Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, megcsal a férjem? Nagyon morbid lenne

Figyelt kérdés

Jelenleg itthon vagyok a 3 hónapos babánkkal. A férjem felajánlotta,hogy szombat délelőttonként, és ha szeretném, akkor vasárnap is elviszi a babát egy nagy sétára, ezalatt bevásárol, és én addig tudok magammal foglalkozni anélkül, hogy aggódnom kellene. Ilyenkor mosok hajat, gyantázok, egyéb szépítkezések, meg is szoktam főzni. Ez kb. 3 hete megy így. Szombat reggel a férjem telefonja az éjjeliszekrenyén maradt, és mikor ágyaztam, jött egy sms, ilyen szöveggel: "11-re kész vagyok, várlak :)"

Nagyon szíven ütött, ugyan hova megy a férjem, ráadásul a gyerekkel, ahol így várjak. Most komolyan erre kellett neki ez a 2-3 óra szombatonként? Hogy derítsem ki, hogy merre jár? Követni nyilván nem akarom, én nem is vagyok az a balhézós fajta. Szívesen fogadom a tanácsokat.


2015. márc. 9. 12:11
 61/94 anonim ***** válasza:
0%
mi ebben a morbid? A gyerek ugyis alszik, nem lat semmit :)
2015. márc. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 anonim ***** válasza:
41%
Azért egy sms-ből nem vonnék le messzemenő következtetést,de ha ennyire erős a megérzésed és gyanús a dolog,egyszer menjél utána,úgy hogy ne vegyen észre.Másképpen nem tudod kideríteni,itt mi okoskodhatunk.Az is lehet,hogy valami haverja,kollégájával találkozik akinek gyereke van,de az is lehet,hogy valami gyerekes nővel találkozik.
2015. márc. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 anonim ***** válasza:
81%

Nem hinnem,hogy megcsal,es alibikent hordana magaval a babat.

De ha megis,nagyon szemet huzas tole....


Viszont,aki szerint,ha megcsalna jobban vigyaznanak az sms el...lehet hogy pont ez a celja a nonek,hogy lebuktassa...boruljon a bili...

De remelem,csak felreertes,es n mas no van a kepben.

Majd ird meg mi volt.szoritok...

2015. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 anonim ***** válasza:
55%
Nem hinném, hogy megcsal, megoldaná munka után, kitalálna mást, de, hogy egy gyerekkel nem menne az biztos. 3 hós babám van nekem is, ok, hogy sokat alszik, de ha felkel, kötve hiszem, hogy a szerető azzal töltené szívesen az idejét, hogy babusgatja. Ráadásul milyen intim együttlét lehet az, ahol ott szuszog egy pici baba, ami igencsak arra emlékezteti őket, hogy milyen gázok.
2015. márc. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mit írt vissza?
2015. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:
82%
50-es: az nem egyszerű :D Szegény, az hagyján, hogy nézett mint a vett malac, de mi játszódhatott le a fejében? :D
2015. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 anonim ***** válasza:
69%
Hát az arckifejezése szerint "ez nem normális " illetve "ennyit nem ihattam " lehetett a fejében. ... Utána alig győztem bocsánatot kérni, nagyon ciki volt. Ő meg jót röhögött.
2015. márc. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 anonim ***** válasza:
92%

Megírtad neki? Hát nekem ez a morbid.

Egy család vagytok, együtt éltek, és megírod neki? Ma, hétfőn, miközben szombat óta őrlöd magad?


Én már akkor rákérdeztem volna. Szombaton, mielött elindult. Illetve, én nem, mert nekem eszembe nem jutott volna, hogy a 3 hónapos gyerekünkkel randizni megy.


De ha mégis, tisztáztam volna a problemát, ott és akkor.

2015. márc. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 anonim ***** válasza:
0%

27-es, 23-as vagyok.


Arra gondoltam, hogy mennyire próbál lebeszélni róla, mennyire ideges stb.

2015. márc. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 anonim ***** válasza:
82%
Mit mondott a férjed?
2015. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!