Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, ha kiderülne a férjetekrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha kiderülne a férjetekről, hogy megcsal, mit tennétek? Megbocsátanátok? Mit lenne könnyebb megbocsátani,2 hónap viszonyt, vagy 2 évet?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 12:34
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom, rengeteg mindentől is függ. Borzasztó lenne, de sosem tudhatom, hogy egy konkrét ilyen helyzetben mit döntenék. Ahol pl. kis gyerekek vannak, ott sokkal nehezebb a helyzet.

Mindenképpen tudni akarnám, hogy én mivel járultam hozzá a helyzethez, hogy ő miért csinálta, el akar-e menni, vagy hajlandó küzdeni még értünk, hogyan tenné jóvá?

Mert ha én mindent megadok neki, akkor miért kell egy harmadik? A sok együtt töltött időre való tekintettel biztos, hogy belemnnék egy párterápiába, ahol ki tudnánk mondani mindkettena sérelmeink, és megnéznénk, hogy van-e még esélyünk, ha pedig nincs, akkor hogyan tudjuk normálisan lezárni a kapcsolatot.


Olyat, hogy folyamatosan csal, egymás után több alkalommal, miközben megígéri, hogy nem teszi, nem tűrnék el. Egyszeri alkalmat viszont valószínűleg megbocsájtanék, ha azt látnám rajta, hogy tényleg megbánta.

2015. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
55%

Ha kiderülne a férjemről, hogy megcsal-t, akkor közölném, hogy mehet vissza anyucihoz, van 2 órája összepakolni és menni. És még kedves voltam.


Ha nem hajlandó elmenni, magyarázkodni próbál stb stb, akkor meghallgatom. Aztán megvárom amíg dolgozni megy, én kérnék a melóban egy szabadnapot, aztán összepakolom a cuccát és kiteszem a kapu elé, majd zárat cseréltetek. Innentől nem érdekel semmi ami vele kapcsolatos. Megszakítanék vele minden kapcsolatot. 1 éjszakát sem bocsátanék meg, viszonyt meg pláne nem. Semmi értelmét nem látom.

Sose tudnék benne már megbízni (ismerem magam ennyire), anélkül nincs értelme. Lényegtelen hány éves házasságról van szó. Ott számomra megszűnne létezni, ha megcsalt. A bizalmam, a szerelmem, és a kapcsolatunk elárulása nem megoldás a felmerülő problémákra. Mert ugye azokat meg is lehet beszélni. Ha pedig nem lát erre lehetőséget, mert pl már nem szeret stb... úgy le is lehet zárni tisztességgel a kapcsolatot, utána meg oda megy szexelni ahová akar.

2015. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
És ha a gyerekek már nagyok? Majdnem 20 évesek?
2015. febr. 23. 16:55
 34/36 anonim ***** válasza:
68%

Egyébként pedig, a megcsalás nem hiba.


Hiba az, amikor elfelejted a párod szülinapját

az évfordulót

elkésel egy megbeszélt találkozóról

elfelejtesz szólni, hogy késni fogsz otthonról, a párod pedig aggódik

elsózzátok a vacsorát

eltörtök egy tányért


De a megcsalás nem ez a kategória. Az nem hiba, hanem a tisztelet teljes hiánya, a másik megalázása, szerelmének, bizalmának, és a kapcsolatnak is az elárulása. Persze aki igénytelen, (nem igényli a hűséget), az elnézi, de boldog soha a büdös életben nem lesz, mert mindig gyanakodni fog a hűtlenségre, sose lesz nyugta onnantól kezdve, hogy az első megcsalás megvolt. Mert hogy lesz több is, csak idő kérdése.

Csak egy megcsalásos házasságot ismerek személyesen, ők is csak azért vannak együtt mert amióta a nő részéről kiderültek a félrelépések, a pasi is megcsalja. Folyamatosan, felváltva buknak le egymás előtt. A nő folyton ki akarja dobni a férjét otthonról, aztán nem történik semmi. Az egy vicc, nem boldog házasság. A családban mindenki tudja. Egész egyszerűen irtó megalázó egy ilyen kapcsolatban élni.

2015. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
55%

Kedves kérdező, már nem tudom, hányadik vagyok :D

Én is azok között vagyok, akik azt mondják, hogy egy botlást megpróbálnék megbocsátani. De ezek szerint akkor vagy nem olvasol figyelmesen, vagy nem jó a szövegértelmezésed. Én azt írtam, hogy 1, azaz egyszeri megcsalást TALÁN meg tudnék bocsátani, ha bevallja a férjem. Viszonyt nem. Te most azt kérdezted az előbb, hogy belegondoltam-e, hogy 2 évig mással fekszik össze, mást ölel, mást szeret. Nem, mert ez nem opció, ebben az esetben azonnal repülne. A hazugság miatt. Ha van gyerek, ha nincs.

2015. febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Én egy 26 éves házasságot rúgtam fel, amikor kiderült, hogy a férjemnek szeretője van, ráadásul egy olyan nő, aki bőven a lánya lehetne. Ezt nem tudtam és nem is akartam megbocsátani, nem érdekelt, hogy 2 éve vagy 2 hónapja tart, megtette és ez volt a lényeg. Elváltunk, s ez volt életem egyik legjobb döntése. Utána megismertem a húgom révén egy nagyszerű embert és most boldog párkapcsolatban élek. Merni kell kockáztatni, merni kell lépni és nem lenyelni minden megaláztatást! 51/N
2015. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!