Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Párom külföldön tartózkodik 2 hétig pénzkeresés céljából. Van egy 2 éves lányunk és egy 1 éves fiunk. Anyagilag nem állunk túl jól, ezért muszaj volt kimennie 2 barátjával. Az egyik barátja most veszitette el a munkahelyét és az albérletét is lassan. Van segitségem, mert anyukám itt van, de a 2 gyerekkel nem bírunk még így se. Fiam amúgy is szeparációs szorongását éli, de most még 2 percig se lehet letenni. Lányom éjjel-nappal keresi, anyuval eddigmindig elaludt, moat addig nem volt hajlandó, mig nem hallotta az apukája hangját, valamint az étvágya se jó, alig eszik valamit. Férjemnek könyörögtem skypen keresztül, hogy próbáljon meg hazajönni, mert már én se birom, egy falat nem megy le a torkomon, hasmenésem is van. Erre a barátja közbeszólt, mert rajta keresztül értekezünk, hogy nem engedi őt haza, meg mindenféle kifogásokat talál. Férjem nem tud németül, segitség nélkül jegyet se tudna venni, nem tudom ő valójában mit akar
2015. jan. 31. 12:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%

ELég baj szerencsétlen férjednek, hogy ilyen a felesége. Miért nem hagyod legalább békén, hamár megpoal valamit tenni ,hoyg egyenesbe tudjatok jönni!!!!!

Ennyire nem lehetsz életképtelen, hogy két HÉTIG!!!! nem tudsz meglenni a férjed nélkül!!!!!

2015. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
2 het alatt nem sok penzt tud osszeszedni, nem sok penzzel fog hazajonni, na de a munkatol is fugg, nem?
2015. jan. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Én sem nagyon értem az ilyen embereknek minek rögtön 2 gyerek is, akik két hétig nem bírnak el velük, ráadásul szülői segítséggel.


Magad írod, hogy muszáj, kell a pénz, ő vállalta az ő részét, nem jókedvéből van ott. Erőltesd már meg magad picit a gyerekeid és a férjed kedvéért te is. Ha a gyerekek azt látják egész nap, hogy egy akaratgyenge, összerozzant halom szar vagy, nyilván ők sem érzik magukat jól, hiszen tőled függenek! Itt elsősorban neked kellene erősnek lenned, és tartani a jókedvet a gyerekekben, nem magadat sajnáltatni.

2015. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Szedd össze magad!


Két gyerekkel és anyai segítséggel nehogymár ennyire kiakadj!


Oké, szeparációs szorongás, oké, a kislányodnak hiányzik az apja, de tudod mit mondok? Mindkét gyerek csak tükröt tart eléd. Te adtad fel, neked nem megy le egy falat a torkodon, neked van hasmenésed, mert 2(!!!) hétig egyedül vagy. A kislányod nem eszik, mert te sem. A kisfiadra meg neked van szükséged. Tessék szépen szigorúnak lenni magaddal és összekapni magad.


Mi lenne veled, ha valami tragédia történne? Ha a férjed beteg lenne, kórházba kerülne akár hetekre is? Ne történjen ilyen, Isten ments, de gondolj bele, hogy akkor mennyivel nehezebb lenne...

2015. jan. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
97%
Akkor az a nő egy Superwoman, aki egyedül nevel 3 gyereket 18 évig :D Elég sok ilyen van az országban, fogd vissza a hisztit.
2015. jan. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Én mindig is irigyeltem azokat, akik egyedül nevelnek több gyereket. Nem kell egyből letámadni. Sajnos nem dolgozni ment ki, hanem koldulni, nem szégyellem ezt leirni
2015. jan. 31. 13:23
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
nem tud németül, de 2 hétre kiment pénzt keresni? jó nagy átverés áldozata, kevesebbel fog hazajönni mint amennyivel kiment, csak hogy előre felkészítselek
2015. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%

Nem támadásból, de tényleg, nem teheted meg, hogy ennyire elhagyod magad!


Felnőtt ember vagy, felelős önmagadért és két gyerekért!

2015. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%

HOgy a fenébe tudna koldulni nyelvtudás nélkül??? Meg eleve abból nem igazán hozna haza semmi pénzt, eltekintve attól, hogy igen hamar a rendörsegen találná magát, utána meg kiutasítják az országból.

Emellett egyetlen épeszü ember sem minuszfokokban akarna koldulni.

2015. jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
60%
vagy a 3 jóbarátnak beakadt 3 gazdag külföldi finom sunci és lelépnek velük, ezért vannak a kifogások, ezért nem akar hazajönni
2015. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!