Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél ha a házastársad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a házastársad megcsalna és azt mondaná, hogy el kell nézned neki, mert a Te nemedből sokan félrelépnek?

Figyelt kérdés
A feleséged/férjed megcsal és azt mondja, hogy nincs jogod felháborodni, mert sok férfi/nő csalja meg a párját és mivel Te is ehhez a nemhez tartozol ezért a hűtlensége csak "jogos revans" volt.

2015. márc. 25. 16:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szóval neki ez egy küldetés volt, nem is èlvezte. Még jó, hogy nem egy polgárháborúba keveredett. Amúgy, menjen a p-be!
2015. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
31%
Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció.
2015. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném tőle: Te hül.ye vagy?

Majd kiba.sznám, mint macskát kakilni.

2015. márc. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pofon vágnám, mert engem is felpofozott valaki, akinek a szeme ugyanolyan színű volt, mint a páromé.
2015. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ööööö hát ez akkora baromság, hogy nem tudnám sírjak, vagy nevessek rajta...
2015. márc. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
85%

Nálam válóok a házasságtörés. Minden formája (viszony, 1 éjszakás kaland) mindegy.


Hogy ehhez ilyen szánalmas körítéssel jön ilyen stílusban... ki is röhögném. Megmondanám, hogy pakoljon és takarodjon el. 2 órája lenne rá.

Illetve még azt mondanám, hogy ha már azért csalt meg mert más nők is megcsalják a párjukat, akkor tegyen egy szívességet és nyírja ki magát, csak mert más férfiak is öngyilkosok lesznek.

2015. márc. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Elválnék.


Ha nem is a megcsalás miatt (pedig ez nálam válóok, és nem megbocsájtható) hanem amiatt, hogy szerinte valamit a párkapcsolatunkban szerinte KELL...NINCS JOGOM....ráadásul másokat vesz alapul a kapcsolathoz..

Egyik sem elfogadhatő számomra önmagában sem, nemhogy így egyben..


Jah és az első sokk, kiakadás, és hüledezés után kiröhögnem..ha egyáltalan magamhoz tudnék térni, mert elképzelni ne tudom, hogy egy ilyen értékrenddel rendelkező emberrel összeházasodtam..

2015. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

".... és mivel Te is ehhez a nemhez tartozol ezért a hűtlensége csak "jogos revans" volt."


Mondanám neki, hogy a szomszéd nővel kiabált tegnap este a férje, ezért én most elválok tőle.


Logika pont annyi van benne, mint az ő gondolatmenetében.


Annyi gerincességet azért elvárok a Páromtól, (mint saját magamtól is), hogy vállalja a felelősséget a saját tetteiért, így igazából megkönnyítené a döntést, ha őszinte megbánás helyett ilyen szánalmas és egyben nevetségen buta érveléssel mentegetőzne.

2015. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Még ha bocsánatot kért volna.. De ez??
2015. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám neki, hogy megbocsátom neki a félrelépést, de mivel sok férfi csalja meg a párját, én is kénytelen leszek jogos revansot venni a női nem nevében, így ezentúl "el kell néznie nekem", hogy minden jó pasival ágyba bújok, aki kezdeményez nálam, nem úgy, mint eddig. :-)


De azért a válókeresetet is beadnám, és igazából egyetlen másik pasira vágynék, miután újra szabad lennék.

2015. márc. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!