Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Párom külföldön tartózkodik 2 hétig pénzkeresés céljából. Van egy 2 éves lányunk és egy 1 éves fiunk. Anyagilag nem állunk túl jól, ezért muszaj volt kimennie 2 barátjával. Az egyik barátja most veszitette el a munkahelyét és az albérletét is lassan. Van segitségem, mert anyukám itt van, de a 2 gyerekkel nem bírunk még így se. Fiam amúgy is szeparációs szorongását éli, de most még 2 percig se lehet letenni. Lányom éjjel-nappal keresi, anyuval eddigmindig elaludt, moat addig nem volt hajlandó, mig nem hallotta az apukája hangját, valamint az étvágya se jó, alig eszik valamit. Férjemnek könyörögtem skypen keresztül, hogy próbáljon meg hazajönni, mert már én se birom, egy falat nem megy le a torkomon, hasmenésem is van. Erre a barátja közbeszólt, mert rajta keresztül értekezünk, hogy nem engedi őt haza, meg mindenféle kifogásokat talál. Férjem nem tud németül, segitség nélkül jegyet se tudna venni, nem tudom ő valójában mit akar
2015. jan. 31. 12:40
1 2 3
 21/30 Bence_ ***** válasza:
78%
Gyerekekkel megbeszéltétek, hogy apa elmegy 2 hétre? Fel tudtak rá készülni vagy csak azt vették észre, hogy apa eltünt.
2015. jan. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Igazából már tervezgette, hogy megy a barátjával, meg is beszélte vele, majd a barátja kocsija állítólag elromlott, 3 napig nem volt elérhető, a 3.ember külön ment volna másik helyre, de így ők ketten összebeszéltek, hogy együtt mennek a másik autójával, majd 2 órával indulás előtt szóltak páromnak, hogy gyere megyünk
2015. jan. 31. 15:02
 23/30 A kérdező kommentje:
A kicsi még nem ért az egészből semmit, lányomnak elmagyaráztuk az ő kis szintjén, vele inkább az éjszaka a nehezebb, mert velünk alszik még
2015. jan. 31. 15:03
 24/30 anonim ***** válasza:
91%
Azért ha a férjed hazajött, talán ideje lenne a gyerekeket saját ágyba szoktatni.
2015. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Ha minden jól jön tavasszal költözünk, akkor szeretnénk külön szobába szoktatni. De az egy másik dolog
2015. jan. 31. 15:23
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Túl liheged,ezek a gyerekek még olyan picik.Inkább te látod bele a dolgokat,hiszen a párod itthon is dolgozik de ha nem is,akkor sincs egész nap velük.A lányodat meg inkább orvoshoz vidd miért nincs étvágya,mert biztos nem az apja miatt.
2015. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
De igen, egész nap velük van. És amiatt nem eszik, mert azóta van ez vele
2015. jan. 31. 16:46
 28/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az agymosást, észhez tértem, rájöttem, hogy értünk teszi, hogy nekünk jobb, könnyebb legyen. Talán kicsit féltékeny vagyok rá, hogy kiszabadult itthonról, világot lát, én meg itthon ragadtam a négy fal közt, a minden napi mókuskerékben
2015. jan. 31. 17:19
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha két felnőtt nő nem bír el két gyerekkel, akkor elgondolkodnék, hogy kiben is van a hiba. Mást ehhez nem tudok hozzászólni...
2015. febr. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mi lett a sztori vege? Hazajott a ferjed?
2015. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!