Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minek házasodnak az eberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek házasodnak az eberek össze vissza?

Figyelt kérdés

Írják itt kérdésekben hogy "jajj a férjem ilyen jajj a felségem olyan"

Mért kell egyből megházasodni?Mért nem várnak a házassággal addig amíg tényleg ki nem ismerik egymást hogy megtudják hogy tényleg egymásnak e valók.



2015. márc. 16. 06:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Ő dolguk, nem?


Amúgy számos oka lehet:

- társadalmi vagy családi elvárás

- a nő kihisztizi, mert különben nem érzi úgy, hogy "tart valamerre a kapcsolat" - a pasi meg belemegy a béke kedvéért, elválni úgyis el lehet alapon

- anyagi okok

- gyerek

- vallás (Bár ők a legritkább esetben panaszkodnak itt.)

- az esküvővel akarják megmenteni az egyébként romokban heverő kapcsolatukat (ami kapásból reménytelen, ennél hülyébb ötlet már csak a gyerekszülés hasonló célból)

- és néha tényleg az esküvő után változik meg egyik vagy másik - vagy mindkettő - fél ellenkező irányba - na ez a legritkább szerintem, de biztosan előfordul ilyen is.


Nekünk a házasság teljesen másodlagos, majd lesz, ha gyereket akarunk, addig együtt élünk. A közös kassza is működik, bár nem ömlesztjük össze hó elején az összes pénzt, de nagyjából felesben veszünk mindent, illetve akinek épp van pénze, az vásárol közösbe. És saját kiadásra is bármikor kérhetünk a másiktól, ha fontos dologra van szükség.

2015. márc. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy sok esetben nem az a probléma, hogy házasság előtt nem életek együtt jó pár évig, hogy kiismerhessék egymást....hanem az, hogy az ember VÁLTOZIK! MINDENKI! Folyamatosan! 10 évvel ezelőtt még te is másképp gondolkoztál...más voltál... Szóval az, hogy ha valakivel összejön..elvagytok 5 évig...minden jó,majd összeházasodtok...az nem garancia arra, hogy majd 15 év múlva is ugyanez lesz a helyzet. Változunk...és sokszor ezt a változást már nem tudjuk tolerálni, szeretni a másikban......................hiába próbáljuk....
2015. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Azért nem várnak addig, amíg tényleg ki nem ismerik a másikat, mert akkor a halálos ágyukon esküdnének. Az ember ugyanis egész élete során változik.
2015. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező a 13-asban!

Házasságban nincs olyan, hogy énpénzem-tepénzed. MI van! Tehát az, hogy ÉN vettem az autót, olyan nincs. MI vettük az autót van. Ennyi erővel azt is mondhatnád, hogy ezt a vekni kenyeret én vettem az én pénzemből, abból a házastárs még ha éhenpusztul se ehet, mert az az enyém?

Szerintem neked nem kéne házasodni (még)

2015. márc. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
76%

"Ha úgy alakul akkor könnyebb szétválni, meg mindenki viszi a saját dolgát amire ő kereste meg a pénzt!"


Akkor ezek szerint neked is és a barátodnak is lesz külön lakása? Saját pénzből? Mert akkor ugye természetes.

2015. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen tortenet:

S ferj nagyon sokat keresett, es o tartotta el a feleseget meg a ket gyereket... az asszony 10 ev utan felre ment, szegeny pali csak gurizett, es hordta haza zsakszam a penzt... az asszonyka meg kamatyolt nyulmodra a szomszeddal..

kiderult a dolog asszony lebukott.. jott a valas, es mondta a biro, szepen menjenek haza es mindent felezzenek el. A pasi hazament bekattant es mindent szo szerint elfelezett furesszel... Kette vagta a tv-t a butorokat.. mindent...

2015. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

# 25

Nem de valószínűleg a többi vagyontárgyon nics vita mivel megvan a jogos tulajdonosa.


# 24

De van ha valamit én vettem az én pénzemből akkor azt én vetem ha közösen összeraktok a pénzt és abból vettük azt közösen vettük. :D

2015. márc. 17. 04:49
 28/29 anonim ***** válasza:
Ajjaj, úgy látszik a férjemnek van néhány sminkszere, nekem meg alsógatyáim. Juj mi lesz, ha elválunk?
2015. márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
És bocsánat az offért, tudom, hogy telóról írsz, meg sietsz meg satöbbi, de a saját pénzedből azért vehetnél egy Helyesírási Szótárt....
2015. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!