Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, megcsal a férjem? Nagyon morbid lenne

Figyelt kérdés

Jelenleg itthon vagyok a 3 hónapos babánkkal. A férjem felajánlotta,hogy szombat délelőttonként, és ha szeretném, akkor vasárnap is elviszi a babát egy nagy sétára, ezalatt bevásárol, és én addig tudok magammal foglalkozni anélkül, hogy aggódnom kellene. Ilyenkor mosok hajat, gyantázok, egyéb szépítkezések, meg is szoktam főzni. Ez kb. 3 hete megy így. Szombat reggel a férjem telefonja az éjjeliszekrenyén maradt, és mikor ágyaztam, jött egy sms, ilyen szöveggel: "11-re kész vagyok, várlak :)"

Nagyon szíven ütött, ugyan hova megy a férjem, ráadásul a gyerekkel, ahol így várjak. Most komolyan erre kellett neki ez a 2-3 óra szombatonként? Hogy derítsem ki, hogy merre jár? Követni nyilván nem akarom, én nem is vagyok az a balhézós fajta. Szívesen fogadom a tanácsokat.


2015. márc. 9. 12:11
 21/94 Andi80018 ***** válasza:
35%
Persze, ha nem kamu a kérdés... :-)
2015. márc. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 A kérdező kommentje:
A barátait, ismerőseit azért névről tudom. Az üzenet küldője csak monogramként volt beírva a telefonjába, ezért kezdtem gyanakodni. Teljesen változó, hogy merre mennek. Volt, hogy beült még a mekibe is egy kávéra, de általában elmondja,hogy merre indultak, milyen utcákon mentek ( nekem ez mondjuk nem mond semmit), néha 1-2 dologért beugrik a prektikerbe is, de ez mind kerületeb belül van.
2015. márc. 9. 12:38
 23/94 anonim ***** válasza:
95%
Én meg azt mondtam volna, hogy menjünk most együtt, hagyjuk itthon a telókat is, csak mi hárman. És mikor hazamentek, meg lehet nézni, hogy mit kezd a telójával.
2015. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 anonim ***** válasza:
5%

"Belépni nem tudok, mert le van kódolva":-)))))



A mese itt megbukott!!! AKÁRKIK tették fel a kérdést!!!

2015. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
30%

Biztos, hogy nem csal meg. Próbálj a megcsaló férj és a szerető fejével gondolkodni! Minek írna SMS-t, ami rossz esetben azonnali lebukást jelent?

Szerintem, ahol megcsalás van, ott e-mailre, mobiltelefonra iszonyúan vigyáznak, mert ezek a legkönnyebb lebukások.

Eleve tartana egy másik telefont, aminek a létezéséről nem is tudnál, és ha otthon van, mindig lehalkítva tartaná.

Szerintem egyszerűen mondd el, hogy láttad ezt az SMS-t és nem érted, ki írt és miért. Aztán a reakciójából azonnal érezni fogod, igazat mond-e, vagy hazudik.

2015. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért mondjátok, hogy hazugság. Nem akarom magyarázni, hogy hogy működik a telefonja, de valóban le van kódolva, ahogyan az enyém is. Ha elhagyom, ne turkáljon benne senki. Nálam ennyi az ok.
2015. márc. 9. 12:46
 27/94 anonim ***** válasza:
31%

23!


Ez mit bizonyitana? Én pl külföldön élek, a szamomat 2 ember ismeri: a férjem, es az anyám. Ha férjemmel megyek el, esélyes, hogy nem ír üzenetet. Anyám sose szokott, lévén Igen drága. Ettől függetlenül, ha haza érünk és véletlenül nem vittem magammal a telefont, az első dolgom az, hogy megnezem. Simpla szokásom. Akkor én most félre lépek?

2015. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim ***** válasza:
7%
hiába hagyod el simán fel lehet tőrni egy pc-vel. Amúgy szerintem megcsal, a baba előtt kúrnak.
2015. márc. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 anonim ***** válasza:
40%
Szimpla szokas kicsit beteges, foleg, hogy ket ember tudja a szamod, egyik veled van, masik nem ir, mert tul draga:))
2015. márc. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
100%
2 esélyes a dolog sajnos...én is gyanakodnék, nem azért mert féltékeny tipus vagyok, hanem utálom ha hülyét csinálnak belőlem. Ha van neki követője a telefonon arra az esetre, ha ellopnák, akkor kövesd nyomon a sajátodról. Ha nincs titkolnivalója, akkor ebből vita sem lehet később ha kiderül, hiszen nem nyúltál bele az smseibe, vagy hasonló.
2015. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!