Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek a férj helyébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a férj helyében? Szerintetek van olyan normális férfi, aki erre nemet mond?

Figyelt kérdés

A mostani munkahelyén 470-et keres nettóban, plusz cafetéria. Rugalmas munkaideje van, szereti a munkáját.

Megkereste egy fejvadász egy másik ajánlattal. Nettó 650-680 között kapna kb, plusz ugyanúgy cafetéria. A munkaidő fix és több, mint a mostani helyen. A munka érdekli, van benne kihívás, sokat fejlődhetne, de annyira nem szereti azt a területet.


Szerintetek nem kellene elfogadnia mind szakmai, mind anyagi okokból?


2015. jan. 28. 14:25
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

32: De igen, abból habzsidőzsi lenne az én pénzkezelési módszerem alapján. És olyan összegű megtakarításunk lenne az évek során, amiből röhögve kifizetném az egyetemi tandíjat, amit írtál, pluszban lakást tennék a gyerek alá, vagy annak összegével meglepném. Az utóbbit úgy is meg fogom csinálni, pedig fele annyit sem tesz ki közös bevételünk, mint a kérdező férjének jelenlegi fizetése.


Mit értek minőségi együtt töltött idő alatt? Ne haragudj, de sajnállak, ha ez neked kérdés. De őszintén. Te egyet tudtál mondani családdal töltött időnek: a tévézést, valóságshow nézést. Ezt tudod nyújtani a családodnak egész évben, de cserében elviszed a Bahamákra őket 1-2 hétre. Grat!

Olvasd, amit példának ír a kérdező. Nálam is ilyesmit jelent a családdal töltött idő. Sok-sok kevésbé olyan drága kikapcsolódást, mint egy luxusnyaralás, de annál több élményt.

Tudod, nekem gyerekként sem a nyaralások voltak a legszebb élmények (és nem azért, mert az "csak" a Balaton volt), hanem a gyakoribb, együtt töltött idők. Mikor a nagypapám kiskoromban kézen fogva elvitt a kertszomszédja jószágait megnézni, vagy a sima egyszerű strandra, ahol fillérekbe került a belépő (nem ám aquapark és társai), és megtanított úszni.

A társasjátékozás, séta, játszótér, stb. Sajnos az én szüleim inkább azok a fajták voltak, amilyet te felvázoltál: leülni a tévé elé, és ott dögleni. Hiába vittek volna a Bahamákra, nem kompenzálta volna azt, hogy egész évben nem volt idejük a gyerekeikre. Csak a tévé előtt "beszélgetni", ahogy te írod. Én nem akarnék ilyen szánalmas szülő lenni.

Ráadásul a Bahamák is csak rólad szól, a te titkos vágyad, nem a gyereké. Ezért írtam, hogy önzőség ezért áldozatot hozni.

A számítógéppel meg ne gyere - azt is lehet ésszel használni. Ne magadból indulj ki! :)

2015. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Én rengetegszer nem váltottam már, pedig sokszor megkerestek fejvadászok, és interjún is voltam, de ha a munkám egy olyan szeletét akarják velem végeztetni, ami unalmas, nem fogok elmenni a biztos helyemről, ahol átfogó, érdekes munkát végzek és a nemszeretem része csak egy szelet. (Hogy érthető legyek: HR-es vagyok és számtalanszor akartak már toborzásra csábítani, de az a legunalmasabb rész az egészben. Interjúztatni oké, de leszervezni, igent mond, nem jön el, a telefonba még jó neki a bér kb, de miután józskabélával megbeszélte, már nem jó, de akkor minek húzzuk egymás idejét...stb.)
2015. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!