Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél ha a házastársad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a házastársad megcsalna és azt mondaná, hogy el kell nézned neki, mert a Te nemedből sokan félrelépnek?

Figyelt kérdés
A feleséged/férjed megcsal és azt mondja, hogy nincs jogod felháborodni, mert sok férfi/nő csalja meg a párját és mivel Te is ehhez a nemhez tartozol ezért a hűtlensége csak "jogos revans" volt.

2015. márc. 25. 16:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem zavar, ha a pasi a sarkára áll és megmondja mit csináljak. De azt ne mondja meg nekem senki, hogy ell kell nézzek egy sunyi megcsalást. Pláne nem ilyen idióta indokkal. Ilyen ember nem kellene.

Ráadásul hülye is lenne az illető, mert én megengedem a félre lépést, ha előtte megkérdez. De így nem beszélhet velem senki és nem szeretem azt sem, ha hazudnak nekem.

2015. márc. 26. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!