Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek egy férj parancsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy férj parancsolgathat a feleségének hogy mit lehet és mit nem?

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 21:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyik félnek sincs joga parancsolgatni a másiknak.
2015. febr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem tudom elképzelni, hogyan zajlik. Teszem azt felöltözöm, fogom a táskám és elindulok. Ő odaáll az ajtóba, és közli, hogy nem mehetek? Kiröhögöm és elmegyek. Aztán ennyi.


Nálatok hogy zajlik? Komolyan nem tudom elképzelni.

2015. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értitek meg sokan - teszem hozzá, nagyon jól jártok, hogy nem értitek - , hogy az ilyen lányok, nők a saját fejükbe vannak bezárva. A saját félelmeik a börtönőreik, nem a pasi.
2015. febr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az életed? Miért tűröd? Szabadulj meg a zsarnokodtól, még ha eleinte nehéz helyzetbe kerülsz is. Az emberséged, az önérzeted mindennél fontosabb. Senki más nem léphet helyetted!
2015. febr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

természetesen nem

és akkor sem,ha mondjuk a nő háztartásbeli,és ő nem pénzben,hanem természetben járul hozzá az élethez

férfi és nő egyenlő

én nem tűrném,ha a férjem meg akarná mondani,hogy mit tehetek,hova mehetek,mit vehetek stb

dolgozok,gyereket nevelem,háztartást csinálom.nem kérek a háztartásban csak ritkán segítséget,mert a férjem időben többet dolgozik,mint én,viszont a fizunk egy szinten van

2015. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
ÉS miért vagy még ezzel a remek férfiúval? Egyszer próbálna meg bárki parancsolgatni nekem fognám a cuccom és mennék, vagy az illető cuccát fognám és ő menne.
2015. febr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

ha tudnam h hulyeségre készulsz, akkor vszinuleg én is parancsba adnam, h ne tedd, mert igy jarhatsz (mmint magddal cseszel ki)

amugy a megbeszélés hive vagyok.

2015. febr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Még nem olvastam a válaszokat.


Rosszul választottál párt. Mindkét félnek ugyanúgy joga van eljárni szórakozni. Mond meg a férjednek, hogy akkor ő sem mehet a haverjaival sehová. Lássuk mit szól.

2015. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!