Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek a férj helyébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a férj helyében? Szerintetek van olyan normális férfi, aki erre nemet mond?

Figyelt kérdés

A mostani munkahelyén 470-et keres nettóban, plusz cafetéria. Rugalmas munkaideje van, szereti a munkáját.

Megkereste egy fejvadász egy másik ajánlattal. Nettó 650-680 között kapna kb, plusz ugyanúgy cafetéria. A munkaidő fix és több, mint a mostani helyen. A munka érdekli, van benne kihívás, sokat fejlődhetne, de annyira nem szereti azt a területet.


Szerintetek nem kellene elfogadnia mind szakmai, mind anyagi okokból?


2015. jan. 28. 14:25
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nő vagyok, de én nem fogadnám el az ajánlatot. Nem minden a pénz. A rugalmas, és kevesebb munkaidő mellett jut ideje a családjára, hobbijára, saját magára, míg a hosszabb munakidő ebből elvesz.
2015. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek van olyan normális férfi, aki erre nemet mond?"

Van, pl én is nemet mondanék. A pénz ezen a szinten már semmit sem számít. Közel sem a megélhetésről van szó és sokkal többet ér az, ha nyugodt körülmények között dolgozik az ember olyat amit szeret minthogy nagyobb szám legyen a fizetési szalagján.

A másik meg az, hogy adott cégek ilyen "ajánlatokkal" tesztelik a dolgozóik lojalitását. vagy akár az is lehet, hogy az őj munkahely egyszerűen tré. És akkor 2 szék közül a pad alá... Én nem váltanék.

2015. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ha most ennyit keres, és mivel megkereste a fejvadász gondolom jó is a szakmájában, szóval ha megszűnne a mostani munkahelye is találna mást.

Szóval én se biztos, hogy ott hagynám a mostanit, ha nagyon szeretném, rugalmas a munkaidő.

Szabad megkérdezni hogy mivel foglalkozik? Szeretnék még egy iskolát/szakmát végezni,amiben van pénz is

2015. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Az élet értelme nem a számokban rejlik. Teljesen normálisan keres most is. Én nem váltanék, csak a pénzért. Bőven meg lehet ebből élni! Akár több gyerekkel is. Fontosabb, hogy kevesebb a stressz, kötetlenül jöhet-mehet, szereti stb.
2015. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha most 120-at keresne, akkor tényleg hülyeség lenne nem elfogadni. De mivel bőven keres annyit, amiből akár egy közepesen nagy családot fenntartson egész jó színvonalon, teljesen fölösleges rosszabb feltételek közé menni. (A pénzen kívül, ahogy látom, minden ellene szól a váltásnak.)


Szóval igen, normális férfi nem csak egy végösszeget lát és mérlegel, hanem minden mást is.

2015. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
92%
más összetenné a két kezét, ha csak feleennyit keresne nettóban (magyar ember ennek negyedét keresi). szerintem kapzsi vagy! inkább örülj, hogy szereti a munkáját és rugalmas a munkaideje. gondolom annak az előnyei is élvezed, ha fixen dolgozna meg pampognál, miért nem ugrik azonnal.
2015. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

Informatikus.


Én a feleség vagyok. Ez egy régebbi történet, talán 2 hónapos, de családon belül most derült ki. Egyszerűen nem hiszik el, hogy Ő döntött így. Szerintük egy papucs, akinek én nem engedem, hogy megvalósítsa önmagát.

Én támogattam volna a váltást, de örültem neki, hogy nem vállalta el. Két interjún volt, utána döntött.

2015. jan. 28. 15:25
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát családi körben mondjuk szétcsaphatna a férjed, hogy mindenki fogja be a száját...
2015. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is informatikus. Nekünk is csak egy szempont a fizetés, és van mellette száz más dolog. Ezek között a számok között nem csak az dönt már, hogy melyik a több. Ha kétszer anynit kell utaznia, órákat veszít a családjával töltött időből, több, nehezebb, kevésbé érdekes a munka, stb. Akkor a szám csak szám marad! Szerintem helyesen döntött a férjed. Mérlegelt mindent. Mindent, ami fontos! Sajnálom, hogy mások nem így látják. Mi ezért nem beszélünk a fizetéséről soha, még barátok között sem. Nem tartozik másra a döntés, csak kettőnkre.
2015. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Akinek fontos a családja, a velük töltött idő, az nem fogadja el. Azért 470 + is elég szép pénz, a sokan ketten nem keresnek ennyit. Ráadásul rugalmasabb kevesebb munkaidővel. Ha van egy kis esze, nem fogadja el a végül is bizonytalan munkát amit nem is szeretne annyira mint a mostanit, ráadásul hosszabb munkaidővel, kevesebb szabadidővel, csak mert többet keresne...nagy ügy. Ilyen mostani fizetés mellett szerintem nem éri meg váltani.
2015. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!