Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek lehet jó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet jó egy olyan házasság, ahol a férjnek rossz a lehelete? Amiatt mert vannak rossz fogai.

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 20:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Igen, szólnék. Ez alapvető igényesség.

Egy dentalhigiénikus.

2015. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Sztem megrontaná szép lassan.Először a szexuális életünk lenne oda,aztán szép lassan a többi is.Nem beszélve arról,mekkorát csalódnék benne,hogy ennyire igénytelen.
2015. jan. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A feleség szaglásátol függ.
2015. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
barátnőm férje ilyen, majd elájulok tőle, mégis 5 gyerekük van..(és igényes nőről van szó..)
2015. jan. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
the horror. amugy a no megszokta mar gondolom, lehet mar kiegtek a megfelelo szaglomirigyei es idegpalyai, mert elkepzleni nem tudom, hogy szexelne vele egyebkent :O
2015. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
en biztos lehanynam
2015. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert van egy ilyen pasi a munkahelyemen. :)

Sajnos rossz a lehelete, és érezhetően rossz fogak miatt. Pedig különben nagyon jó pasi, ezt leszámítva.

Van rajta jegygyűrű. Belegondoltam, hogy milyen lehet a kapcsolata a feleségével... De akkor valószínűleg rossz a házasságuk. Ha elválnának, akkor szabad pálya lenne! :D

Persze meg kéne csináltatnia a fogait, nekem csak akkor kéne.

2015. febr. 23. 00:39
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen , lehet jó egy ilyen házasság is .. A szüleimnek is jo volt a házassága , annak ellenére hogy apumnak fogíny sorvadása volt , ennek következtében rossz lehelete , amit próbált kezelni több kevesebb sikerrel . Visszatérve rád kérdező , nem kelt túl szimpatikus benyomást a legutóbbi hozzászólásod . Talán nincs elég szingli férfi akik közül válogathatnál ? S egyáltalán honnan veszed , ha annak a férfinek tönkre is menne a házassága , te lennél a befutó nála ? Ne más kárán akarj nyereskedni !!!!!
2015. márc. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Tetszem neki, ebben biztos vagyok!

Te pedig ne akard megmondani se nekem, se másnak, hogy mit csináljon! Az, hogy neked nem szimpatikus valaki hozzáállása, az a te dolgod.

2015. márc. 1. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!