Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, megcsal a férjem? Nagyon morbid lenne

Figyelt kérdés

Jelenleg itthon vagyok a 3 hónapos babánkkal. A férjem felajánlotta,hogy szombat délelőttonként, és ha szeretném, akkor vasárnap is elviszi a babát egy nagy sétára, ezalatt bevásárol, és én addig tudok magammal foglalkozni anélkül, hogy aggódnom kellene. Ilyenkor mosok hajat, gyantázok, egyéb szépítkezések, meg is szoktam főzni. Ez kb. 3 hete megy így. Szombat reggel a férjem telefonja az éjjeliszekrenyén maradt, és mikor ágyaztam, jött egy sms, ilyen szöveggel: "11-re kész vagyok, várlak :)"

Nagyon szíven ütött, ugyan hova megy a férjem, ráadásul a gyerekkel, ahol így várjak. Most komolyan erre kellett neki ez a 2-3 óra szombatonként? Hogy derítsem ki, hogy merre jár? Követni nyilván nem akarom, én nem is vagyok az a balhézós fajta. Szívesen fogadom a tanácsokat.


2015. márc. 9. 12:11
 81/94 anonim ***** válasza:
100%

"Az ilyen kérdéseknél valahogy majdnem mindig eltűnik a kérdező, amikor túlbonyolódik a helyzet, és sok a kérdés. Csak nekem gyanús?"


Nem csak Neked ;-)

2015. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/94 anonim ***** válasza:
Sikerült megtudni valamit kérdező?
2015. márc. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/94 anonim ***** válasza:
Na akkor mi lett végül kérdező?
2015. márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem meglepo, h sms-ben rakerdezett. Sajnos en is nagyon turelmetlen tipus vagyok, en se tudtam volna kivarni, h hazaerjen a ferjem es akkor vonjam kerdore. Mondjuk en sms helyett felhivtam volna pont azert, h ne az legyen, h kupaktanacsot tart a haver kollegakkal, h ki mit tanacsol, mit hazudjon, +meg arra is legyen ideje, h a szeretovel megbeszelje, h estere keritsen valami pasit, aki felveszi a telefonjat, mert valszeg az asszony rajott a dologra es csekkolni fogja, h ferfi, vagy no veszi fel... Amugy en nehezen hiszem el, h letezik akkora szemetlada a foldon, aki babaval megy bszni a szeretohoz... Nekem is volt mar olyan, h a ceges telora jott egy sms, h "holnap 11kor tali, nagyon-nagyon varom mar". Fogalmam sincs, ki kuldte, nem kollega, mert a ceges flottaban mindenkinek ugyan az az elso 3 szama. Veletlenul kuldtek nekem, paromnak is nevetve mutattam :) siman lehet ugyan ez a helyzet, a titokzatos monogram rossz kontaktot valasztott a kuldesnel es egyel arrebb kuldte. Szegeny segitokesz ferjecske meg magyarazkodhat :D pedig o csak bevasarolni jar... :) remelem, ez tortent, szomoru lenne egy ilyen kis csalad szetszakadasa :(
2015. márc. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/94 anonim ***** válasza:
80%
Mi történt? Sikerült megbeszélnetek?
2015. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2015. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/94 anonim ***** válasza:
Szia kérdező ! Se kép se hang, mi történt veletek?
2015. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/94 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2015. márc. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 anonim ***** válasza:
Na?
2015. márc. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/94 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, ha arra se méltatod a válaszolókat, akik tanácsot adtak, segíteni akartak magad,hogy válaszolj,akkor


TÉNYLEG KAMU KÉRDÉS VOLT, ÉS SZÉGYELLD MAGAD!!!

2015. márc. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!