Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem állandóan itthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem állandóan itthon van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én itthonról dolgozom, fordító vagyok. Neki 4-órás állása van a szomszédos panzióban, mint karbantartó, de nem kell egyfolytában ott lennie, így állandóan itthon lebzsel, szólongat, kérdezget, nem tudok tőle koncentrálni a munkámra. Ha mondom neki, hogy maradjon már csendben, akkor megsértődik. Hozzá kell tennem, hogy társfüggő, és egyedül nem bír létezni. Mindent tőlem kérdez meg, hogy milyen nap van, hány óra van, hány fok van, stb. Már azt se bánnám, ha kocsmába járna, csak ne lenne mindig itthon!

2015. márc. 14. 13:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem sokra értékeli a munkámat, mondván, hogy egész nap csak ülök, az nem munka, ő bezzeg felásta az egész kertet. És persze unalmában járkál körbe a házban és mondogatja nekem, hogy még mit kéne csinálnom (poros a polc, meg kéne locsolni a virágokat is, stb..)Hiába mondom neki, hogy csinálja meg ő, arról szó sem lehet, mert az női munka.
2015. márc. 14. 14:24
 12/17 anonim ***** válasza:
Kéne neki talán egy normális munka, ami legalább 8 órára lefoglalja őt. Biztos sokat adhat a családi kasszához 4 órával, ha a 4 órából is 3-at otthon unatkozik. A 8 óra munka után még eljárhatna sportolni, edzeni, és az utazással együtt máris meglenne számára a napi 10-12 óra elfoglaltság, ami úgy gondolom, a normális egy ember számára. Én saját magam se bírnám, ha szinte semmi dolgom nem lenne egy nap, tuti felkötném magam unalmamban.
2015. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Elnezest, kerdezo, de a ferjed nem unatkozik, hanem egyszeruen szemet.

A te munkad csak akkor lesz munka az o szemeben, ha te is izzadsz, es a fel kertet asod fel minden nap. Beintenek neki, egy honapig nem dolgoznek, nem hoznek penzt, egybol ertekelni utana.

Amugy megsugom, ugyanugy volt evekkel ezelott nalam is. Nem hoztam haza munkat 4 honapig, nem dolgoztam, nem raktam semmit a kasszaba, de ami kellett azt kivettem. Ferjem huzta a szajat csendben. Jo lecke volt neki.

2015. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%
Öööö miért is nem dobod ki ezt az ingyenélő marhát?
2015. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
44%
Én is sokszor zavaró tényező vagyok a nejemnek, mivel 5 éve nem dolgozok. Nálunk a megoldás, leküld a pincébe a barátnőmhöz. Akkor hosszú órákig bizti nem fogom zavarni.
2015. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
6%
Ha otthon nem hagy békén, menj el egy könyvtárba. Ott csönd van és senki nem fog zavarni, nyugodtan tudsz dolgozni. Vagy kulcsra zárd be az ajtót és hallgass valami zenét munka közben, hogy ne halld meg, ha kiabál, dörömböl, hogy engedd be. Előbb-utóbb megszokja az új helyzetet. :P
2015. márc. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Tseppkoe ***** válasza:
Ugye csak ugratsz bennünket?
2021. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!