Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez nagyon rosszul eset ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon rosszul eset ti mit szolnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Takaritok minden nap kétszer porszivozok, egyetlen mosogatlan edény nincs minden a helyére van rakva. fürdöt feltakaritom naponta wc kisikálom utána.nincs kosz nálunk rend van ahogy kétgyermek melett lehet rendet tartani. egy honapja itthon van(itthonrol dolgozik) kezdek besokalni töle most azt talállta ki hogy neki ez nem tetszik hanem kell takaritó nö

ez annyira degradálonak találom nme ezért takaritok hogy ezt kapjam. bezzeg amikor terhes voltam ezt nem találta ki.

Én rendet teszek azt hogy a nagyszobába mekkora kupit csap arrol én tehetek mert a napom 20% töltöm ott(mivel onnan dolgozik.

vegyel fel kertészt mert füvet nyirni bezzeg nuku ő nem majd ha fél méteres a gaz.


Mégis hogy takaritsak még?

ti hogy takaritotok? igaz nem nyalom le a fürdöszobába a csempét , a szekrények tetejét se naponta törlöm le.


2015. jan. 25. 17:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elege van abból, hogy egész nap a lakást nyalod tisztára, semmi másra nincs idöd, a profi takarítónö meg fele idö alatt elvégezné.
2015. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen zagyvaság az egész amit itt össze-vissza írkálsz! Tele van elütésekkel, meg a fogalmazás is követhetetlen! Mi is a problémád?
2015. jan. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a baja, hogy egesz nap a takaritassal foglalkozol, semmi masra nincs idod.
2015. jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egyből az jutott eszembe, hogy nem azért mondta a férjed a takarítónőt, mert te nem takarítasz jól, vagy nincs elég rend és tisztaság, hanem azért, mert azt látja, hogy egész nap a lakást nyalod, és szeretné ezt levenni a válladról. Szerintem nem sokan porszívóznak napi kétszer, meg suvickolják ki az egész fürdőt minden egyes nap.

N27

2015. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak kedveskedni akar .

Nekem három csemetém van 5 év alatti és nekem nagyon furi amit írsz .Nem azért lettél gondolom anya ,hogy mindenki hálálkodjon egész nap neked meg sajnáljanak mennyit dolgozol.

Szerintem a párod csak szeretné hogy többet pihenj és tényleg csak segíteni próbál. :-)

2015. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Szép kis kirohanás, de ki az alanya ennek a kis szösszenetnek???

Mert az nem derült ám ki?

2015. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most latja először mennyit pakolsz takaritasz, mer otthon van.. Szeretné ha több időd volna, és nem. Faradnal pbele es egnél ki.

Segíteni akar.. Amikor terhes voltál nem dolgozott otthon,mhogy ezt lássa..



Nincs gyerek munka mellet hetköznap csak latszat takarítas van, épp ami sürgető, csak hétvégen takarítok..nemhogy napi két porszívozas, örülök ha heti 2 belefér, pedig pöttöm a lakás..

2015. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem lehet, hogy most hogy otthon van, látja, hogy mennyit takarítasz és segíteni akar? Nekem egy gyerek van, igaz már dolgozom, de én biztos nem porszívózom napi kétszer még hétvégén sem. Örülj neki, többet foglalkozhatsz a gyerekekkel.
2015. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Jesszus, neked aztán vannak problémáid! :-)

Először is degradáló, hogy takarítónőt akar felvenni?!? Soha nem értettem meg azokat a nőket, akik a saját értéküket azzal mérik, hogy mennyire csillog a lakás. Ha pocsék háziasszony lennél, akkor is lehetnél jó feleség és anya. Érted, nem az a te értékmérőd, hogy hogy takarítasz, ez csak EGY a száz tényező közül, ami egy nőt jó nővé, anyává és feleséggé tesz. Nálunk pl sosem ragyog a lakás, elég rendetlen vagyok, viszont sokat foglalkozom a gyerekekkel, jól főzök, és sok szeretet adok a férjemnek. Jó munkám van, jól keresek és okos vagyok. Na, akkor az értékem nulla? Ha valaki beszólna, hogy mondjuk nem ragyog a fürdőszoba, sok a teregetőn a száraz ruha, vagy épp morzsás a kanapé, csak röhögnék, hogy hát ja, valóbban így van. Megrántanám a vállam és egy percig nem érezném magam rosszul emiatt.


Na most, ha az én férjem csak egyszer felajánlaná, hogy hívjunk takarítónőt, agyon puszilnám, örülnék neki. :-)

2015. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Aztamindenit! Én épp azon gondolkodom, hogyan fogunk kijönni februárban, mert a páromnak kiesett egy havi jövedelme, de a hitelt csak vonják... szóval most ott tartunk, hogy vagy hitel, vagy kaja. Szerencsére anyósék felajánlották, hogy kaját tudnak adni...


Szóval esetleg ha az neked jó, én munka után még elmegyek hozzád takarítani, lenne hova tenni azt a pénzt...


Te meg inkább örülj neki, ha nem kell suvickolnod. Persze nem akarom ledegradálni a problémádat, de érted, hogy itt senki nem érti, mi a bajod. Akkor csak tán nem a férjed a Belzebub személyesen, aki úgy döntött, hogy porig aláz téged.

2015. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!