Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, megcsal a férjem? Nagyon morbid lenne

Figyelt kérdés

Jelenleg itthon vagyok a 3 hónapos babánkkal. A férjem felajánlotta,hogy szombat délelőttonként, és ha szeretném, akkor vasárnap is elviszi a babát egy nagy sétára, ezalatt bevásárol, és én addig tudok magammal foglalkozni anélkül, hogy aggódnom kellene. Ilyenkor mosok hajat, gyantázok, egyéb szépítkezések, meg is szoktam főzni. Ez kb. 3 hete megy így. Szombat reggel a férjem telefonja az éjjeliszekrenyén maradt, és mikor ágyaztam, jött egy sms, ilyen szöveggel: "11-re kész vagyok, várlak :)"

Nagyon szíven ütött, ugyan hova megy a férjem, ráadásul a gyerekkel, ahol így várjak. Most komolyan erre kellett neki ez a 2-3 óra szombatonként? Hogy derítsem ki, hogy merre jár? Követni nyilván nem akarom, én nem is vagyok az a balhézós fajta. Szívesen fogadom a tanácsokat.


2015. márc. 9. 12:11
 41/94 anonim ***** válasza:
19%
Mesterségesen kell forgalmat generálni? Szánalmasok?
2015. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 A kérdező kommentje:
Köszönöm a privát mocskolódást. Nem hiszem el, hogy nem lehet normális válaszokat, tanácsokat adni. Meg fogom kérdezni a férjem. És jobban odafigyelek.
2015. márc. 9. 13:10
 43/94 anonim ***** válasza:
87%

Szia! Szreintem ne torodj azokkal, akik a reszletkerdeseken lovagolnak, mint pl hogy tudtad elolvasni az sms-t, ha le van kodolva a telo. Ha kicsit is ertenenek az OKOS telefonokhoz, akkor tudnak a valaszt :D


Eleg morbid lenne, ha a 3 honapos babatokat vinne magaval a ferjed a szeretojehez. Miert nem ajanlod fel neki, h Te is vele mesz egyik szombat reggel? De ne mondd neki elore, hanem indulas elott kb. 20 perccel, m akkor nem lesz ideje lemondani az esetleges randit. Es egyben meglatod a viselkedesen is, ha van vaj a fule mogott.


Ha az elozo nem jon ossze, akkor egyszeruen beszelj vele. Mondd el neki, h lattad az sms-t, es erdekelne, h kitol van. Szerintem ez teljesen normalis egy hazassagban...

2015. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 A kérdező kommentje:
Ez már csak jövő szombaton történhet meg. Hétköznap vagy együtt megyünk, vagy csak én sétáltatom. Amikor dolgozik, akkor meg nem tudom ellenőrizni, mert több helyre jár autóval.
2015. márc. 9. 13:18
 45/94 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem állj elé és mondd meg, hogy láttad az sms-t.
2015. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 anonim ***** válasza:
74%

3 hónapos baba semmit nem "lát, hall", ha elviszi és közben hetyeg egy nővel.

Szerintem megcsal és a babát használja erre fel. Elég aljas.

2015. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/94 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer én is nézegettem az exem telefonját és találtam egy olyan SMS-t, hogy másnap 4-kor találkoznak a szokott helyen. Engem is szíven ütött a dolog és rákérdeztem hogy ki az a csaj, de azt mondta hogy csak egy ismerős, nincs köztük semmi. Na most ha neked is ezt mondaná elhinnéd? Én nem hittem el. Csak nálam az volt, hogy a hülyegyerek sokáig bent maradt dolgozni. Én meg egyszer elmentem a munkahelyére, megnézni, hogy tényleg ott van e. És ott volt, de nem engedte hogy felmenjek, teljesen kétségbe volt esve, magyarázkodott a kapuban, h nem mehetek fel, mert a főnöke ott van és éppen tárgyalnak. Ezt sem hittem el. Egyszer meg találtam egy román pénzt a zsebében és akkor arra gondoltam, h erdélyi a csaja. Én ezt is mondtam neki, és akkor azt mondta nem, nem tudja hogy az hogy került hozzá. Biztos amikor vásárolt, apró helyett adták vissza. Utána egyéb dolgaiból is elegem lett és kb fél év múlva elhagytam. Persze nekünk nem volt gyerekünk. Azért ez más. A mostani páromnak érdekes, nincsenek ilyen kétes dolgai.
2015. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 anonim ***** válasza:
0%

Igen, mi férfiak már csak ilyen gügyék vagyunk. Még az okos telefonokhoz sem értünk.


Milyen szerencse, hogy ezek a telefonok sokkal okosabbak nálatok:-))))


Milyen érdekes, hogy privátokból látva, ezeket az égbekiáltó hülyeségeket mindig ugyanaz a pár hölgyemény írja.


Van remény, hogy nem ennyi esze van mindnek!

2015. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok másra gondolni. Főleg, ha belegondolok, hogy lehet, hogy csak pár utcányira van az a nő. Megírom neki, hogy láttam az sms-t, és nem hagy nyugodni.
2015. márc. 9. 13:38
 50/94 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem kérdezed meg tőle egyenesen? Én anno találtam egy ismeretlen női blúz a szennyesben. Fél perc múlva már a szobában állva érdeklődtem, hogy kié és hogy kerül oda. Szegény csak pislogott, hogy fogalmam sincs - nem is csoda, mert később kiderult, hogy én vittem haza véletlenül a kollegnomet. .... De lényeg, hogy kérdezni kell
2015. márc. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!