Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek nem felelőtlenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem felelőtlenség az, ha anyuka?

Figyelt kérdés
... otthon marad gyeden, gyesen és azon sír, hogy épp, hogy be tudja fizetni a csekkeket?

2015. febr. 12. 09:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
79%

Ha épphogy be tudja fizetni, akkor be tudja fizetni.

NEm biztos, hogy neki előbbre való, hogy évente két hetet nyaralni tudjon a spórolt pénzéből, sokan megelégszenek kevéssel is, inkább a gyerekkel maradnak. Miért baj ez?

2015. febr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
29%

A páromnak olyan munkája van, hogy kényelmesen kijövünk az ő fizetéséből majd, ha otthon leszek a kicsivel. Megbeszéltük, hogy ha minden jól megy (nem rúgják ki, nem őrülök meg a bezártságtól etc), akkor maradok otthon a gyerek 3 éves koráig. Addig kapom én is a gyerek és az itthonlét miatt a pénzt.

Ha nem jönnénk ki anyagilag, akkor ebbe belevágni se mernénk, nemhogy előre tervezni.

Mondjuk mi nem otthon élünk. Nagyrészt ez miatt. :/

2015. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
37%

Én felelőtlenségnek tartom. Teljesen felesleges 3 évig otthon lenni a gyerekkel. Mit csinálnak , ha apukát kirúgják a melóból és hosszabb ideig tart másikat találni? Nem hinném, hogy gyesből meg tudnak élni. Ha van is megtakarítás, az gyorsan fogy ha nincs utánpótlás.


Én 6 hónap után visszamennék dolgozni. Így kisebb az esélye annak is, hogy elveszti az ember a munkáját a kihagyás miatt.

De körülményektől is függ. Ha nincs rokon aki vigyázzon a babára, bölcsi valamiért nem megoldható, és a bébicsőszt nem tudják megfizetni akkor elfogadható. Bár kétlem, hogy mindegyik probléma pont egyszerre van jelen.

2015. febr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

21-es válaszoló:

Nem is a két hét nyaralásrlól van szó. Hanem inkább arról, hogy ha egy olyan hónapban, amikor férj dolgozik, és minden rendben van éppen csak kijönnek a pénzből, akkor mi van akkor, amikor véletlenül elromlik valami és cserélni kell? Vagy beteg lesz valamelyik gyerek, és gyógyszert kell neki venni? Vagy esetleg egyenesen apuka betegszik meg, kimarad a munkából? Akkor mit csinál? Akkor már nem fogja tudni befizetni a csekket sem.

Én ilyen értelemben értettem a felelőtlenséget, nem is abban, hogy nem tudják megvenni a tizedik ugyanazt tudó beszélő okosjátékot.

2015. febr. 15. 22:30
 25/26 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, nem lehet állandó parában élni az életet, hogy "mi lenne, ha ilyen meg olyan szerencsétlenség történne".
2015. febr. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A fideszesek szerint felelőtlenség. Viszont aki szintén rosszhelyzetben van azok tudják milyen ez. Örülnek ha betudják fizetni a csekket inkább mint hogy egyenek. Sajnos elég szomorú ez. És nagyon sokan vannak így az országban. Aki elissza vagy stb. az a felelőtlen. Itt tartunk ebben az országban nyomorúság lesz.
2015. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!