Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek megcsal a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a feleségem?

Figyelt kérdés
Nem lehet gyerekem, de még mindig fogamzásgátlót szed. Ha rákérdezek mindig ugyanaz a válasz, már régóta szedi és fél abbahagyni az esetleges elvonási tünetek miatt. Igaz, amit mond, lehetnek ilyen tünetek?

2015. febr. 22. 15:08
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
75%

Nem hinném, hogy megcsal. Akkor titokban szedné.

Nem jól fogalmazott. Elvonási tünetek nincsenek, de sokaknál igen kellemetlen változások történnek a foggatló szedésének abbahagyása után.

Én rettentő erős menstruációs görcsök miatt szedtem jó darabog, mivel nem volt kedvem minden hónapban kórházba menni, és a gyógyszerek nem hatottak, csak az injekció.

2015. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
78%

Csak ebből még nem lehet arra következtetni, hogy megcsal.

Most pl. az jutott eszembe, hogy hány olyan sztorit hallani mindig, hogy az orvosok azt mondták nem lehet gyerek (vagy a férfi vagy a nő miatt), nem védekeztek, aztán láss csodát, mégis lett. Nem lehet hogy ettől fél a feleséged?

2015. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
46%
ÁÁááááááááááááá
2015. febr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
41%

Előfordul, hogy a fogamzásgátló jót tesz a bőrnek, enyhíti a görcsöket, stb, de ezekre van másféle, kevésbé ártalmas szer is. A fogamzásgátló szükséges rossz, bármilyen problémája legyen, van már mód az orvoslásra. Elvonási tünetei nincsenek. Az a drogoknak van.. Max annyiról lehet szó, hogy bizonyos problémákat jelenleg a fogamzásgátló tart rendben, és nincs kedve vacakolni más megoldással. Viszont ha hosszabb távra tervezi veled, szerető nélkül, akkor semmi nem indokolja, hogy ne tegye le a fogamzásgátlót, és keressen más megoldást.. Lehet hogy ragyái lesznek, amiből extrém esetben egy év, mire kikeveredik, de aztán egy életre nem lesz gondja vele! Ezzel szemben ha élete végéig mérgezi a szervezetét a tablettával, azzal lesz baja..

A feleséged vagy buta, vagy felelőtlen, vagy pedig tényleg szeretőt tart.

2015. febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
52%

szia!


gyanús...


Mondom ezt úgy, hogy amikor 2,5 év után abbahagytam a gyógyszert, 1 teljes évig meg volt őrülve a szervezetem! De annyira, hogy 1,5 hónapig kimaradt, utána 2 hónapig megvolt a menzeszem egyfolytában...szörnyű volt. lehet, hogy ettől fél a feleséged.

De egy esélyt megérne, hogy abbahagyja. Hány éves a feleséged? esetleg a szívproblémákkal "ijesztgetheted", mivel egy bizonyos kor után már nem ajánlott szedni. Anyukámmal is abbahagyatta a háziorvos 40 éves korában a szíve miatt.

2015. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
90%
Én szedek fogamzás gátlót, bár most akarom majd abbahagyni. A férjemnek nem lehet gyereke és elindítjuk az örökbefogadást. Eddig nem akartam gyereket és ezért szedem, semmi sem 100%. Van a családban elvileg meddő nő, 7 éves kislánnyal. Erről ennyit.
2015. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
34%
Nekem eléggé gyanús....
2015. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem vagy nagyon buta nő (feleslegesen mérgezi a szervezetét, hiszen terhességtől nem kell tartania, de bármi fertőzéstől nem véd) vagy tényleg hazudik. Azt, hogy mennyire buta, azt csak te tudod megítélni kérdező, hisz te ismered.
2015. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
71%
Nincs olyan,hogy elvonási tünet,de tény,hogy nekem mióta abbahagytam,sok kínlódást okoz a hormoningadozás,hülye rosszulléteim vannak,peteéréskor iszonyatosan fáj a hasam,menstruációkor tiszta hülye vagyok :S Amíg gyógyszert szedtem soha ilyen gondjaim nem voltak.Ja és ráadásul mensi előtt egy héttel tele leszek pattanással :S
2015. febr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
79%
Én azért kezdtem el szedni, mert egy hirtelen fogyás után minden menstruációkor elájultam a fájdalomtól. Ettől elmúlt.
2015. febr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!