Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek nem felelőtlenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem felelőtlenség az, ha anyuka?

Figyelt kérdés
... otthon marad gyeden, gyesen és azon sír, hogy épp, hogy be tudja fizetni a csekkeket?

2015. febr. 12. 09:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
nem, hanem szomoru.
2015. febr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, miért marad otthon.

Hány éves a gyerek? Van-e férje? A férj dolgozik-e?

Nem veszik vissza a munkahelyére? Nem talál másik munkát?

2015. febr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Van biztos munkahely, a gyerek teljesen egészséges. Van férj is aki dolgozik.
2015. febr. 12. 10:05
 4/26 anonim ***** válasza:
85%

Ha van munkahelye, és a gyerek mehet bölcsibe, vagy a mamákhoz, akkor igen.

Ellenkező esetben kényszer.

2015. febr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
39%
Ebben az esetben felelőtlenség. Nem kell a gyerek mellett lenni 3 évig az anyukának, bár ez kényelmesebb, mint dolgozni járni.
2015. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Napi provokatív kérdés? Attól függ. Ha azért marad gyeden, mert képtelen munkát találni, mert még szoptat, mert nincs bölcsődei férőhely, mert a gyede több, mint a fizetése mínusz magán bölcsi, akkor érthető. (barátnőm egyedülálló anya, dolgozik. Ma fenyegették meg a bölcsiben, hogy értesítik a rendőrséget, gyamot, mert a gyerek az engedélyezett 8 óra helyett, 14-et van bent a bölcsiben, és gyakran nem ér oda érte csak este hat után 5-6 perccel. Más munkát nem talált barátnőm. Nem olyan könnyű gyerek mellett dolgozni, mint azt sok gyermektelen hiszi..
2015. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, napi 11-et,nem 14-et..
2015. febr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem provokációnak szántam, csak valahogy nem tudom megérteni.

És gyermektelen sem vagyok, sőt, gyed alatt is viszonylag jól éltünk, csak gyessel is meglettünk volna, mégis visszamentem dolgozni, mert úgy éreztem így fer a férjemmel szemben is.

Épp ezért kérdezem, mert lehet, hogy én látom rosszul.

2015. febr. 12. 10:13
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem téged ez miért izgat...
2015. febr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

Hát emiatt aggódjon a férje.

De ha lenne munkája és a gyereknek is lenne helye a bölcsiben, akkor valóban fura, hogy inkább nélkülöznek. De hát az ő bajuk, nem a tiéd.

2015. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!