Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez nagyon rosszul eset ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon rosszul eset ti mit szolnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Takaritok minden nap kétszer porszivozok, egyetlen mosogatlan edény nincs minden a helyére van rakva. fürdöt feltakaritom naponta wc kisikálom utána.nincs kosz nálunk rend van ahogy kétgyermek melett lehet rendet tartani. egy honapja itthon van(itthonrol dolgozik) kezdek besokalni töle most azt talállta ki hogy neki ez nem tetszik hanem kell takaritó nö

ez annyira degradálonak találom nme ezért takaritok hogy ezt kapjam. bezzeg amikor terhes voltam ezt nem találta ki.

Én rendet teszek azt hogy a nagyszobába mekkora kupit csap arrol én tehetek mert a napom 20% töltöm ott(mivel onnan dolgozik.

vegyel fel kertészt mert füvet nyirni bezzeg nuku ő nem majd ha fél méteres a gaz.


Mégis hogy takaritsak még?

ti hogy takaritotok? igaz nem nyalom le a fürdöszobába a csempét , a szekrények tetejét se naponta törlöm le.


2015. jan. 25. 17:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Kertesházban lakunk, kutyáink is vannak, majdnem mindennap kinagytakarítok mégsem tudom elképzelni, miért kellene naponta 2x porszívózni.

Szerintem kicsit tisztaságmániás vagy, a férjed ezzel a terápiával próbálkozik. Hogy ez nálad valamilyen pszichés gyökerű becsípődés az is bizonyítja, hogy ennyire felkapod vizet a téma emlegetésétől is.

2015. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem már kényszerbetegség.Napi kétszeri porszívózás? Napi fürdősúrolás? Szerintem a takarítónő után is mindent végigtakarítanál.Nekem egyébként volt ilyen ismerősöm.Két gyerek mellett is ragyogó rend volt mindig,a gyerekek egyszerre csak egy játékkal játszhattak. Pl ha kellett a kisautó, akkor az előző játékot el kellett pakolni...

A nagyobbik gyereket erős szorongással kezelték, még 6 évesen is bepisilt éjszakánként.

2015. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Minek takarítasz ennyit??? Teljesen felesleges, mert tökéletes tisztaság úgy sem lehet 2 kicsi mellett. Azt az időt amit a tisztaságmániáddal töltesz, fordíthatnád a gyermekeidre is. Napi 1 porszívó, a konyha legyen rendbe, a fürdő meg a portörlés meg lehetne heti 1x.

Szerintem is az a párod baja, hogy túl sokat pörögsz a takarításon, ahelyett, hogy mással foglalkoznál. Szóval nem a tisztasággal van a gond.

2015. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 De La Cruse ***** válasza:
Most inkább a szívedben tegyél rendet és ne másra mutogass!
2018. ápr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!