Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, megcsal a férjem? Nagyon morbid lenne

Figyelt kérdés

Jelenleg itthon vagyok a 3 hónapos babánkkal. A férjem felajánlotta,hogy szombat délelőttonként, és ha szeretném, akkor vasárnap is elviszi a babát egy nagy sétára, ezalatt bevásárol, és én addig tudok magammal foglalkozni anélkül, hogy aggódnom kellene. Ilyenkor mosok hajat, gyantázok, egyéb szépítkezések, meg is szoktam főzni. Ez kb. 3 hete megy így. Szombat reggel a férjem telefonja az éjjeliszekrenyén maradt, és mikor ágyaztam, jött egy sms, ilyen szöveggel: "11-re kész vagyok, várlak :)"

Nagyon szíven ütött, ugyan hova megy a férjem, ráadásul a gyerekkel, ahol így várjak. Most komolyan erre kellett neki ez a 2-3 óra szombatonként? Hogy derítsem ki, hogy merre jár? Követni nyilván nem akarom, én nem is vagyok az a balhézós fajta. Szívesen fogadom a tanácsokat.


2015. márc. 9. 12:11
 11/94 anonim ***** válasza:
72%

De ki írta az sms-t??? Én a számot néztem volna meg és azt kerestem volna meg valahogy, hogy kié.

Akár egy haver is lehetett. Lehet, hogy valakivel együtt vásárolt be.

Csak szoktatok beszélgetni, hogy ilyenkor hova mennek, merre járnak. Gondolom, azért előbb-utóbb ezekből a beszámolókból is éreznéd, hogy valami hazugság van.

2015. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
93%
Következő szombat reggel induláskor gyorsan kapj fel egy kabátot, hogy ma elkíséred őket, mert neked is sétálni van kedved, ritkán vagytok hármasban.
2015. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 anonim ***** válasza:
88%
Én arra gondolnék, hogy van egy anyuka/apuka, akivel közösen szokta levegőztetni a babát. Persze kérdés, hogy erről miért nem beszélt eddig? Főleg, ha a számcserén is túlestek. Azt viszont nehezen tartom kivitelezhetőnek, hogy a babával együtt menjen a szeretőjéhez (márpedig egy 3 hónapos baba elég zavaróan hatna a hálószobában), és még bevásárolni is maradjon ideje 2-3 óra alatt.. Ne gondolj a legrosszabbra, de azért járj utána, hogy megnyugodjon a lelked.
2015. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 anonim ***** válasza:
97%

Én nem vártam volna az egésszel. Simán a kezébe nyomtam volna a telefonját azzal, hogy húzzál bele, mert 11-re vár a macád. Ha felröhög, és közli, hogy vágatni megy, vagy biztosítási ügynökhoz babaügyben, esetleg az autószerelő haverja van kész 11-re egy ügyfél járgányával, a sör meg a hűtőben hűl, akkor max. együtt röhögnénk. Ha lefagy a pali, akkor esetleg gombolyítanám tovább a fonalat. De nem tartom valószínűnek, hogy valaki egy 3 hónapos gyerekkel csajozzon :D

Szerintem csak simán kérdezz rá, hogy "és Lacikám, odaértél 11-re?" Te ismered, ha csak nem veszett el benne egy Bánk Bánnyi színész, akkor ki fog derülni, hogy van-e miért aggódnod.

2015. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 A kérdező kommentje:
Mivel ilyenkor be is vásárol, nem hiszem, hogy messze megy. Mindig ugyanabban a lidl-ben veszi meg a dolgokat, tudom, mert a blokkot hazahozza. A gyerek ilyenkor 10 perc után elalszik a babakocsiban, és két órákat alszik. Nem is sírós, szóval simán el tudom képzelni. Csak a férjemről nem gondoltam volna. Persze még semmi nem biztos.
2015. márc. 9. 12:26
 16/94 A kérdező kommentje:
Úgy láttam az sms-t, hogy felvillan a képernyő, és kiírja a szöveget. Utána már belemenni nem tudok, mert le van kódolva. Iphone egyébként, azokon mindig így van.
2015. márc. 9. 12:28
 17/94 anonim ***** válasza:
100%

ha kiderul, ki volt az, akkor legyszi oszd meg itt a sok kivancsival :)

szerintem egyebkent nem csal meg

2015. márc. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 anonim ***** válasza:
24%

És nem tudod a kódját?

Nekem fura lenne, ha nem használhatnánk egymást telefonját, családban, főleg ha gyerek is van. Sose lehet tudni, hogy mi történik. Ha gyorsan segítséget kell hívni és csak az ő telója működik, akkor ez elég gáz.

Na mindegy, nekem ez ezért gyanús, mert mi nem ilyen titokzatosak vagyunk :)

Egyébként nem kell a legrosszabbra gondolni. Bár ha neked rögtön ez jutott eszedbe és nem az, hogy egy ismerőssel találkozik, akkor talán vannak gondok, amiből erre következtettél.

Beszélgettetek utána? Nem említette, hogy találkozott valakivel?? Kocsival ment? Esetleg egy ismerőse megkérte, hogy vigye el valahova?

2015. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
91%
Az IPhone is beallithato úgy, hogy ne jelenjen meg az üzenet szövege. Ha megcsalna, gondolná ilyenre is. Csak halkan jegyzem meg, hogy anno pl az én drága exem olyan féltékeny volt, hogy a telefonkönyvemben szereplő összes számra, amiről nem derült ki egyértelműen hogy nő, smst küldött a nevemben. A barátnőm csak röhögött rajta, de pl az elég kellemetlen volt, amikor fonokomnek meg feleségének kellett magyarázkodni róla. ...
2015. márc. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 Andi80018 ***** válasza:
37%
Figyeltesd meg, mert ha megkérdezed tőle, akkor tuti kimagyarázná. Ezt, mivel smiley jel van a végén, valószínű, hogy nő írta.Gyakorlatilag pedig elképzelhető, hiszen egy 3 hónapos gyerek, aki alszik semmit sem tud még a külvilágról. Lehet, hogy még nem csal meg, lehet flört is, vagy alakul valami. Én szerintem megfigyeltetném.
2015. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!