Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, ha kiderülne a férjetekrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha kiderülne a férjetekről, hogy megcsal, mit tennétek? Megbocsátanátok? Mit lenne könnyebb megbocsátani,2 hónap viszonyt, vagy 2 évet?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 12:34
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem itt túl sokan mondják azt, legyen bármilyen probléma, hogy azonnal válnának. Sokkal többen, mint amennyien valóban ezt tennék. Egy válás elhatározásakor sok tényezőt kell figyelembe venni, és azt is, hogy a legtöbb esetben nem csak 2 felnőtt ember életét változtatják meg vele. Én nem azt mondom, hogy meg lehet minden esetben bocsátani a megcsalást, meg szerintem ahol ez van, ott más problémák is vannak, illetve valami csak vezetett odáig, de jól meg kell gondolni, az biztos. Vannak esetek, ahol menthető a házasság, bár a sebek/hegek valószínű megmaradnak, van ahol nem, de nem garantált a válás sem a boldog folytatásra. Mérlegre kell tenni az egész közös életet a döntéshez.
2015. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
27%

EGy megcsalást sem szabad megbocsájtani,mert az a baj,hogyha esetleg egy utcaszéli igénytelen prostival fekszik le,aztán meg veled,akkor lehet,hogy te is AIDS-es leszel,aztán csodálkozol,hogy hoppá,ez a betegség meg vajon honnan jött?Lesarkított példa,de szerintem értitek a lényeget.Aki eggyel lefekszik,lefekszik az többel is!

Az én egyik ismerősöm(nő) is ezt csinálta az 5 éves kapcsolatában,egyszer bukott le,több alkalommal csalta meg a leendő férjét.A lebukás ellenére a leendő férj megbocsájtotta ezt,mert tudta,hogy jobb nőt nem kapna,illetve gyakorlatilag ettől félt,és szerintem jogosan.Ezt az ismerősömnek is megmondtam,hogy bármikor megbocsájtana neki ez a csávó bármit,hiszen jobbat úgysem kap.


Az bocsájt meg egy megcsalást,aki fél attól,hogy jobbat nem talál.Pedig lányok,nők,fiúk,férfiak,higgyétek el,hogy találhattok jobbat,az esély megvan rá!

2015. febr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

13:01 vagyok, a hosszabb :) Értékelem magam, nem erről van szó, de nem gondolom, hogy egy hosszú távú kapcsolatnak azonnal véget kell vetni egy hiba miatt. Holott két emberen múlik a dolog. A férjem mindig azt mondja, hogy a problémák azért vannak, hogy megoldjuk őket. Ez is egy probléma, meg kell oldani. Kinek mi a megoldás. Valakinek az, hogy azonnal válik, másnak meg az, hogy mepróbálja helyrehozni, ha nem sikerül, utána válik.

De mint leírtam, a viszonyt én sem tűrném, de inkább a hazugságok miatt, nem pedig maga a megcsalás ténye miatt. Sok dolgon múlik, ezt most butaság lenne azonnal kijelentenem, hogy azonnal kidobnám, vagy hogy tuti megbocsátanék, mert nem tudhatjuk, hogy akkor hogy fogjuk látni a dolgokat. Én most így gondolom. Persze ugyanígy gondolom fordítva is.

2015. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
41%
A ma 13:04 válaszadó. Az okos nő??? Nem a hülye,és buta nő tűri ezt!
2015. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 Kései Sirató ***** válasza:
19%
Én elválnék. Keresnék egy jó ügyvédet.
2015. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Egy hosszú házasságban egy botlást megpróbálnék megbocsátani, nem tudom sikerülne-e. De nem teszek könnyelmű kijelentéseket, hogy azonnal repülne, nyilván az érzelmeim nem szünnek meg egyik pillanatról a másikra. Viszont 2 évet már biztos nem bocsátanék meg. Ez nem egy olyan dolog, hogy elgyengült, egyszer hibázott. Nem tudnám elhinni, hogy ha 2 évig máshoz jár, akkor még szeret engem. Ez már egy kapcsolat, ha nem is szereti a másik nőt, de valami érzelem akkor is van. Nekem ez fájóbb pont mint a testiség.
2015. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Sem 2 hónapnyi, sem 2 évnyi megcsalást nem tudnék megbocsátani. Aminél nem szakítanék rögtön, az egyetlen botlás. Ekkor biztosan átbeszélnénk, nagyon-nagyon nehéz lenne a bizalmamat újra felépíteni irányába, de az biztos, hogy egy botlás miatt nem rúgnám fel a házasságomat. Persze ha idővel úgy érezném, nem megy, mert bizalmatlan vagyok, akkor valószínűleg így is úgy is tönkremenne a kapcsolat.
2015. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok mindentől függ.

Ha már nincs köztünk szerelem és a hátam közepére sem kívánom, akkor megbocsátanék, sőt nem is erőlködnék, hogy meg tudjam, hogy van-e valakije, sőt lehet, hogy nekem is lenne valakim.

De ha oda lennék még érte, és ő is úgy tenne, tehát én nem is tudnám, hogy neki nem elég, ami otthon van, akkor nyilván nagyon megbántva és átverve érezném magam. Főleg egy hosszabb viszony esetén. Nem biztos, hogy meg tudnék bocsátani, még akkor sem, ha szeretnék. Utána tuti mindig azon járna az agyam, hogy vajon most mit csinál, kivel van, megint megcsal valakivel?

2015. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
43%

Én nem bocsátanék meg egyik esetben sem. Akkor sem, ha 10-20 éve lennénk házasok, és 5 gyerekünk lenne. Egyszerűen azért nem, mert összemenne a szememben...leértékelődne. Érted? Nem tartanám őt már semmire... Nekem így nem kellene. Ettől én többre...sokkal többre vágyom!

Szóval válnék.

2015. febr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Aki esetleg azt mondja nem válna, belegondol abba, hogy 2 évig a férje mást ölelt, mást csókolt, szeretett, ő volt a második élete. Hogy 2 éven át hazudott, csalt, máshoz járt haza munka után. Ha ebbe belegondoltok, akkor is úgy látjátok, hogy van mit átbeszélni, nem kell mindjárt felrugni mindent?
2015. febr. 23. 14:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!