Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen végzettségű embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen végzettségű embert képzeltél el magad mellé és végül olyannal sikerült-e együttélned?

Figyelt kérdés

2015. márc. 18. 16:29
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
69%
Érettségizettet szerettem volna. Végül szakmunkás férfivel sikerült megismerkednem, aki van olyan talpraesett és okos, hogy egyes főiskolásokat is kenterbe verne. :-) 40 felettiek vagyunk amúgy. Én felsőfokú szaktanfolyamot végeztem. Nem az iskolán múlott, hanem magán az emberen, hogy nekem ő lett az "igazi", aki ráadásul nagyon jó apja a kislányunknak.
2015. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
75%
Soha életemben nem a bizonyítványuk alapján ítéltem, vagy választottam meg a partnereimet.
2015. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
78%

Nem volt ilyen elképzelésem, csak az, hogy értelmes és érdeklődő legyen.

Sokáig (8 évig) voltam együtt egy érettségivel rendelkező emberrel. Közben mindketten szereztünk egy felsőfokú szaktanfolyamos végzettséget. Egyéb okokból szakítottunk. Én azóta diplomát szereztem és a páromnak is egyetemi diplomája van.


(38/40)

2015. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
76%
Sosem érdekelt, sőt amikor összekerültünk, a párom még munkanélküli is volt.
2015. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
80%
Engem az ilyen sosem erdekelt. Egy elvarasom volt/van ezzel kapcsolatban: Barmilyen vegzettsege is van a partneremnek, nem szamit, de LEGYEN ERTELMES. Azert aki nem tudja leirni a nevet sem, azt nem tudom komolyan venni. A ferjem egyebkent mernok - nyilvan diplomaval.
2015. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
76%
Soha nem érdekelt, és soha nem is fog érdekelni. Deha már így kérdezted, nekem érettségim+szakmai felsőfokúm van, páromnak meg érettségi+technikusi végzettsége.
2015. márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
82%

nem volt elképzelésem, de amikor megismerkedtünk a párom orvos szeretett volna lenni. Idén szakvizsgázik és az esküvőnk is most lesz.


Nem a végzettségéért vagyok vele. A belső tulajdonságai sokkal fontosabbak számomra. Bár szempont az, hogy a párom művelt legyen.

2015. márc. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
90%

Konkrét elképzelésem nem volt, de kb 12 éves koromtól mondogattam anyunak, hogy szakácshoz megyek majd férjhez, mert annyira utálok főzni.

Szakácshoz mentem férjhez, de teljesen véletlenül alakult így :)

2015. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
74%
Nem a végzettségük alapján ítélem meg az embereket, viszont volt egy olyan elképzelésem még 18 évesen, hogy vidéken szeretnék élni, semmiképpen Budapesten, és olyan férfi mellett, aki megteheti, hogy elköltözik Budapestről, és úgy is lesz munkája, valamint távolról is tudjon dolgozni, legyen mobil, ezért valahogy az volt a fejemben, hogy én egy informatikusnak szeretnék a felesége lenni. Szerettem volna, ha hasonlóan iskolázott, mint én, és szellemi munkát végez. Ez az akkori agymenésem volt, de rá nem sokkal meg is ismertem a férjemet aki informatikus. Mikor évekkel később kezembe akadt a papír, amikre ezeket annó leírtam, mielőtt megismertem volna, jót nevettem:D
2015. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
62%
Egy (nem büfészakos) diplomás férfit képzeltem el magam mellé és így is lett.
2015. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!