Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek hogy jobb legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

10éve házasodtunk össze. Az én (máig félkész)lakásomban éltünk. Nekem senkim sincs. 9eve megszületett a lányunk betegen ekkor a férjem abbahagyta az egyetemet hogy tudjon segiteni mert mwg dolgozott is de nagy szükaeg volt rá, en is beteg voltam. Soha nem volt a lwgromantikusabb de azert neha volt vmi. Utána szüle tett meg 2gyerekünk. Igazábol szereti öket de nm foglalkozik velük eleget.pl.inkabb elmosogat mint egy mese. Velem annyit foglalkozik:neha lmosogat vásárol. De heti 1csók(ha elmegy"csá")es nem velem alszik. Hiába kérem. Nem haaználja az illatot amit szerwttünk, nem vesz semmi ajándékot. En unnepwkre mindig keszitek vmit ha venni nwm tudok, fözök külön neki,közeledek...válni nemakarok/nm tudok/nm akarunk. Beszélni nem nagyon tudunk mindig azt mondja"leszarom, csinalj amit akarsz..." ha dolgozni megy nem ir, nm hiv pedig lenne ideje. Soha nm volt mas rajtam kivül, mostnsincs. Nem is akar. Es en sem. Ezt a házasságot akaromrendbe hozni.de hogyan?


k


2015. jan. 25. 04:37
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Eü-s tehát a betegség, stb nem nyüg neki. A kicsi gyerekek sem. Késöbb folytathatta volna de nem akarta. Ott dilgozik ahol akar es csak2-3 ejszakát hetente.
2015. jan. 25. 08:21
 12/25 anonim ***** válasza:
85%

"Kosz. Nem hulye vagyik ilyen a telom. Tanulj meg olvasni...."


Ezek után még segítséget vársz? Kérdező, TE tanulj meg írni, tanulj meg felnőtt módjára élni, dönteni, de ilyen válasz után segítséget ne remélj. Tőlem legalábbis ne. Én is szoktam telefonról írni, de érthetően. Zagyva szövegre ne azt mond másnak, hogy tanuljon meg olvasni!

2015. jan. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Mas el tudta olvasni...
2015. jan. 25. 08:23
 14/25 anonim ***** válasza:
36%

Tényleg nagyon nehezen lehet olvasni! Olvasd már vissza, hogy hogy írtad! "Velem annyit foglalkozik:neha lmosogat vásárol. De heti 1csók(ha elmegy"csá")es nem velem alszik. Hiába kérem. Nem haaználja az illatot amit szerwttünk, nem vesz semmi ajándékot." Értelmezhetetlen zagyvaság, tele elütésekkel és helyesírási hibákkal.

A férjed egyébként sokat feladott értetek. Te mit tettél érte? Elmegy dolgozni és az a bajod, hogy nem hív meg nem ír???? Mint egy óvodás. Szerintem semmi közös nincs már bennetek a gyerekeken kívül, felesleges megmenti ezt a házasságot.

2015. jan. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Elutes: nm minden betum mukodik..

Azert erzitek igy mert roviden probaltam irni hogy ne irjak estig.

En 2foiskolat az egeszsegemet es egy házat aldoztam fel hogy meg tudjunk elni. Otole 11eve kaptam egy szal viragot.

Nem csak a hivas a baj. Pl ra se nez a lanya szuper bizonyitvanyara amire meltan buszke.

Ha betegek akkoris oviba akarja vinni oket.

Ha faradt aludna de en ezt nem tehetem meg.

En pakolok be a kocsibol es en cipeltem a csempet is terhesen. Mindent en fizetek oviba suliba de o ketszer annyit keres....

Ilyenek..

2015. jan. 25. 09:37
 16/25 anonim ***** válasza:
77%

Off: én is telefonról írok, mégis odafigyelek az esetleges hibákra!

Nagyon bunkó vagy!

On: szerintem ez az ember nem igazán tart téged sokra, nem tisztel, talán nem is sszeret! Ha jól értem, 3 gyereketek van,ami nem könnyű neki sem!

2015. jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
54%
És most látom, hogy terhes vagy! Hát ne haragudj, de nem tudlak sajnálni.
2015. jan. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Szeret*
2015. jan. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
55%

És bevállaltál még egy gyereket egy ilyen embertől???

Ne viccelj már...minek? Vagy ez egy újabb kamu kérdés??

2015. jan. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Az"ovodasnak" uzenem: este 7kor hivnam hogy fullad vagy vmi a gyerek es reggel 6ig semmi valasz az ovodas szerinted?

Kozben alszik, beszel az anyjaval tehat raerne...

2015. jan. 25. 09:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!