn is tettem igaz semmi látszatja .. már èvek òta nem voltunk nyaralni mert kell a pènz a megélhetésre meg az iskolàdra, hozzà szoktál màr ehhez maradj is ìgy a jövőben is NE aggòdj ameddig egyedül vagy, mert moshatod szabad idődben a veled egyszinten lévő férjed gatyàit ès a gyerekeid megtanulják mi az a szò : "NINCS" jò eZ ìgy..mert ìgy

"TISZTESSÈGES"


Vàlasz 2.;

Vàlaszd az ügyvèdet, aki mellett kiràlynőkènt èlhetsz akivel nem kell számolnod a kis keresetedet , azt arra költheted amire akarod , nem kell anyagi gondokkal küszködnöd,

EZ A FÈRFI BIZTONSÁG PONT A GYEREKEDNEK IS , mert mivel van pènze, a minőségi èleten kívül minőségi időt (nyaralás , utazás) is tud biztosítani a családnak! !!


Igen... A 2 Vàlaszt adò szülő ...milyen UNDORÍTÓ MÀR! Pfff

Ne legyünk àlszentek! Mindenki szeretne jobb èletet, èlet körülményt.

aki azt írta hogy szegèny családok gondolkodnak így, a felkapszkodàs reményében, azzal nem èrtek egyàltalàn egyet!

egy gazdag làny mikor hàzasodik egy nincstelennel ?? Biztos előfordult màr ilyen a történelemben, de hidd el nem sokszor !

2015. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
#22, én azt mondanám a lányomnak, hogy azt válassza, amelyiket jobban szereti, a szívére hallgasson ebben a szituban.
2015. márc. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
70%
Igen, a szerelem nem döntés kérdése, hogy melyik jelölt a praktikusabb. Nekem különben mindig azt mondták a szüleim, hogy tanuljak, legyen jó munkám, nem mindegy, mennyit keres az ember, meg azt, hogy egy felnőtt gondoskodjon magáról. Azt sohasem hallottam, hogy lányom, keress egy férjet, akiből élhetsz.
2015. márc. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!