Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek megcsal a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a feleségem?

Figyelt kérdés
Nem lehet gyerekem, de még mindig fogamzásgátlót szed. Ha rákérdezek mindig ugyanaz a válasz, már régóta szedi és fél abbahagyni az esetleges elvonási tünetek miatt. Igaz, amit mond, lehetnek ilyen tünetek?

2015. febr. 22. 15:08
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
26%
Keverj egy szem augmentint minden nap a kávéjába. Ha terhes lesz, megcsal.
2015. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ha megcsal, akkor nem köti az orrodra, hogy szedi a gyógyszert, hanem titokban tenné.

Sajnos sokknál okoz gondot a gyógyszer abbahagyása. Én amikor leálltam vele nagyon rövid idő alatt közel 20 kg-t híztam és teljesen felborult a hormonháztartásom. Azóta szedhetek másik gyógyszert ami rendben tartja. Szóval sokszor nem olyan egyszerű, hogy abbahagyom és kész, ha már hozzászokott a szervezet.

2015. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
66%

"forditott esetben ha a felesegnek nem lehetne gyereke a ferjnel mindig van 1 ovszer csak azert mert fel a betegsegtol? "


Csakhogy óvszert csak védekezésre használnak, fogamzásgátlót viszont több betegség kezelésére is.

2015. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem csal meg. Én is próbáltam abbahagyni a fogamzásgátlót amikor nem volt senkim (előtte 10 évig szedtem). Olyan szinten ronda lett a bőröm, hogy 3 hónap után újra kellett kezdenem, és így is kellett majdnem 1 év mire rendbe jött. Sok minden miatt szedheti a feleséged. Pl. elmúlnak a menstruációs görcsök tőle, és kiszámíthatóbbá válik a vérzés, a mennyisége is jelentősen csökken.
2015. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
75%

Másfél éve nincsen kapcsolatom, ezt tényleg szó szerint kell érteni, nem vagyok az egy éjszakás kalandok híve, viszont folyamatosan szedem a fogamzás gátlót.

Hagytam már abba én is, mondván nincs rá szükségem, a szent lélek csak nem száll meg, plusz tudom, hogy egészségesebb lenne szünetet tartani, de.. De!

Borzasztóan felborult a ciklusom, eleinte nem jött meg, de a tünetek jelentkeztek, plusz mellé görcsös fejfájás. Utána megjött és 3 hónapig folyamatosan volt pecsételő vérzésem és a migrén is maradt.

Úgyhogy én újra szedem, ciklusom rendben, szinte sosincs fejfájásom.

Ha a feleségednek van hasonló rossz tapasztalat, akkor elképzelhető, hogy ezért nem akarja abbahagyni. Bár akkor elmesélné részletesen, hogy mivel járt neki az abbahagyás. Másik, hogy ha nem akar babát még véletlenül sem, és hallott már nem egy olyan esetet, ahol valamelyik fél elvileg terméketlen volt az orvosok szerint és mégis jött a baba, akkor ez is lehet az oka. De akkor meg ezt is elmondaná.

Javaslom, hogy figyeld egy darabig a viselkedését, ne csak a fogamzásgátló szedést, és ha más jelek is vannak, akkor sajnos elképzelhető, hogy megcsal.

Viszont csak a gyógyszer szedésből még ne vedd biztosra.

2015. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
80%

Ha csak emiatt gyanús, akkor szerintem ez még önmagában nem jelenti azt, hogy megcsalna. Több nő ismerősöm szed fogamzásgátlót akkor is, ha nincs párjuk, mert azelőtt olyan szinten fájdalmaik voltak menstruációkor, hogy nem tudták ellátni a napi munkákat. A fogamzásgátlókat ilyen orvosi céllal is felírják, nem csak, hogy ne legyen baba.

Megcsalni egyébként, ha annyira akarna, óvszerrel is meg tud.

2015. febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
30%

13 as, ovszer , nem kivant terhesegre illetve, betegsegektol is megov!



Sokan azt hiszik hogy mennyire is jo egeszseges a fog.gatlo, egyben szepsegapolo, stb stb.... ha illyen vitaminos szepitondolog a fog.gatlo, akkor ferfiak miert nem szedhetik??

Miert nem aza neve szepsegkura? Es miert fog gatlo?

2015. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
57%
Nem ettől függ,hogy megcsal e.Egyetértek azokkal,akik azt mondják,hogy egy hormontartalmú gyógyszert nem csak a fogamzásgátlás miatt lehet szedni.Valóban beállítja és lerövidíti a havi vérzést,csökkenti a menstruációs görcsöket,bőrproblémákat is javítja.
2015. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
51%

"Sokan azt hiszik hogy mennyire is jo egeszseges a fog.gatlo, egyben szepsegapolo, stb stb.... ha illyen vitaminos szepitondolog a fog.gatlo, akkor ferfiak miert nem szedhetik??

Miert nem aza neve szepsegkura? Es miert fog gatlo?"


Mert nem szépségápoló. De annak olyan betegségek pl. bőrbetegségek, pajzsmirigybetegségek amire jelenleg csak a hormontartalmú (lásd. fogamzásgátló) szerek jók. Ez nem jelenti, hogy egészséges dolog, ahogyan egyetlen gyógyszer sem az, de a tüneteket mégis kezelni kell valamivel. Férfiak pedig azért nem szedhetik, mert a benne lévő dolgok másképp hatnak az ő szervezetükre.

2015. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
73%

Jézusom!Hány olyan történetet hallani hogy meddő a férfi de valahogy mégis sikerül összehozni egy babát!

Semmi sem 100%!

2015. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!