Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek a férj helyébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a férj helyében? Szerintetek van olyan normális férfi, aki erre nemet mond?

Figyelt kérdés

A mostani munkahelyén 470-et keres nettóban, plusz cafetéria. Rugalmas munkaideje van, szereti a munkáját.

Megkereste egy fejvadász egy másik ajánlattal. Nettó 650-680 között kapna kb, plusz ugyanúgy cafetéria. A munkaidő fix és több, mint a mostani helyen. A munka érdekli, van benne kihívás, sokat fejlődhetne, de annyira nem szereti azt a területet.


Szerintetek nem kellene elfogadnia mind szakmai, mind anyagi okokból?


2015. jan. 28. 14:25
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
82%
28, nem kötekedésképpen, csak tényleg érdekel mi az a családi időtöltés nálatok? Mert most így hirtelen nem tudok elképzelni semmit, amire napi egy óra munka mellett kevesebb idő jutna. Zongorázik a gyerek és körbeülitek, esetleg közösen énekeltek? Gondolom ezt sem lehet órákon keresztül csinálni. Szóval tényleg érdekelne te milyen minőségi időt töltesz a családoddal, ami mellett plusz egy óra nem férne bele!
2015. jan. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
85%
30. Ebben még látok is rációt, és ezt alá is írom, hogy igaz. Itt már csak az egyéni preferenciák játszanak döntő szerepet. De ha azt hiszed hogy 450ezer forintból itt aztán habzsidőzsi gazdagság van, akkor tévedsz. Magyarországon az egyetemi tandíj 350 félévente. De egy nyugati egyetemen megszerezni egy diplomát körülbelül 20-30 millió forint. Szóval valóban, itt az egyéni preferenciák döntenek, hogy kinek mi éri meg. Az alap kérdés az volt hogy mi hogyan viszonyulunk a dologhoz. És én erre válaszoltam, hogy én így. És továbbra is azt gondolom, hogy ez nem önzőség. Ezzel párhuzamosan elfogadom, hogy másoknak más a véleményük!
2015. jan. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

A férjem apukája is úgy volt vele, hogy a pénz a fontosabb. Pont emiatt döntött így most a férjem.

Az én apukám is ezen a véleményen volt - én pedig ezért örültem neki. Érdekes módon a családból pont a két nagypapa az, aki nem vitatkozik a döntésével.


Tisztában vagyunk vele, hogy egy neves egyetemi tandíjat nem fogunk tudni nekik finanszírozni. De jó középiskolát (akár külföldön is), pár éves külföldi tanulmányutat, nyelvtanulást igen.

Még viszonylag kicsik, jelenleg a nagyszülőkkel meg az unokatestvérekkel töltött balatoni nyaralás többet jelent nekik, mint egy külföldi út. Itthon sokat utazunk, szeretnénk ha megismernék Magyarország szépségeit. Aztán pár éven belül jöhetnek a külföldi utak.


TV-nk pedig nincs :-)


Köszönöm a válaszokat.

2015. jan. 28. 18:42
 34/42 A kérdező kommentje:

31: játszótér, játszóház, mozi (hét közben olcsóbb a jegy is), bábszínház, könyvtár, lejárunk megetetni a kacsákat a Városligeti tóhoz.

A kicsinek a balett 16:30-kor kezdődik, később nincs ilyen jellegű foglalkozás a környéken.

A nagy elsős, vele is foglalkozni kell, az olvasás-írás-számolás mindennek az alapja.


De nem csak ránk van így ideje, magára is. Reggelente itthon marad az üres lakásban, pihen vagy űzi a hobbiját.

2015. jan. 28. 18:48
 35/42 anonim ***** válasza:
90%
27-es, fel a fejjel, nekem ugyan csak egy kapcsolat ment ezen tönkre, - de az viszont nagyon. (ja, és nő volt...:D)
2015. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen gazdagon én sem lennék pénzéhes, hogy olyan munkára váltsak, amit nem élvezek, és ahol kevesebb időt tölthetnék a családommal.
2015. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

35-ös,nem azt mondom,hogy csak pasik lehetnek ilyenek,de én ugye nőként a másik oldalt látom.


Akik azt írták,hogy de kidobták a TV-t,azoknak jelezném,hogy gépezés semmivel se jobb,ha ugyan nem roszabb,mert TV- nézni inkább lehet közösen...


Én tényleg nem értem mi a fenének együt lenni,ha arról szól az egész,hogy hazamegyünk aztán midenki elvan magának...Mert tisztelet a kivétlenek(!) a legtöbb párkapcsolatban pár év utánn ez van.Szerencsésebb esetben a szex működik,de a számítógép sokszor annak a rovására is megy(nálam általában akkor borul ki a bili :D )

2015. jan. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
illetve-hogy nők-bocs,hülyeséget írtam :)
2015. jan. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
(35) : értem, csak a hülyeség, vagy az igénytelenség nem kötődik az alany neméhez, - veled, meg velem nem történne ilyen, az exeink meg tán együtt lettek volna jók! :D
2015. jan. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
A pénz nem minden. A férjem is vont hasonló helyzetben, több pénz, kevesebb idő. Ő a családot választotta. A gyerekek most kicsik, ezt az időt nem tudja bepótolni máskor. (így is nagyon sokat dolgozik) Én nem szóltam bele a döntésbe, nekem csak elmesélte, hogy ez volt, úgy döntött, én pedig helyeseltem. A család nálunk megértette.
2015. jan. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!