Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek megcsal a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a feleségem?

Figyelt kérdés
Nem lehet gyerekem, de még mindig fogamzásgátlót szed. Ha rákérdezek mindig ugyanaz a válasz, már régóta szedi és fél abbahagyni az esetleges elvonási tünetek miatt. Igaz, amit mond, lehetnek ilyen tünetek?

2015. febr. 22. 15:08
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
25%

De sok endokrinológus van itt, beírogatnak ide olyanok, akik azt se tudják mi az a fogamzásgátló.

Sokféleképpen reagál az emberek szervezete a hormontartalmú gyógyszerekre, kié jobban, kié kevésbé.

Van, akinek a libidója teljesen megszűnik tőle, és van, akinek megnő nagyon. Általában a hormonváltozásra a következő jellemző tünetek jelentkeznek:

Erős szívdobogás, izzadás, szédülés, gyengeség, idegesség, ingerültség, stb.

Ezek az általános hiány/túltermelés tünetek, ezeken felül még az, hogy melyik az a hormon?

Sajnos erre már csak akkor jönnek rá a nők, amikor már elkezdték szedni ezeket a gyógyszereket...

2015. febr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
45%

Gratulálok a sok hülyének, aki azt hiszi, szépészeti kezelésként okos dolog fogamzásgátlót szedni... :) Talán, ha a letétele után fájdalmak vannak, más megoldást kellene keresni, vagy tűrni egy kicsit, míg helyreáll a szervezet. Plusz elárulom, hogy aki fogamzásgátlót szed, NEM menstruál, mivel nincs peteérés. Megvonásos vérzés van. Szóval, ha valaki szépészeti okokból szedi, azt totálisan elmeroggyantnak tartom.


Üdv: egy nő, aki a fog.gátló miatt 3 fajta gyógyszert szedhet élete végéig.

2015. febr. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
41%
Az összeesküvés-elmélet rajongói kedvéért elmondanám, hogy amíg nem volt párkapcsolatom (sok hónapig) is szedtem folyamatosan a fogamzásgátlót, mert igenis hozzá lehet szokni. Amikor egyszer abbahagytam, nagyon csúnya lett utána a bőröm. A barátnőm évekig szedte úgy, hogy a közelében nem volt pasi, szintén bőrproblémák miatt. Szóval lehetőleg ne pusztítsátok szegény kérdező agytekervényeit feleslegesen!
2015. febr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
49%
Èn soha de soha nem szedtem, sajnos a munkàm rèvèn tudom mennyi kàrt okoz de nem ez a lènyeg....2ès fèl èv próbàlkozàs utàn kivizsgàltatuk magunkat, kiderült júniusban hogy a fèrjemnek nincs szinte èpp spermàja, aguszusban pedig hogy nekem nincs peteèrèsem ( genetikai okok) jól letörtünk elmentünk egy jó kis nyaralàsra lènyegèben megbeszèlni mi is legyen. Novemberben visszamentem a dokihoz ès keze, làba volt a fiunknak....mindig vannak csodàk, csak meg kell adni a lehetősègèt! Lehet megszokàsból szedi, kèrd meg hagyja abba, beszèljètek meg hàzastàrsak vagytok nem idegenek!
2015. febr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
75%
Nekem konkrétan 2 teljes év kellett hozzá, hogy az abbahagyás után beálljon a ciklusom! Elég gáz volt, sose tudtam mikor jön meg.
2015. febr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
10%

Nyugodt lehetsz benne, hogy megcsal!!

Vagy te még hiszel a nőknek??!

2015. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
65%

Nekem a nőgyógyászom terápiás céllal írt már fel fogamzásgátlót, pedig nincs kapcsolatom, és virágról virágra szállni sem szoktam. Hatalmas mennyiségű vér a mestruációnál, és iszonyú fájdalom. Ezeket fogamzásgátló enyhíti, így ki tudok menni az utcára anélkül, hogy egy óra alatt átáztatnám a tripla XL-es tampont...

Két barátnőm szedi amiatt, hogy ne nőjön a miómája.


Ezeket csak azért mondom el, kérdező, hogy ne rögtön a legrosszabbra gondolj. Nem mindig a fogamzásgátlás az ok, ami miatt valaki szedi.


Kiszámítható ciklus, kevés vér, kevesebb fájdalom... lehet, hogy ezeket fél a nejed feladni, nem feltétlenül megcsal.

2015. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
75%
Nem olvastam el a korábbi kommenteket. 24 éves nő vagyok eddig életemben 1x fordult elő hogy abbahagytam a fogamzásgátló szedését. Olyan szinten ronda lett a bőröm, hogy nem mertem emberek közé menni. Az arcom, hátam, karom, fájó pattanás szerű valamikkel lett tele, a ciklusom felborult, amikor pedig megjött nagyon görcsöltem. Szóval én inkább szedném tovább akkor is, ha a párom meddő lenne.
2015. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
55%
Én is azért szedtem fogamzásgátlót, mert nélküle olyan szinten görcsöl a hasam, ami már majdnem elviselhetetlen. Nem tudom most sem eldönteni, hogy a sok hormon, vagy 5 nap alatt egy doboz fájdalomcsillapító beszedése jobb-e. A mennyiségéről annyit, hogy bogyó nélkül szednem kell vasat és vitaminokat, különben nem tudnék felkelni. Az bőröm minden hónapban csodásan kirügyezik. Ezeket a "tüneteket" a fogamzásgátló teljesen megszüntette. DE abba kellett hagynom, mert hazavágta a dolgokat rendesen, a nődoki azzal ijesztegetett, hogy ha tovább szedem, majd később, ha akarnék, nem lehet majd gyerekem, én meg nem akartam ezzel szórakozni. Szóval a hozzászólók közül szinte mindenkinek igaza van valamennyire, de csak a saját tapasztalatukból kiindulva elég nagy baromság általánosítani, mert mindenkinek máshogy működik a szervezte e téren. (valaki úgy szed fogamzásgátlót 10 évig, hogy semmi baja tőle, nekem meg 1 év után kellett abbahagynom...) Viszont ha a feleséged nem hülye, akkor nem úgy fog megcsalni, hogy az orrod előtt szedegeti szorgalmasan a bogyóit, hanem mondjuk vesz egy csomag óvszert, aminek van egy olyan áldásos hatása, hogy sem betegséget, sem nem kívánt gyereket nem cipel vele haza. Szerintem.
2015. márc. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Együtt vagy még a feleségeddel kérdező? Szedi még a fogit?
2021. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!